Connect with Us

All posts tagged "morena taraku"

Showbizz 18:51 - 11 Shkurt, 2020

Nga Almeda Abazi tek Genta Ismaili/ Vajzat shqiptare që u “vodhën” zemrën turqve

Të shumtë janë personazhet e njohur shqiptar që kanë arritur të rrëmbejnë vëmendjen e mediave turke po ashtu edhe të publikut. Bëhet fjalë për vajzat e...

Showbizz 15:05 - 8 Shkurt, 2020

FOTOT-Pushimet e çmendura të Morena Tarakut/ Shfaqet me të brendshme në mes të dëborës

Këngëtarja Morena Taraku është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjet me 1 milionë ndjekës në Instagram. Taraku ka ndarë me ta foto...

Showbizz 15:46 - 2 Shkurt, 2020

VIDEO-Gjysmë e zhveshur/ Morena Taraku “nxeh” rrjetin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Morena Taraku nuk ndalet së provokuari me fotot dhe videot seksi. Ajo prej ditësh po shijon pushimet nga ku dhe...

Showbizz 15:32 - 21 Janar, 2020

Morena Taraku arrin 1 milionë ndjekës në Instagram/ Dhuron poza të nxehta nga pushimet

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku po kalon pushime të nxehta në Tajlandë nga dhe ku nuk kanë munguar fotot seksi me bikini. Morena ka treguar suksesin e...

Showbizz 14:42 - 19 Janar, 2020

Morena Taraku publikon videon e nxehtë/ Robert Berisha bën komentin e papritur

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku ka ndezur rrjetin teksa së fundi ka publikuar një video tejet të nxehtë nga pushimet. Rrjeti ka shpërthyer në komente dhe pëlqime...

Showbizz 15:56 - 15 Dhjetor, 2019

Vajzat shqiptare që “ndezën” rrjetet sociale këtë javë/ Njihuni me bukuroshet më të famshme të Instagramit

Të shumtë janë personazhet e famshëm që reklamojnë jetën e tyre në Instagram duke u kthyer kështu në personat më të ndjekur në rrjetet sociale. Vajzat...

Showbizz 13:25 - 7 Dhjetor, 2019

“Të besojmë edhe pse jetojmë në mjerim”/ Morena Taraku largohet nga Shqipëria me “zemrën copë”

Këngëtarja Morena Taraku prej ditësh ka qëndruar pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Ajo është një nga personazhet e famshme që ka ndihmuar duke dhuruar dhe...

Showbizz 11:17 - 5 Dhjetor, 2019

Morena Taraku jep lajmin e mirë: “Do të ndërtoj shtëpinë e një prej familjeve pa strehë”

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga personazhet e famshme që po vazhdon të ndihmojë familjet e prekura nga tërmeti. Me anë të postimeve në...

Showbizz 13:17 - 4 Dhjetor, 2019

“Nuk kam qarë kështu që prej humbjes së nënës time 15 vite më parë”/ Morena Taraku viziton familjet e prekura nga tërmeti

Këngëtarja Morena Taraku ka qenë një ndër personazhet e njohur e cila ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Së fundi ajo ka vizituar shqipërinë dhe...

Showbizz 12:16 - 1 Dhjetor, 2019

“S’më ndalen lotët”/ E përlotur Morena Taraku lutet për familjet që humbën të dashurit e tyre

Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet e famshme që ka ndihmuar familjet që mbetën të prekura nga tërmeti si dhe ka ngushëlluar të gjitha ata...

Showbizz 14:59 - 29 Nentor, 2019

Morena Taraku prek me gjestin e saj: “Do të jem këtu për t’iu ndihmuar me gjithë forcat e mia”

Personazhet e njohur shqiptarë janë sensibiluzuar duke iu gjendur pranë të gjitha familjeve të prekura nga tërmeti i fuqishëm. Disa prej VIP-ave kanë ndihmuar duke dhuruar...

Showbizz 21:48 - 27 Nentor, 2019

“Kemi një gjak, nuk do ju mungojë asgjë”/ Morena Taraku i bashkohet dhimbjes së shqiptarëve

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është sensiblizuar me fatkeqësinë natyrore në të cilën u përfshi Shqipëria. Ajo ka treguar se e kupton dhimbjen që ndjen pasi...

Showbizz 15:35 - 24 Nentor, 2019

“Nuk e meriton të quhet këngëtare”/ Olti Curri thumbon këngëtaren shqiptare

Blogeri i njohur Olti Curri është një nga personazhet që njihet për sherret virtuale me personazhet e famshme. Së fundi ai ka realizuar një intervistë me...

Showbizz 15:25 - 7 Nentor, 2019

“E vetmja kapje dore pa interes”/ Morena Taraku zbulon personin që i qëndroi pranë pas gjithë akuzave

“E vetmja kapje dore pa interes”/ Morena Taraku zbulon personin që i qëndroi pranë pas gjithë akuzave Këngëtarja Morena Taraku ka qenë në qendër të mediave...

Showbizz 15:15 - 6 Nentor, 2019

“Nuk ma do zemra të lëndoj askënd”/ Morena Taraku jep mesazhin e fortë

Këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku pak ditë më parë ndau me fansat lajmin se për një kohë të pacaktuar do të largohej  nga rrjetet sociale dhe...