Connect with Us

All posts tagged "model"

Teknologji 13:36 - 9 Mars, 2020

Samsung prezanton modelin e ri të telefonave/ Galaxy M21 vjen me shumë risi

Samsung Galaxy M21, një smartphone i ri mesatar, pritet të lansohet në Indi më 16 mars të ardhshëm. Të paktën kështu përflitet në raportet e fundit...

Showbizz 21:18 - 9 Nentor, 2019

U përfol për lidhje dashurie me modelin turk/ Big Mama sqaron të vërtetën

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Big Mama para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie me modelin turk Serhan Kaynarpinar E gjitha kjo ka nisur...

Fashion 13:09 - 29 Shtator, 2019

Shik dhe yje të vërteta/ Modeli i flokëve që “tërboi” këngëtaret shqiptare dhe jo vetëm

Disa ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila njihet në të gjithë botën për talentin e saj, u shfaq me një pamje...

Kuriozitete 13:10 - 29 Gusht, 2019

I njëjti model dhe ngjyrë fustani/ Cila është historia pas veshjes së shoqërueseve të nuses

Prej disa kohësh shoqërueset e nuses janë kthyer në një traditë të zakonshme edhe në dasmat shqiptare. Por a e dini pse veshjet e tyre janë...

Kryesore Show Biz 22:05 - 20 Gusht, 2019

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi. Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve...

Fashion 14:06 - 21 Korrik, 2019

Sandalet më “in” të kësaj vere/ Modeli që po “çmend” fashionistat shqiptare

Sandalet janë tepër të rehatshme për këtë stinë të nxehtë vere dhe si çdo vit, trendet e reja nuk mungojnë në profilet e rrjeteve sociale të...

Kryesore Show Biz 18:26 - 19 Korrik, 2019

Adrola Dushi në një lidhje me modelin milioner?/ Ish-bashkëshorti bën komentin e papritur

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është përfolur shumë në media për një romancë dashurie me një nga modelët më të famshëm Pavlo Zengo. Modelja nuk...

Kryesore Show Biz 21:13 - 12 Korrik, 2019

Puthje dhe përqafime të nxehta në mes të rrugës/ Ylli i famshëm “kapet mat” me modelin

Ylli televiziv Meghan Barton është përfolur shumë në mediat e huaja për shkak të orientimit të saj seksual. Para se të dilte nga reality shoë Love...

Fashion 14:10 - 2 Korrik, 2019

Video- “Gërsheti ujëvarë”/ Si të realizoni modelin më “in” të momentit

Modeli më i thjeshtë dhe më praktik për këtë verë është përhapur kudo në rrjetet sociale. Gërsheti ujëvarë mund të bëhet shumë lehtë madje edhe pa...

Kryesore Show Biz 18:34 - 12 Qershor, 2019

U shtir si modeli i njohur/ Gratë i dërgojnë infermieres foto dhe video nudo

Një infermiere  e quajtur Adele Rennie ka mashtruar disa gra duke iu dërguar atyre fotografi ku shfaqej si një mashkull. Adele Rennie arriti të mashtornte tre...

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Shkurt, 2019

Modelin më në trend të rroba banjeve na e tregon Luana: Të mbulohemi sa më pak

Pavarësisht se duhen disa muaj që të mendojmë për pushimet, Luana Vjollca na ngjall dëshirën që të nisim përgatitjet tani. Nëse mendojmë për plazhin atëherë kemi...

Kuriozitete 16:25 - 11 Shkurt, 2019

Ç’sekret fsheh ky model thonjsh?

Kur vjen puna tek thonjtë, pavarësisht të gjithave vajzat bashkohen në një pikë: një manikyr i mirë është qershia mbi tortë! Dhe s’ka rëndësi fare nëse...

Fashion 23:37 - 7 Nentor, 2018

Pardesytë më “cool” të momentit, për këdo që i është mërzitur modeli klasik

Pardesytë duket sikur janë një veshje pa kohë dhe me to mund të dukesh gjithmonë moderne. Ka disa modele palltosh me të cilat mund të jetojmë...

Life Style 23:40 - 15 Shkurt, 2018

Transformimi befasues/ Nga mbipeshë në një super model!

Asnjëherë mos e nënvlerësoni dikë që në plan të parë ju duket një çun mami. Nga një djalë i mbarë sa hap e mbyll sytë mund...

Life Style 22:30 - 13 Shkurt, 2018

Foto/ Mace me modelin e flokëve të Donald Trump

Artistja japoneze, Hiromi Yamazaki, realizon paruke të ngjashme me modelin e flokëve të Donald Trump duke përdorur ekskluzivisht qimet e maceve. Projekti ka lindur falë hashtag#...