Connect with Us

All posts tagged "Monica"

Kryesore Show Biz 18:15 - 17 Shtator, 2019

Në pritje të fëmijës së dytë/ Nëse do të jetë vajzë, Lorik Cana e ka emrin gati

Para pak ditësh në media bëri bujë lajmi se ish kapiteni i kombëtraes Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica do të bëhen prindë për herë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 11 Gusht, 2019

“Aktorja që nuk do të plaket kurrë”/ 20 fotot më të “nxehta” të Monica Bellucci-t

E lindur në vitin 1964, Monica Belluci ka lënë mbresa në historinë e modës dhe aktrimit për shumë vite duke u “shenjuar” si  gruaja që nuk...

Kryesore Show Biz 16:44 - 7 Gusht, 2019

Skandali seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky/ Ngjarja më e bujshme do të bëhet film

Mes viteve 1995 dhe 1997 një skandal seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky-n, do të bënte bujë të madhe në të gjitha mediat dhe u...

Kryesore Show Biz 10:10 - 13 Shkurt, 2019

Partnerja e Vincent Cassel ka një përgjigje për diferencën 33 vjeçare në moshë dhe… Monica Belluccin

Pas një marrëdhënieje 17 vjeçare me Monica Belluccin, Vincent Cassel hapi një kapitull të ri me 21 vjeçaren Tina Kunakey. Që në momentin që ai formalizoi...

Kryesore Show Biz 12:53 - 18 Dhjetor, 2018

Monica Bellucci fotografohet duke u puthur rrugëve të Parisit me të dashurin 18 vite më të ri

Ikona e bukurisë italiane, Monica Bellucci, muajt e fundit flitet se ka nisur një romancë të re dashurie. Ndërsa kanë kaluar pothuajse 5 vite nga ndarja...

Kryesore Show Biz 16:44 - 14 Nentor, 2018

Afera seksuale me Bill Clinton/Rrëfehet Monica Lewinsky:”Shkuam në tualet për të…”

Monica Lewinsky ka folur edhe herë të tjera për aferën seksuale që ka pasur me ish-Presidentin amerikan Bill Clinton në vitin 1995. Tashmë ajo ka rrëfyer...

Showbizz 14:10 - 12 Tetor, 2015

Provokon Monica Alvarez (Foto)

Modelja Monica Alvarez ka provokuar së fundmi me disa foto të shkrepura në banesën e saj. Ajo shfaqet tejet e nxehtë teksa nuk ngurron të zbulojë...