Connect with Us

All posts tagged "mister"

Showbizz 12:14 - 9 Mars, 2020

FOTOT-Bebe Rexha feston 8 marsin/ Fotografohet pranë një mashkulli misterioz

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha shijoi një darkë romantike me një shok misterioz në restorantin Delilah në Los Angeles të shtunën në mbrëmje. Këngëtarja, 30...

Kuriozitete 18:20 - 31 Janar, 2020

Mister dhe egoizëm/ Këto shenja të horoskopit nuk i nxjerrin kurrsesi sekretet e jetës private

Demi Njerëzit që i përkasin shenjës së Demit preferojnë t’i zgjidhin vetë problemet e tyre. Ata janë të vendosur dhe të aftë të jenë mbrojtësit e...

Life Style 16:35 - 12 Qershor, 2019

Një grumbull më i madh se një ishull/ Zbulohet misteri më i madh i hënës

Një grumbull i madh metali është gjetur thellë nën sipërfaqen e Hënës. Pamja e figurës është imazhi i rremë i pëllëmbës së Hënës që tregon gurin...

misteret e mendjes njerezore
Kuriozitete 20:40 - 2 Prill, 2019

Truri i njeriut/ Misteri që nuk kemi për të njohur kurrë

A e keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh me trurin tuaj kur shihni një vepër arti, apo kur diskutoni mbi një çështje? A është e mundur...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Life Style 20:15 - 24 Mars, 2019

Misteri i meshkujve/Ja çfarë duan ata në shtrat

Veshjet intime Nëse vishesh me të brendshme seksi dhe me taka, sigurisht që do kesh sukses, por gjithmonë nëse di t’i mbash si duhet. Sepse për...

Kuriozitete 13:10 - 12 Nentor, 2018

Misteri i hotelit të braktisur, ndër më të mëdhenjtë në gjithë botën

Japonia është një nga vendet që njihet për numrin e madh të hoteleve të braktisura. Vetëm 300 km larg Tokios ndodhet një nga hotelet e konsideruar...

Kryesore Show Biz 20:20 - 2 Shtator, 2017

Enca Haxhia mund të jetë e martuar/ Por ne nuk dinim gjë!

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, ka bërë një deklaratë në rrjetet sociale që ka tronditur të gjithë fansat e saj. Ajo ka thënë se pas gjithë...

Showbizz 21:00 - 15 Mars, 2017

Kush është mashkulli misterioz që po shoqërohet Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez edhe pse 47 vjece vazhdon të ngelet një nga femrat më të nxehta dhe më provokueset, ndërsa ka një numër shumë të madh fansash...

Kuriozitete 21:10 - 3 Dhjetor, 2016

Ky është libri më i mistershëm mbi planetin tonë

Gjërat e mistershme në planetin tonë janë të shumta dhe vendodhjet ku mund të konstatohen janë të shumta. Por, rrallë herë  qëllon që mendjet më të...

Kuriozitete 23:33 - 24 Korrik, 2016

Misteri i Piramidës së Helinikonit

Seria: Mistere të pazgjidhur nga lashtësia Duket e çuditshme të mendosh se ka piramida në Evropë, por në fakt ekzisojnë mjaft prej tyre. Vetëm në Greqi...

Kuriozitete 23:30 - 29 Maj, 2016

Këto pyetje për trurin mbeten ende një mister

Ndërsa shkenca përparon ngadalë në të gjitha fushat, disa prej  zonave  të trurit mbeten ende të errëta  për sa u përket njohurive që kemi për to.Truri...

Kuriozitete 21:34 - 18 Shtator, 2015

Gropa misterioze në Rusi nuk ndalon së zgjeruari

Gropa e çuditshme në Rusi bëhet gjithnjë më e madhe. Droni i televizionit RT ka realizuar pamjen e madhësisë së saj dhe fuqinë absolute. Gropa në fillm...