Connect with Us

All posts tagged "nam"

Showbizz 11:11 - 28 Tetor, 2019

“Ata nuk e dinin që jam shqiptar”/ Po bën namin në Greqi, Claydee tregon vështirësitë në karrierë

Ai njihet si një ndër këngëtarët shqiptarë më të famshëm në Greqi, dhe bashkëpunimet e tij janë kthyer në hite dhe janë klikuar me miliona herë....

Fashion 11:40 - 22 Tetor, 2019

FOTO-Ngjyrat që do të bëjnë “namin” pranverën e ardhshme/ Zbuloni kombinimet më të bukura

Edhe pse jemi ende në muajin tetor, stilistët dhe fashionistët nuk kanë nguruar të përcaktojnë që tani ngjyrat që do të jenë më të preferuarat e...

Fashion 13:10 - 3 Shtator, 2019

Do të bëjnë “namin” këtë sezon/ Zbuloni 3 ngjyrat më cool të këtij muaji

Vera me temperatura shumë të nxehta dhe me veshje të lehta po largohet , por kjo vjeshtë e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe. Stilistët kanë...

Fashion 21:40 - 8 Gusht, 2019

Cilat janë 10 ngjyrat e flokëve që do bëjnë “namin” në vjeshtë? Ja modelet më “cool”

Edhe pse muaji gusht nuk ka përfunduar ende, duhet të mendojmë për vjeshtën dhe trendet e saj. “Cosmopolitan” ka sjellë në vëmendje, 10 ngjyrat e flokëve...

Kuriozitete 21:25 - 3 Korrik, 2019

Foto- Bikinit që po bëjnë “namin”/ Njihuni me trendin më të ri dhe çmimin marramendës

Moda e bikineve këtë vit ka një shumllojshmëri ngjyrash dhe formash. Por ky dizajn i ri i ka lënë pa fjalë të gjithë. Kostumi është i...

Fashion 12:40 - 16 Qershor, 2019

Trendi që po bën namin/ Kjo është bluza që duhet të vishni patjetër këtë sezon vere

Edhe këtë verë veshja më e pëlqyer janë përsëri shpatullat jashtë. Më poshtë do të njiheni me modelet më trendi të momentit sipas fashionistave shqiptare, dhe...

Kuriozitete 11:10 - 8 Qershor, 2019

Seriali që po bën namin në botë/ Lë pas “Game of Thrones” me mijëra komente pozitive

Një serial me 5 mini seri i quajtur “Chernobyl” po bën namin në botë i cili me shikimet po kalon serialin më të njohur në botë...

Fashion 12:53 - 5 Qershor, 2019

Nga super të gjata në rikthim të viteve 90’/ Njihuni me modelet e flokëve që do të bëjnë “namin” këtë verë

Vera dhe temperaturat e nxehta po afrojnë dhe të gjithë duan të duken sa më bukur me flokët e tyre. Të famshmet shqiptare na këshillojnë modelet...

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Qershor, 2019

166 vende të vizituara/Ky çift po bën “namin” në media me historinë e tyre

Jonathan dhe Megan Axworthy janë bërë një çift shumë i njohur në mediat e huaja. Ato kanë vizituar 166 vënde të botës bashkë me djalin e...

Kryesore Show Biz 14:10 - 17 Maj, 2019

Foto+18/Modelja shqiptare lë nam në festivalin e Kanës, ekspozon gjoksin në tapetin e kuq

Modelja kosovare, Heidi Lushtaku e cila vazhdon karrierën si modele në shtetin zvicerian, ka marrë pjesë në  Festivalin Ndërkombëtar të Filmit ne Kane por i ka ndodhur...

Kryesore Show Biz 12:25 - 12 Maj, 2019

Sherri që po bën namin në internet/Vlogeri i famshëm humb 1 milionë ndjekës

Interneti i është kundërvënë vlogerit të famshëm James Charles, i cili momentalisht ka humbur më shumë se 1 milion ndjekës. E gjitha nisi pasi vlogerja Tati...

Life Style 13:10 - 6 Maj, 2019

Miliarda dollarë fitime/Ky film po bën namin, thyen rekordin e “Titanic”

“Avengers: Endgame” u shfaq në kinema që ditën e dielë dhe ka fituar “cmimin” si filmi i dytë me fitimet me te medha në historinë e...

Fashion 13:25 - 29 Prill, 2019

Kombinimet që po bëjnë namin në Francë/Duhet t’i provoni patjetër

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet më fantastike që po bëjnë namin në Francë, të cilat janë aktualisht super në modë dhe...

Fashion 14:25 - 14 Prill, 2019

Foto/10 lloje kapelesh që po bëjnë namin në rrjetet sociale

Është koha e përshtatshme që të fillojmë të bëjmë blerjet e nevojshme për pushimet verore dhe kapelet që shihni më poshtë janë “must!” Në këtë artikull...

Fashion 12:10 - 29 Mars, 2019

I pëlqeni tatuazhet? Këto lloje po bëjnë namin në Instagram

Janë trendy i 2019-ës dhe ia vlen që t’i gdhendim në gishtërinjtë tanë! Shkronja, thënie, simbole…të gjitha janë kaq të bukura dhe kaq të gjetura. Ju...