Connect with Us

All posts tagged "modele"

Showbizz 14:02 - 27 Prill, 2020

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë...

Showbizz 11:36 - 27 Prill, 2020

Aktiviteti seksual në karantinë/ Ish velina: Nuk ka rëndësi si e ke me apo pa lesh

Ish velina Alesia Bami është bërë pjesë e rubrikës “Në trotuar” ku kanë folur rreth temës së aktivitetit seksual në karantinë. Teksa dikutohej rreth temës njëra...

Showbizz 10:20 - 27 Prill, 2020

Shpërthyese me format “bombë”/ Ish e dashura e Neymar i vë flakën Instagramit

Ish e dashura e Nejmarit, Soraja Vuçeliç duket në superformë pavarësisht periudhës së izolimit për shkak të Koronavirusit. Modelja e revistës “Playboy”, ka qenë e lidhur...

Showbizz 09:58 - 27 Prill, 2020

Nuk humbet asnjë ndeshje të skuadrës së zemrës/ Njihuni me bukuroshen që ndez fantazinë e meshkujve

Ajo është një nga tifozet më të zjarrtë të skuadrës legjendare të futbollit italian, Interit. Bëhet fjalë për modelen shumë seksi Ines Trocchia. Ajo është mjaft...

Showbizz 09:48 - 27 Prill, 2020

Bashkëshortit të saj i pëlqen ta fotografojë me të brendshme seksi/ Kjo është modelja më e kërkuar e mometit

Joana Sanz është një modele e cila është bërë e njohur si gruaja e futbollistit të njohur Dani Alves. Joana është shumë e kërkuar nga shtëpitë...

Showbizz 12:44 - 26 Prill, 2020

Të pasme gjigante dhe poza të nxehta buzë pishinës/ Ylli i Instagramit “ndez” meshkujt

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde ka ndezur Instagramin teksa publikuar disa fotot...

Showbizz 11:30 - 26 Prill, 2020

“Nuk dua asnjë mashkull kur jam me të”/ Instruktorja e fitnesit tregon arsyen pse nuk është martuar

Dorina Mema është një nga instruktoret më të njohura të fitnessit në Shqipëri. Shpesh herë është komentuar për jetën luksoze dhe jetën e saj private. Gjatë...

Showbizz 10:14 - 26 Prill, 2020

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ Fotot fantastike të modeles me bikini

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në showbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes...

Showbizz 10:01 - 26 Prill, 2020

FOTOT-Provokon me format e saj/ Kjo është modelja më e nxehtë e Instagramit

Jessica Killing është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune është bërë e njohur në rrjetet sociale falë linjave të saj perfekte dhe fotove...

Showbizz 09:49 - 26 Prill, 2020

Dikur e dashura e Cristiano Ronaldos/ Njihuni me modelen italiane që do t’iu joshë me fotot e saj

Cristina Buccino është një modele dhe shoëgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua...

Showbizz 12:50 - 25 Prill, 2020

VIDEO-Modelja e Playboy ngre temperaturat/ Tregon muskujt e veshur me bikini

Modelja e Playboy Lindsay Pelas i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj teska ka publikuar disa video shumë të nxehta në Instastory. E vehsur vetëm...

Showbizz 11:53 - 25 Prill, 2020

Kejvina Kthella publikon foton nga fëmijëria/ Çfarë e bëri kaq të ndjeshme modelen

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, si rrallë herë ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj ku shfaqet në krahët e mamasë saj. Me anë të këtij...

Showbizz 10:19 - 25 Prill, 2020

Supermodelja më seksi e rrjetit/ Demi Rose nuk përmbahet në fotot e fundit

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e...

Showbizz 10:00 - 25 Prill, 2020

Shpërthyese me format e saj/ Fotot e Abigail Ratchford që do t’iu lënë pa mend

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë...

Showbizz 09:48 - 25 Prill, 2020

Një nga femrat më të bukura në botë/ Njihuni me modelen shqiptare që çmend me format e saj

Tika Camaj është një modelet shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore. Ajo është bërë pjesë e një nga sfilatave ku pjesë e saj kanë...