Connect with Us

All posts tagged "muaj"

Kuriozitete 22:05 - 25 Nentor, 2019

Një muaj tepër i suksesshëm dhe pozitiv/ Ja 3 shenjat më me fat për muajin dhjetor

Dhjetori është një muaj që zakonisht eshte me i preferuari per njerëzit. Fundi i vitit, takime festive, duke dashur të jemi pranë atyre që i duam....

Showbizz 15:05 - 22 Nentor, 2019

“Vajzën e pashë para dy muajsh”/ Ndarja e bujshme me Loredanën, Mozzik reagon për herë të parë

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë padyshim një nga lajmet më të komentuara së fundmi e që shokoi fansat e çiftit. Ndarja e tyre u...

Showbizz 12:20 - 5 Nentor, 2019

Shtëpia e aktores turke në flakë/ Në muajin e tetë të shtatzanisë, “Nihal” përjeton momente tmerri

Aktorja turke e cila ka tërhequr pas ekranit shumë ndjekës shqiptarë me rolin e saj si “Nihal” në serialin “Dashuri e ndaluar” , ka përjetuar momente...

Kuriozitete 13:40 - 4 Nentor, 2019

Në vetëm 8 muaj fiton 60 mijë dollarë/ Ja “sekreti i nxehtë” i modeles 19 vjeçare

Të gjithë ne kemi nevojë për të pasur sa më shumë para por puna që bëjmë nuk na e mundëson këtë gjë. Sekretin se si të...

Kuriozitete 15:40 - 1 Nentor, 2019

Horoskopi i muajit nëntor 2019/ Zbuloni 3 shenjat më me fat për këtë muaj

Muaji nëntor sapo arriti, dhe gjithmonë ekziston diçka për të cilën pret me padurim gjatë kësaj kohe të vitit. Në veçanti, këto shenja të zodiakut do të kenë...

Life Style 12:53 - 1 Nentor, 2019

Dita e parë e muajit nëntor/ Ja surprizat që do të kenë 12 shenjat e zodiakut sipas Paolo Fox

Dashi: Ju pret një ditë stresuese sot. Kjo për shkak se keni angazhime të shumta dhe disa çështje të pazgjidhura në aspektin profesional. Do t’ju duhet...

Kuriozitete 15:28 - 25 Tetor, 2019

Të sinqertë dhe misteriozë/ Muaji i tyre, ja 15 fakte interesante për shenjën e Akrepit

Shenja e Akrepit, është shenja e tetë astrologjike në Zodiak. Të lindurit në këtë shenjë, janë me dëshirë të fortë dhe misterioze, dhe ata dinë të...

Showbizz 11:00 - 23 Tetor, 2019

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, është rikthyer përsëri në muzikë duke u “hakmarrë” për ish-in e saj Justin Bieber. Të paktën kështu thuhet sipas fansave....

Life Style 16:47 - 15 Tetor, 2019

Lajme të këqija/ Muaji tetor nuk do të jetë shumë i mirë për këto shenja horoskopi, zbuloni arsyen

Luani Lajmet e këqija si fillim? Sezoni i Akrepit është një moment që ju të tërhiqeni në vendin tuaj të sigurt. Cfarë keni mësuar në pesë...

Kryesore Show Biz 14:10 - 6 Shtator, 2019

Cilat janë shenjat që do kenë më shumë fat këtë muaj/ Meri “paralajmëron” me parashikimin e rradhës

Muaji shtator duket se do të ketë shumë surpriza për disa shenja të horoskopit. Astrologia Meri Shehu gjatë një intervistë për “Bordo.al”  ka treguar se ky...

Kryesore Show Biz 13:53 - 12 Korrik, 2019

Muaji i Gaforreve/ Njihuni me të famshmit shqiptarë që festuan ditëlindjen këtë muaj

Ky muaj ishte i mbushur plot me ditëlindje VIP-ash. Dhe na u duk sikur të gjithë janë të shenjës së Gaforres. Në listën e mëposhtme do...

Life Style 13:10 - 3 Korrik, 2019

Horoskopi mujor Korrik 2019/ Susane Miller tregon surprizat e këtij muaji për ju

Dashi Ky do të jetë një muaj i madh për ju sepse 2 eklipse po përgatiten për të ndodhur. Më vonë do të kuptoni që ndryshimet...

Life Style 10:10 - 24 Qershor, 2019

Java e fundit e muajit qershor/ Astrologia e famshme tregon se çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

DASHI Jeni të ndikuar nga bisedat me miqtë apo nga vetë jeta e përditshme, të cilat janë burimi i ideve dhe mendimeve për të bërë ndryshime,...

Kryesore Show Biz 10:53 - 31 Maj, 2019

“Nga një për çdo muaj, tjerët flenë gjumë”/ Këngëtarët shqiptarë thumbojnë kolegët

Pasi Enca ironizoi kolegët e saj përmes një postimi në Insta Story në të cilin shkruante se po të mos ishte për të, industria e muzikës...

Life Style 11:12 - 27 Maj, 2019

Java e fundit e muajit Maj/ Paolo Fox tregon çfarë do ndodhë me shenjat e zodiakut

Dashi: Shpeshherë fjalët ngatërrohen dhe nuk ndjekin rrjedhën e mendimeve. Bëni kujdes nga Neptuni, që edhe pse jo fort i dukshëm, ka gjasa të ushtrojë ndikim...