Connect with Us

All posts tagged "motra"

Showbizz 17:08 - 11 Dhjetor, 2019

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për...

Kryesore Show Biz 18:52 - 20 Shtator, 2019

“Vëllai dhe motra më kanë përdhunuar gjithë jetën”/ Rrëfimi tronditës i reperit amerikan

Reperi Aron Carter i ka shokuar të gjithë me rrëfimin e tij. Reperi pretendon se në fëmijëri është përdhunuar nga motra, vëllai dhe balerinët. 31 vjeçari...

Kryesore Show Biz 08:53 - 30 Qershor, 2019

“Me ty për herë të parë”/ Motrat Istrefi “djegin” Athinën me veshjet e tyre seksi

Era dhe Nora Istrefi kanë performuar mbrëmjen e djeshme për herë të parë bashkë në një skenë dhe komentet ishin tepër pozitive. Veshja e tyre gjithashtu...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Qershor, 2019

“E keni tepruar”/ Motrat Kardashian “masakrohen” nga komentuesit për photoshop

Motrat Kardashian së fundmi kanë nxjerrë në treg produktet e tyre më të reja kozmetike Koko nga Kylie Cosmetics. Pas një fotoje të zjarrtë  , motrat...

Kryesore Show Biz 13:53 - 5 Maj, 2019

“Do e bëjmë Italinë të njohë muzikën shqiptare”/Motrat Sinani tregojnë çfarë do ndodhë më tej

Ina e Serena Sinani, 2 motrat binjake të grupit ‘Sindolls’ kanë konkuruar gjatë natës së parë të “The Voice of Italy” duke “çmendur” publikun dhe duke...

Kryesore Show Biz 11:53 - 26 Prill, 2019

“Ne synojmë fitoren”/Motrat shqiptare flasin për performancën që bëri bujë në “The voice of Italy”

Programi televiziv “The Voice of Italy” 2019 transmetohet një herë në javë në Rai 2 e drejtohet nga prezantuesja e njohur Simona Ventura. Këtë javë motrat...

Kryesore Show Biz 11:10 - 24 Prill, 2019

Kënduan shqip/Dy motrat shqiptare mahnitin jurinë e “The Voice” në Itali

Olti Curri ka publikuar mbrëmjen e djeshme një video të motrave Serena dhe Ina Sinani, të cilat mahnitën jurinë italiane dhe bënë që të katër anëtarët...

Kryesore Show Biz 11:53 - 19 Prill, 2019

Lëvizje dhe forma si Jennifer Lopez/Motrat Istrefi “çmendin” internetin me këngën e re

Era dhe Nora Istrefi kishin njoftuar datën 19 prill si ditën e publikimit por si surprizë ato e publikuan një ditë më herët. Ashtu siç na...

Kryesore Show Biz 11:10 - 6 Prill, 2019

Motrat Istrefi i vunë flakën Instagramit/Çfarë surprize na pret?

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar posterin e klipit të ri në bashkëpunim me motrën e saj Nora. Fotoja e zjarrtë ka marë me mijëra pëlqime...

Kryesore Show Biz 12:20 - 23 Mars, 2019

Pronarja e “Top Channel” feston sot 50-vjetorin/Surpriza e veçantë që i bën fëmijët

Pronarja e “Top Channel”, Vjollca Hoxha, feston sot 50-vjetorin dhe surprizën më të veçantë ia kanë rezervuar fëmijët. Lori Hoxha publikoi një video ku nëna e...

kusherinj vellezer dhe motra
Kuriozitete 22:00 - 10 Mars, 2019

Kushërinjtë/ Vëllezërit dhe motrat nga një nënë tjetër

Shpesh flasim për vëllezërit dhe motrat  si miqtë e parë që kemi gjatë fëmijërisë tonë. Por harrojmë që edhe kushërinjtë luajnë një rol të rëndësishëm në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Mars, 2019

“Po vdes!” Motra e Bes Kallakut e paska tmerruar aktorin me një mesazh të vetëm

Pas lajmit për pritjen e ëmbël të një vogëlushi, motra e aktorit Bes Kallaku, Ana ka ndarë  disa detaje në emisionin “Ftesë në 5”, duke bërë...

Kryesore Show Biz 23:00 - 25 Shkurt, 2019

U martuan me dy vëllezërit identikë, motrat binjake tregojnë nëse i shkëmbejnë partnerët

Brittany and Briana Deane janë dy binjake identike të cilat janë martuar me dy vëllezër po ashtu identikë. Të dyja motrat, që ngjajnë si dy pika...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Shkurt, 2019

“Luftë” online mes motrave Vjollca! Marina i kthehet Luanës: “Paske gojë të flasësh?!”

Pushimet e tyre nisën bashkë në Austri, por më pas Luana Vjollca vendosi që me partnerin Krenar Çoçaj, të arratisej në Maldive. Ndonëse aventurave në borë...

Life Style 11:25 - 8 Shkurt, 2019

Motra e Mark Zuckerberg tregon pse e la punën në “Facebook” dhe ka një mesazh për vëllain

Nëse nuk e dinit Mark Zuckerberg ka një motër dhe ajo tashmë nuk punon më në Facebook. Arsyeja lidhet me faktin se, ajo e urrente të...