Connect with Us

All posts tagged "mode"

Fashion 18:54 - 9 Dhjetor, 2019

Tendencat e modës/ Yjet tregojnë si të visheni pavarësisht moshës

Veshja është një nga aksesorët që krijon përshtypjen e parë tek një njeri. Së fundi koncepti i veshjeve ka evoluar shumë dhe po vijnë gjithnjë e...

Fashion 16:12 - 5 Dhjetor, 2019

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol...

Fashion 14:13 - 4 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian dhe Kourtney shkëlqejnë në eventin e Dior/ Zbuloni si u veshën personazhet më të famshëm

Kim Kardashian ka treguar edhe një herë që është një nga ikonat e modës. Biznesmenia së bashku me motrën e saj, modelen Kourtney Kardashian kanë shkëlqyer...

Fashion 15:24 - 3 Dhjetor, 2019

Nga Rihanna tek Winnie Harlow/ Këto janë vajzat e showbizit që po kthehen në kryefjalën e modës

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë marrë pjesë në eventin e modës British Fashion Awards. Emrat më të njohur të showbizit botëror komentohen...

Fashion 13:15 - 3 Dhjetor, 2019

Rita Ora tërheq vëmendjen e të gjithëve gjatë eventit të modës/ Befason me pamjen e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj në një event në Londër. Rita sërish është kthyer në qendër...

Fashion 13:56 - 1 Dhjetor, 2019

FOTO-Një diva si Beyonce/ Këngëtarja me famë botërore mahnit me pamjen e saj

Ajo është një nga divat e muzikës botërore. Beyonce është një frymëzim për shumë vajza që duan të duken dhe të vishen si ajo. Ylli i...

Fashion 16:38 - 30 Nentor, 2019

Kombinimi ideal për një mbrëmje argëtuese/ Ngjyrat dhe modelet më IN të momentit

Të gjithë duan të duken sa më bukur dhe elegantë teksa bëhen pjesë e një mbrëmje apo thjesht një mbrëmje argëtuese me miqtë. Disa ide frymëzuese...

Life Style 16:29 - 29 Nentor, 2019

FOTO-Tendencat e fundit të modës/ Zbuloni disa nga kombinimet më perfekte për këtë sezon

Tashmë mund të themi me gojën plot se jemi në sezonin vjeshtë-dimër dhe duhet të ndryshojmë të gjithë gardërobën. Por të gjithë janë konfuzë se çfarë...

Fashion 13:46 - 29 Nentor, 2019

Naomi Campbell rikthen në modë pantallonat me fund/ Një mënyrë për tu dukur elegante dhe shumë shik

Naomi Campbell është një nga modelet më të njohura të pasarelave. Të shumta janë vajzat që frymëzohen pas saj përsa i përket mënyrës së veshjes. Së...

Fashion 19:11 - 24 Nentor, 2019

Nuk dini çfarë të vishni gjatë një mbrëmje argëtuese me miqtë/ Ja disa nga veshjet që do t’iu bëjnë të shkëlqeni

“Do të dal me miqtë në mbrëmje dhe nuk di çfarë të vesh”. Kjo është fraza më e dëgjuar dhe dilema për të gjitha vajzat. Të...

Fashion 17:45 - 24 Nentor, 2019

FOTO-Chloe Ferry nuk ndalet/ Bukuroshja bjonde shkëlqen në eventin e modës

Ajo është një nga personazhet televizivë më të përfolur në mediat e huaja. Gjithnjë di të tërheqë vëmendjen me pamjen apo sjelljen e saj në publik....

Fashion 16:24 - 24 Nentor, 2019

Nga përditshmëria tek mbrëmjet/ Këto janë kombinimet më perfekte për tu dukur sa më stil

Veshja është një nga aksesorët e jashtëm që evidentohet shumë nga njerëzit. Të gjithë mundohemi të përshtatemi sado pak me evoulimin e modës, me trendet e...

Fashion 20:40 - 23 Nentor, 2019

Blogerja zbulon sekretin që iu ka munduar deri më sot/ Truku për tu dukur më elegante dhe trendi

Një blogere mode ka zbuluar sekretin se si influencuesit e rrjeteve sociale arrijnë të duken shumë stil duke futur një bluze gjigante në pantallona ose në...

Fashion 22:30 - 20 Nentor, 2019

Veshjet që do t’iu duhen patjetër këtë dimër/ Nuk duhet t’i mungojnë gardërobës tuaj

Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur! Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tashmë është koha të mendojmë për ato...

Fashion 18:12 - 20 Nentor, 2019

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve...