Connect with Us

All posts tagged "moment"

Showbizz 18:57 - 25 Janar, 2020

“Ishte periudha më e vështirë”/ Vin Veli tregon momentin më të tmerrshëm të jetës së tij

Dj Vin Veli është komentuar shumë që prej ndarjes nga moderatorja Bora Zemani. Ai ka vijuar me karrierën e tij dhe ka qëndruar larg mediave prej...

Showbizz 16:16 - 8 Tetor, 2019

“Mezi prisnin të më fotografonin pjesët intime”/ Kim Kardashian tregon momentet e sikletshme

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian gjatë një interviste për “True Hollywood Story“ ka treguar disa nga rastet ku paparacët bënin gjiothçka për të fotografuar poshtë veshjes...

Kryesore Show Biz 22:12 - 20 Shtator, 2019

“Jo vetëm që u vonua por edhe…”/ Moderatorja i nxjerr të gjitha “të palarat” burrit

Moderatorja e njohur Julka Gramo është një ndër personazhet që për vite të tëra prezanton në radio. Së fundi Julka ka qenë e ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 19:56 - 18 Shtator, 2019

I dha për të ngrënë falas/ Cristiano Ronaldo në kërkim të punonjëses së McDonalds

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë ku ka rrëfyer të gjitha vështirësitë që i është dashur të kalojë në fëmijëri. Një nga momementet...

Kryesore Show Biz 10:40 - 17 Shtator, 2019

“Momenti më emocionues”/ Moderatorja shqiptare nuk “përmbahet” dot, ndan me fansat fotot më të bukura të dasmës

Mbrëmjen e së shtunës, moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre në një ceremoni buzë detit, ku çdo...

Kryesore Show Biz 11:25 - 2 Shtator, 2019

“Momenti kur përcjell vëllain në aeroport dhe…”/ Ardit Gjebrea i prek të gjithë me këtë foto

Moderatori shqiptar i emisionit “E diela shqiptare”, Ardit Gjebrea shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e tij ku tregon dhe familjen e tij. Djali i...

Kryesore Show Biz 15:20 - 9 Korrik, 2019

“Doktori mendoi se kisha vdekur”/ Albana Osmani tregon momentin më të veçantë të jetës së saj

Moderatorja Albana Osmani ka rrëfyer një nga momentet më të veçanta të jetës së saj. Ajo ka treguar se ndryshe nga të gjithë ajo ka lindur...

Kryesore Show Biz 22:58 - 1 Korrik, 2019

“Gjithçka ndryshoi”/ Miliarderja tregon momentin më të bukur të jetës së saj

Ato janë familja më e famshme në të gjithë botën. Bëhet fjalë për Jenner dhe Kardashian. Në kopertinën e një nga revistave më të njohura ‘HarpersBazaar’...

Kryesore Show Biz 18:14 - 22 Qershor, 2019

“Momenti më i vështirë në karrierën tënde?”/ Stilistja e famshme shqiptare e thotë publikisht

Stilistja e njohur shqiptare Rezarta Skifteri është një ndër dizajneret më të kërkuara në Shqipëri. E ftuar në emisionin “Thumb” ka folur shumë për karrierën e...

Kryesore Show Biz 10:53 - 22 Qershor, 2019

“Ishte momenti i duhur, erdhi natyrshëm”/ Miriam Cani flet për shtatzaninë e saj të dytë

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani tashmë po gëzon shtatzaninë e saj të dytë. Ajo ka folur për herë të parë në një rrëfim për “Mirage”, Miriam tregoi...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Qershor, 2019

“Ai momenti kur vajza është në gjumë dhe…”/ Xhensila dhe Besi “sherr” në Instagram

Para disa muajsh , Besi dhe Xhensila Myrtezaj u gezuan me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre të parë, Ajka. Por Xhensila ka postuar se fundmi ...

Kryesore Show Biz 15:15 - 16 Qershor, 2019

“E përjetova shumë keq”/ Greta Koçi tregon me lot në sy momentin e dhimbshëm

Greta Koçi është një ndër këngëtaret e cila e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën private. Por këtë herë ajo ka ndarë me publikun disa detaje...

Kryesore Show Biz 17:56 - 5 Qershor, 2019

“Dola nga binarët”/ Këngëtari tregon momentin më të dhimbshëm të jetës së tij

Kujtim Prodani është një nga këngëtarët që i ka dhënë shumë muzikës shqiptare. I ftuar tek Rudina ai ka folur për ikjen nga jeta të babait...

Life Style 14:10 - 4 Qershor, 2019

Filmi më i ndjekur i momentit/ “La Casa De Papel” publikon trailerin e shumëpritur

Ky film fitoi në ceremoninë e 46 të ndarjes së çmimeve “International Emmy Awards” , “Best Drama Series” dhe si filmi më i suksesshëm në Netflix...

Kryesore Show Biz 17:25 - 16 Maj, 2019

“Nuk merrja dot frymë”/ Soni Malaj tregon momentin më të sikletshëm gjatë recitalit

Disa ditë më parë këngëtarja Soni Malaj ka mbajtur recitalin e saj të parë i cili ka rezultuar i suksesshëm. Soni ka treguar një nga momentet...