Connect with Us

All posts tagged "miss"

Showbizz 13:05 - 21 Janar, 2020

U përfol për një lidhje dashurie me biznesmenin indian/ Agnesa Vuthaj pjesë e projektit të madh

Ish miss Shqipëria Agnesa Vuthaj u komentua shumë në mediat rozë, pasi u tha se ishte në një lidhje dashurie me një biznesmen indian Chetaan Sandesara....

Showbizz 11:20 - 23 Nentor, 2019

Foto-Nga Miss në deputete pa përvojë/ Zbulohet lidhja intime e 22 vjeçares me “diktatorin e fundit në Europë”

Maria Vasileviç, 22-vjeç, u bë e njohur pak kohë më parë pasi fitoi çmimin “Miss Bjellorusia”  por më pas është parë disa herë në publik pranë...

Showbizz 21:40 - 18 Nentor, 2019

Ëndërr e bërë realitet/Nuk flet dhe nuk dëgjon, Miss-i shqiptar me aftësi të veçanta jep mesazhin domethënës

Ajo u bë e njohur pak ditë më parë, në kompeticionin “Miss and Mister Deaf 2019” në Itali ku u rendit në vendin e 5-të. Maria...

Showbizz 13:05 - 4 Nentor, 2019

Ish Missi nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të modeles seksi Olivia Culpo

Modelja amerikane, Olivia Culpo njihet për natyrën e saj të ëmbël e të rezervuar.Por një set fotografik i “Sports Illustrated” në Bali duket se ka nxjerrë...

Showbizz 21:53 - 13 Tetor, 2019

VIDEO- I marrosur pas saj/ Kjo është Miss-i që çmendi Noizyn

Tepër i pëlqyer nga publiku, reperi shqiptar Noizy ka shumë fansa në Shqipëri dhe jo vetëm. Së fundmi ai ka mbajtur një koncert në Zvicër, në...

Showbizz 11:40 - 10 Tetor, 2019

FOTOT- Shqipëria dhe Kosova në “Miss Globe”/ Njihuni me dy vajzat seksi që do të na përfaqësojnë

Më datë 21 tetor, do të zhvillohet në Filipine, spektakli më i ndjekur në botë “Miss Globe”. Por cilat vajza do të na përfaqësojnë? Eriona Sejdiu...

Showbizz 21:32 - 30 Shtator, 2019

“Ka qenë e tmerrshme”/ Ish Miss-i rrëfen mënyrën e frikshme që zbuloi shtatëzaninë

Ajo u shpall Miss Shqipëria në vitin 2014 dhe prej atëherë ka mbetur në mendjen e shqiptarëve me tiparet e saj. Afroviti Goge, e ftuar ditën...

Life Style 10:43 - 26 Shtator, 2019

“Ka një ballkon të rrezikshëm”/ Kush është missi që i mori “mendjen” Kujtim Gjuzit

Ish fituesja e Kafazit të artë dhe ish miss Shqipëria Silvana Bushati është kthyer pas kaq shumë vitesh në qendër të vëmendjes. Kryetari i Partisë Konservatore...

Showbizz 15:44 - 25 Shtator, 2019

Pa të brendshme dhe super provokative/ Modelja shqiptare “i nxjerr” të gjitha

Modelja dhe ish misi Agnesa Vuthaj është një nga vajzat më seksi dhe të ëmbla të ekranit. Prej kohësh ajo jeton jashtë ku dhe ka firmën...

Kryesore Show Biz 19:18 - 18 Shtator, 2019

Bukuroshja që përfaqësoi Shqipërinë në Miss World 2018/ Modelja rrëfen jetën në Dubai

Nikita Preka është një nga bukuroshet shqiptare që ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss World 2018. E ftuar tek Rudina Nikkita ka rrëfyer për jetën në Dubai....

Kryesore Show Biz 13:53 - 8 Shtator, 2019

20 vjeçare dhe me linja bombastike/ Shpallet më e bukura, njihuni me “Miss Italia” 2019

Carolina Stramare është shpallur mbrëmjen e djeshme më e bukura e Italisë duke “rrëmbyer” çmimin e parë si “Miss Italia” 2019. 20 vjeçe, me sy jeshilë,...

Kryesore Show Biz 16:43 - 21 Gusht, 2019

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse. Përveçse...

Kryesore Show Biz 20:23 - 14 Gusht, 2019

Zajmina Vasjari “shpërthyese”/ “Tërbon” rrjetin me këto foto

Zajmina Vasjari është cilësuar gjithnjë si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo u kurorëzua si më e bukura e Shipërisë në vitin 2002. Më...

Kryesore Show Biz 17:32 - 16 Korrik, 2019

Nga miss u shndërrua në gruan e një mbreti/ Bukuroshja ruse rrëfen për jetën luksoze

Ish miss Moska Oksana Voevodina është martuar me mbretin e Malajzisë, Sultan Muhammad V dhe ka publikuar disa foto me djalin e saj, teksa përshkruan romancën...

Kryesore Show Biz 10:10 - 7 Korrik, 2019

“Më e bukura e Shqipërisë”/ Njihuni me vajzën që “rrëmbeu” kurorën e “Miss Shqipëria 2019”

Mbrëmjen e djeshme u organizua “Miss Shqipëria 2019” në kalanë e Libohovës ku u mblodhën shumë banorë të zonës për më shumë se dy orë. Mbrëmja...