Connect with Us

All posts tagged "moderator"

Showbizz 18:04 - 14 Janar, 2020

Moderatori e thotë publikisht: “Intervistën më të vështirë e kam patur me një këngëtar”

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi është një nga personazhet publikë që e ka nisur punën e tij në televizion që në moshë të re. Ai ka...

Showbizz 14:09 - 13 Janar, 2020

“Kam punuar si shitës rrobash”/ Moderatori tregon vështirësitë e jetës para se të bëhej i njohur

Kelvi Kadilli është një nga moderatorët që njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe të drejtëpërdrejtë. Gjatë një interviste për emisionin Thumb, Kelvi është shprehur...

Showbizz 14:08 - 1 Dhjetor, 2019

“Kemi në dorë vetëm dashurinë”/ Ardit Gjebrea përlotet në emision, jep mesazhin prekës

Ditën e sotme, producenti Ardit Gjebrea ka nisur me emisionin e tij “E diela shqiptare”. Pas tërmetit të disa ditëve më parë që goditi shqiptarët, Arditi...

Showbizz 18:00 - 30 Nentor, 2019

“Të ecësh përpara kur nuk ke fuqi”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi, ashtu si dhe shumë personazhe të tjerë të njohur ka dhënë përkrahjen e tij dhe ngushëllimet për të gjithë familjet që...

Showbizz 12:40 - 22 Nentor, 2019

“Kush dreqin shtrëngon duart me mësuesen”/ Moderatori tallet me vajzën e saj, Kate Middleton e bën të “pendohet”

Edhe pse dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton na është dukur gjithmonë shumë serioze dhe e përmbajtur, ajo me të drejtë “shpërthen” kur bëhet fjalë për fëmijët...

Showbizz 13:08 - 21 Nentor, 2019

Ish banori i BB pranon publikisht lidhjen: “Kam kontakte me ish-at e mi”

Moderatori i njohur dhe ish banori i BB Arbër Çepani ka treguar për publikun se është në një marrëdhënie dashurie pavarësisht se nuk e ka treguar...

Showbizz 12:20 - 17 Nentor, 2019

“Kam pasur gjithmonë oferta”/ Moderatori shqiptar largohet nga programi:”Ky është sezoni i fundit”

Ai është bërë tepër i njohur tashmë si moderatori më i pëlqyer në ekranin shqiptar. Moderatori Alban Musa i ftuar së fundmi në emisionin “Mos i...

Showbizz 18:44 - 5 Nentor, 2019

“Miq që kuptohen pa folur”/ Ermal Peçi gjen një mike të re, ja për kë bëhet fjalë

Moderatori Ermal Peçi dhe aktorja e humorit Eliona Pitarka janë pjesë e shoët Dance With Me. Duket se dyshja kanë krijuar një miqësi shumë të mirë...

Showbizz 14:13 - 30 Tetor, 2019

Përplasje me Ben Blushin?/ Moderatori shqiptar zbulon arsyet e largimit nga Top Channel

Ditën e sotme lajmi i largimit të moderatorit shqiptar Florian Agalliu nga Top Channel bëri bujë në mediat rozë. Pas dy sezonesh të suksesshme në emisionin...

Showbizz 10:40 - 30 Tetor, 2019

E papritur/Moderatori shqiptar dhe bashkëshortja e tij ndërpresin kontratën me Top Channel

Edhe pse emisioni i tij është tepër i ndjekur dhe me dy sezone të suksesshme në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu nuk do të jetë...

Showbizz 12:10 - 30 Shtator, 2019

Çudit Kelvi Kadilli/ Moderatori zbulon për herë të parë të vërtetën e largimit nga Top Channel

Disa muaj më parë, moderatori shqiptar Kelvi Kadilli, u përfol shumë nga mediat rozë dhe ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të largimit nga...

Kryesore Show Biz 13:27 - 16 Shtator, 2019

“Përfundova me tendinë të këputur”/ Moderatori shqiptar tregon “vuajtjet” pas rrëzimit në dasëm

Mbrëmjen e djeshme në dasmën e Jonida Vokshit u bënë  “lajm” kërcimet ekstreme të të famshmëve të cilët ishin të ftuar. Mes tyre ishte edhe Florian...

Kryesore Show Biz 14:10 - 20 Gusht, 2019

“Bëhet e vështirë të vendosësh për dashurinë”/ Moderatori shqiptar i zhgënjyer nga njerëzit, ja çfarë thotë

Edhe pse shumë herë ka qënë i rezervuar për jetën e tij private, moderatori  i emisionit “Me Bledin”, Bledi Strakosha është shprehur për herë të parë...

Kryesore Show Biz 14:40 - 21 Korrik, 2019

“Pse nuk lidheni bashkë”/ Moderatorit shqiptar i vjen në majë të hundës, ja përgjigja ndaj komentueses

Prej disa kohësh marrëdhënia e Isli Islamit dhe Ori Nebiaj është dukur shumë e afërt por mesa duket ata janë veç shokë dhe moderatorit nuk i duron...

Kryesore Show Biz 18:43 - 19 Korrik, 2019

“E ndjej prekjen tënde”/ Moderatori humb njeriun e tij më të shtrenjtë

Dita e sotme për moderatorin Flori Gjini është shumë e trishtë, pasi ka humbur njeriun më të dashur të familjes, gjyshen. Lajmin e hidhur e ka...