Connect with Us

All posts tagged "naomi campbell"

Showbizz 09:56 - 10 Prill, 2020

WOW-Modelja e parë me ngjyrë/ Fotot e Naomi Campbell që mund të “çmendin” këdo

Naomi Campbell ishte modelja e parë me ngjyrë që doli në kopertinën e revistës Vogue në Francë. Edhe pse 49 vjeçare, duket se vitet janë thjesht...

Showbizz 15:55 - 13 Mars, 2020

“Pastroni gjithçka që prekni”/ Naomi Campbell e mbërthyer nga “koka te këmbët” me masat mbrojtëse

Modelja e famshme Naomi Campbell kohët e fundit ka postuar disa foto të vetes duke hipur në një aeroplan në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Anxhelosit. Ajo...

Fashion 14:33 - 3 Dhjetor, 2019

Gruaja e parë me ngjyrë që merr çmimin “Fashion Icon”/ E përlotur Naomi Campbell mban fjalim prekës

Modelja e famshme Naomi Campbell ka mbajtur një fjalim shumë prekës teksa ka fituar një çmim mjaft të rëndësishëm në British Fashion Aëards. Supermodelja britanike është...

Fashion 13:46 - 29 Nentor, 2019

Naomi Campbell rikthen në modë pantallonat me fund/ Një mënyrë për tu dukur elegante dhe shumë shik

Naomi Campbell është një nga modelet më të njohura të pasarelave. Të shumta janë vajzat që frymëzohen pas saj përsa i përket mënyrës së veshjes. Së...

Showbizz 15:48 - 17 Nentor, 2019

Refuzon “një mal me para” vetëm se nuk donte të vishej me të zeza/ Naomi Campbell: “Do ishte hipokrite”

Modelja më e kërkuar e pasarelave Naomi Campbell ka refuzuar një mal me para vetëm se nuk dontë të vishej me të zeza në shoën “All...

Showbizz 14:30 - 26 Shtator, 2019

Në prag të 50-tave/ Naomi Campbell nuk e ndal shkëlqimin e saj

Naomi Campbell është një nga modelet më të kërkuara në botë. Edhe pse 49 vjeçare Naomi nuk di të ndalet me shkëlqimin e saj. Ajo e...

Kryesore Show Biz 13:55 - 15 Shtator, 2019

Naomi Campbell organizon Javën e Modës në Londër/ Bën gjestin human

Modelja 49 vjeçare Naomi Campbell ka organziuar Javën e Modës në Londër në Muzeun e famshëm  Britanik. Ky është viti i 14 që modelja organizon një...

Kryesore Show Biz 19:00 - 14 Qershor, 2019

Lakuriq në shkretëtirë/ Naomi Campbell sapo “i marrosi” të gjithë

Naomi Campbell është shfaqur si asnjëherë më parë. Modelja ka realizuar një set fotografik në mes të shkretëtirës ku pozon krejtësisht nudo. Tashmë ajo ndodhet në...

Kryesore Show Biz 19:49 - 9 Maj, 2019

E mbuluar vetëm me pupla/ Naomi Campbell mahnit me pamjen e saj

Yjet më të famshëm të botës kanë shkëlqyer në eventin më të madh botëror “Met Gala.” Modelja seksi Naomi Campbell është shfaqur në këtë event e...

Showbizz 22:44 - 8 Shkurt, 2016

Naomi Campbell, mbretëresha e tapetit të kuq

Naomi Campbell është padyshim mbretëresha e tapetit të kuq dhe kurrë nuk dështon për të siguruar vëmendjen e të gjithëve. Edhe kësaj radhe supermodelja 45-vjeçare është...

Fashion 13:20 - 26 Prill, 2015

Naomi Campbell: Modelja që s’ka nevojë për reçipeta

Ajo është 40 vjeç dhe mbetet akoma një supermodele. Bëhet fjalë për “panterën e zezë” të modelingut Naomi Campbell e cila është shfaqur pa reçipeta në një...

Fashion 20:24 - 14 Mars, 2015

Naomi Campbell “sex bomba” e mbrëmjes

44 vjecarja Naomi Campbell është një nga modelet më të bukura në botë. Supermodelja ka shkëlqyer edhe në këtë dalje të fundit publike. Ajo ka marr...

Fashion 16:30 - 13 Mars, 2015

Përgjithmonë super Naomi

Nëse përmendim emrin e Naomi Campbell, atë e lidhim me femrën më të bukur që ka njohur ndonjëherë historia e modelingut botëror. Supermodelja sigurisht që nuk...

Fashion 11:26 - 21 Shkurt, 2015

Naomi Campbell… wow sa shik

Ajo është fotografuar në aerport dhe ka renë në sy për shkak të veshjes së saj shik. Me një pardesy ngjyrë jeshile të ndezur dhe një...

Fashion 12:34 - 20 Shkurt, 2015

Naomi Campbell provon që është përsëri e artë

Koleget e saj kanë hequr dorë nga modelingu, por pantera e zezë Naomi Campbell nuk është shkëputur në asnjë çast prej tij. Në sfilatën e organizuar...