Connect with Us

All posts tagged "Mozzik"

Showbizz 20:51 - 22 Nentor, 2019

Pas rrëfimit të Mozzik/ Loredana habit me veprimin e saj

Ditën e sotme Mozzik, ka folur si asnjëherë më parë për ndarjen nga Loredana si dhe momentin ku jao u mor nga policia pak muaj më...

Showbizz 15:14 - 22 Nentor, 2019

“U shokova, ishte një ndjenjë shumë e keqe”/ Mozzik rrëfen momentin kur policia mori Loredanën

Mozzik si asnjëherë më parë ka treguar detajet për ditën ku policia hyri në shtëpi për të marrë Loredanën e cila u akuzua nga çifti zviceran...

Showbizz 22:00 - 21 Nentor, 2019

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Disa javë më parë i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Onat u përball me disa nga pyetjet pikante të drejtuara nga Fifi. Ai u pyet...

Showbizz 14:40 - 10 Nentor, 2019

FOTO-Mozzik e ironizoi duke i thënë “dhelpër dinake”/Reagon më në fund Loredana

Pak muaj pas ndarjes së bujshme, çifti më i komentuar i showbiz-it, Mozzik dhe Loredana Zefi nisën kunjat mes tyre në InstaStory, reperi publikoi një këngë...

Showbizz 17:55 - 8 Nentor, 2019

U tha se i bëri “diss” se i kopjoi klipin e këngës/ Shpërthen Noizy: “Duan të na fusin në sherr”

Reperi nga Kosova Mozzik pak orë më parë ka publikuar këngën e tij më të re “Dhelpër dinake.” Pas publikimit të klipit në rrjetet sociale nisi...

Showbizz 14:05 - 2 Nentor, 2019

Ndarja e bujshme me Mozzik/ Loredana largohet nga vendi bashkë me vajzën, zbulohet destinacioni i ri

Pak muaj me pare, ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së medias dhe dyshja vazhdon të komentohet për veprimet pas vendimit...

Showbizz 21:42 - 31 Tetor, 2019

Mozzik bën dedikimin e ëmbël për vajzën/ E vizaton atë përgjithmonë në trupin e tij

Mozzik është  një nga reperët më të komentuar të momentit. Këngët e tij janë një hit i padiskututeshëm dhe dëgjohen me miliona herë në Youtube. Sic...

Showbizz 14:35 - 31 Tetor, 2019

“Ikin e nuk kthehen më”/ Pas ndarjes, Mozzik në momente reflektimi

Reperi Mozzik është një nga personazhet më të përfolur të momentit për shkak të ndarjes nga bashkëshortja e tij Loredana Zefi. Reperi dhe reperja i kanë...

Showbizz 16:55 - 30 Tetor, 2019

Ndarja e bujshme e Loredanës dhe Mozzik/ Reperja bën gjestin që i habiti të gjithë fansat

Loredana Zefi dhe Mozzik dëshpëruan shumë fansa kur dhanë lajmin se i kishin dhënë fund martesës së tyre. Edhe pse tashmë nuk jetojnë bashkë duket se...

Showbizz 12:24 - 27 Tetor, 2019

“Cili këngëtar u bë i famshëm falë tyre?”/Mozzik dhe Getinjo thumbojnë reperin shqiptar

Reperët e famshëm shqiptarë Mozzik dhe Getinjo njihen tashmë për hitet e tyre të njëpasnjëshme të cilat numërojnë miliona klikime. Dy vëllezërit ishin të ftuar së...

Showbizz 14:53 - 26 Tetor, 2019

Ndarja e bujshme me Loredanën/ Mozzik flet për herë të parë: “Është nëna e fëmijës tim…”

Pak muaj më parë, ndarja mes repereve Loredana dhe Mozzik bëri bujë në mediat rozë, pas publikimit të një postimi të Loredanes në Instagram. Por Mozzik...

Showbizz 11:49 - 22 Tetor, 2019

FOTO- Mozzik vjen me ndryshime rrënjësore në karrierë/Reperi tregon detajin e ri në këngët e tij

Pak javë pas ndarjes së bujshme të çiftit më të famshëm në showbizzin shqiptar, Loredana Zefi dhe Mozzik, ky i fundit nuk ka ndaluar me projektet...

Showbizz 10:40 - 19 Tetor, 2019

FOTO-“Dhelpër dinake”/ Mozzik lë pas krahëve Loredanën, shfaqet pranë modeles seksi

Prej disa ditësh, ndarja publike e reperes shqiptare Loredana nga partneri i saj Mozzik ka bërë xhiron e mediave rozë. Ajo tregoi se dyshja i ka...

Showbizz 12:10 - 12 Tetor, 2019

Ndarja e bujshme/ Loredana pranoi publikisht se nuk janë më bashkë, reagon Mozzik

Ditën e djeshme, reperja Loredana Zefi pranoi publikisht ndarjen me Mozzik, ku me anë të një statusi në rrjetet sociale shkruante se tashmë është një nënë...

Showbizz 21:26 - 11 Tetor, 2019

Të çmendur pas Mozzik/ Fansat vrapojnë pas makinës për të takuar reperin

Mozzik është një ndër reperët më të dashur të shoëbizit shqiptar. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube dhe ka shumë fansa. Këtë e...