Connect with Us

All posts tagged "moter"

Showbizz 15:20 - 5 Nentor, 2019

“Nuk është se të prisja me padurim”/Moderatorja shqiptare i bën dedikimin përlotës motrës për ditëlindje

Moderatorja shqiptare Fatma Haxhialiu , njihet për tipin e saj pa komplekse dhe që i thotë gjërat troç në daljet e saj televizive. Dita e sotme...

Life Style 23:00 - 30 Tetor, 2019

Është shumë e rëndësishme/ 9 mënyrat se si mund të bëni të lumtur një grua

Gratë që mbështesin gratë e tjera ka më shumë gjasa të kenë sukses. Dhe ky nuk është një mit! Kjo  është një arsye e mjaftueshme për...

Showbizz 09:54 - 26 Tetor, 2019

VIDEO-“Shahet tjetri nga motra në mes të 3000 njerëzve?”/ Stresi nuk përmbahet, shpërthen ashpër kundër kolegëve

I zhveshur dhe i rrethuar nga shokët, reperi Stresi është revoltuar me kolegët e tij të cilët ofendojnë nëpër klipe dhe u ka dedikuar disa video...

Showbizz 10:20 - 21 Tetor, 2019

“Po nëse ja bënin motrës tënde ?”/Komentuesja e kritikon, ja si përgjigjet Renato Mekolli

Rreth dy javë më parë, nisi emisioni i përfolur nga të gjithë, “Hell’s Kitchen 2”. Shefi i kësaj kuzhine Renato Mekolli, kishte vendosur që këto dy javë...

Showbizz 15:28 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Motra e Encës nuk përmbahet më/ Tërbon fansat me pozat provokuese

Prej disa kohësh tashmë, Enca nuk është e vetmja e famshme në familjen Haxhia. Motra e saj, Uindi Haxhia, është bërë tepër e ndjekur për shkak...

Showbizz 12:28 - 6 Tetor, 2019

FOTO- Kejvina i prezanton publikut motrën dhe rrjeti u çmend menjëherë pas saj

Kejvina Kthella konsiderohet si një ndër vajzat më seksi të ekranit, duke tërhequr vëmendjen e shikuesve, por edhe të mediave rozë. Duket se bukuria e saj...

Showbizz 15:10 - 24 Shtator, 2019

“I martuar dhe me fëmijë”/ Motra e këngëtares shqiptare tronditet nga mesazhi i papritur i fanses

Motra e këngëtares shqiptare Enca, Uindi ka filluar të postojë shumë shpesh në faqen e saj të Youtube këshilla dhe pamje nga udhëtimet e saj. Së...

Kryesore Show Biz 13:25 - 19 Qershor, 2019

“Jo të gjithë do të të pëlqejnë”/ Motra e Dua Lipës po bën “namin” në Amerikë

Suksesi i Dua Lipës tashmë është ndërkombëtar dhe ka shumë fansa në mbarë botën. Por edhe motra e saj Rina Lipa duket se po arrin shkallët...

Kryesore Show Biz 11:53 - 3 Qershor, 2019

“Ke shkuar në shtrat me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i kthen përgjigjen epike komentuesit

Pas kohë më parë skandali i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian bëri namin në mediat rozë dhe interesi ishte shumë i madh. Por së fundmi...

Kryesore Show Biz 21:15 - 26 Maj, 2019

Eni Shehu na befasoi të gjithëve/ Moderatorja e njohur është motra e tij

Një ndër moderatorët më të komentuar shqiptarë, Eni Shehu ka ndarë me publikun diçka që ne nuk e kemi ditur më parë. Gjatë një interviste për...

Kryesore Show Biz 14:25 - 17 Maj, 2019

Vetëm për klikime/Pas motrës, 25 vjeçari puth mamanë e tij në buzë duke i “çmendur” komentuesit

Pak kohë më parë Youtuberi Chris Monroe u bë i famshëm për videon që postoi duke puthur motrën e tij dhe pati shumë komente negative nga...

Kryesore Show Biz 10:53 - 21 Prill, 2019

“Nga një motër e dashur në një grua të adhurueshme”/Këngëtari shqiptar bën dedikimin prekës

Një fundjavë e veçantë ka qenë kjo për këngëtarin e njohur Ylli LImani.Ai ka ndarë me ndjekësit disa foto nga një moment i bukur që po...

keisi dhe stresi
Kryesore Show Biz 10:53 - 14 Prill, 2019

“Pse nuk nxjerr foto me motrën?”/Keisi rrëfen sekretet e familjes

Keisi shpesh ka deklaruar se familja është gjëja më e shtrenjtë për të, duke iu referuar edhe martesës me reperin. është kthyer në një personazh të njohur...

Kryesore Show Biz 12:53 - 12 Prill, 2019

Video virale/U tha se puthi motrën në buzë, reagon Chris:”Ishte e vërtetë”

Disa dite me pare Chris Monroe publikoi në kanalin e tij në YouTube një video ku ai puthej bashkë me gjysme motrën e tij, Kaitlyn O’Connor.Por pasi kjo...

shenja horoskopi-puthje
Kryesore Show Biz 21:45 - 7 Prill, 2019

E pabesueshme/Filmon veten duke u puthur me motrën vetëm për…

Më 20 mars, Chris ndau një foto ku kishte dalë bashkë me motrën në Instagram duke u zotuar se nëse fotoja merrte mbi 30,000 pëlqime, ata të dy...