Connect with Us

All posts tagged "Moderatore"

Showbizz 18:50 - 14 Dhjetor, 2019

4 ditë më parë humbi babain/ Dojna Mema bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë

4 ditë më parë moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain. E përpos kësaj humbje të...

Showbizz 12:52 - 13 Dhjetor, 2019

Moderatorja zbulon planet për të ardhmen/ Së shpejti pjesë e një projekti ndërkombëtar

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Moderatorja ka treguar gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit ka zbuluar planet e saj për të...

Showbizz 12:01 - 9 Dhjetor, 2019

Dojna Mema humb njeriun më të shtrenjtë: “E pive jetën me një kupë”

Ditën e djeshme moderatorja e njohur e ekranit ka treguar se ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të. Babai i moderatores ka ndërruar jetë dhe...

Showbizz 15:12 - 8 Dhjetor, 2019

“Pasqyrës dhe vetes nuk i fshihem dot, sot u qesha gabimeve të mia”/ Rozana Radi çudit ndjekësit me deklaratën e saj

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Shpesh hera ajo bën poastime që kanë të bëjën me situate të...

Showbizz 12:25 - 7 Dhjetor, 2019

Alketa Vejsiu tregon artistët e famshëm botëror që do të jenë pjesë e festivalit të RTSH/ Ja emrat

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocla do të drejtojnë dhe organizojnë festivalin e RTSH këtë vit. E ftuar në emisionin “Aperitiv Fest”të Eni Shehut, Alketa ka...

Showbizz 12:13 - 7 Dhjetor, 2019

Emisioni më i veçnatë i realizuar nga Luana Vjollca/ Moderatorja zbulon të ftuarit e saj specialë

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur që këtë puntatë të emisionit të saj t’ua dedikojë fëmijëve të prekur nga tërmeti. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit...

Showbizz 11:29 - 5 Dhjetor, 2019

“Zot i kam sytë nga ti”/ Luana Vjollca surprizon fansat, shfaqet me veshje popullore

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura të showbizit shqiptar. Java e kaluar ishte një javë shumë e vështirë për të gjithë shqiptarët, ndaj...

Showbizz 11:20 - 4 Dhjetor, 2019

“Për të gjitha leksionet që i jep motrës tënde Shqipëri”/ Ori Nebiaj falenderon për ndihmën pa kushte Kosovën

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Ori Nebiaj, si shumë personazhe të tjerë të bnjohur nuk ka harruar të falenderoj Kosovën për ndihmën e madhe që...

Showbizz 12:19 - 3 Dhjetor, 2019

Elita Rudi i futet biznesit/ Realizon setin fotografik dhe shfaqet tejet seksi

Moderatorja Elita Rudi është bërë pjesë e biznesit. Bukuroshja e ekranit ka publikuar një video të shkurtër në Instastory ku duket shumë seksi teksa pozon për...

Showbizz 15:18 - 30 Nentor, 2019

“Dielli do lindë sërish”/ Luana Vjollca koncert në Gjermani: “Të ardhurat do të shkojnë për familjet e prekura nga fatkeqësia”

Pasi anulloi transmetimin për këtë javë të emisionit të saj në shenjë solidarizimi për fatkeqësinë natyrore që ndodhi në Shqipëri, moderatorja Luana Vjollca së bashku me...

Showbizz 12:27 - 30 Nentor, 2019

“Nuk munda të gjendesha pranë, edhe vëllai im ndodhej në Durrës”/ Hygerta Sako tregon si e ka përjetuar tragjedinë në qytetin e saj të lindjes

Moderatorja e sportit Hygerta Sako ka shprehur se është ndjerë shumë e prekur pasi qyteti i saj i lindjes Durrësi u godit nga një tërmet që...

Showbizz 12:38 - 28 Nentor, 2019

“Jam shumë e prekur, vështirë të gjesh fjalë”/ Bora Zemani e trishtuar për familjet e prekura nga tërmeti

Moderatorja Bora Zemani ka shprehur dhimbjen e saj për të gjithë ata që humbën të dashurit e tyre nga tërmeti që goditi Shqipërinë. E prekur dhe...

Showbizz 15:48 - 26 Nentor, 2019

“Dukej sikur po na gllabëronte”/ Roza Lati tregon si e përjetoi tërmetin

Moderatorja Roza Lati ka treguar si e ka përjetuar tërmetin i cili tronditi mëngjesin e sotëm Durrësin dhe Tiranën. Në një postim në ‘Instagram’ ajo rrëfeu...

Showbizz 17:33 - 24 Nentor, 2019

Moderatorja e sportit që po çmend meshkujt me format e saj: “Shumat që fitoja si eksperte e vërtetë”

Modelja Gea Braha është një nga vajzat më seksi të ekranit. Në fillim u bë e njohur për publikun shqiptar si velinë në emisionin investigative “Fiks...

Showbizz 22:27 - 23 Nentor, 2019

Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat:”Femra është qenia më e fuqishme”

Moderatorja Luana Vjollca është bërë pjesë e lojërave të emisionit “Shiko kush Luan” ku përballë pyetjeve të drejtuara nga bashkëpunëtori i këngës “Sonte”, Ramadan Krasniqi ka...