Connect with Us

All posts tagged "nate"

Showbizz 13:20 - 25 Nentor, 2019

“Ishim dehur aq shumë sa…”/ Çfarë ndodhi për një natë në Paris, reperja shqiptare tregon të vërtetën

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton në Angli, Baby G ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Why not”, ku ka treguar për takimin e...

Kuriozitete 16:05 - 12 Nentor, 2019

Zgjoheni në të njëjtën ore çdo natë?/ Ja cfarë do të thotë kjo për ju dhe mesazhi që do të merrni

A e dini se mund të zbuloni shumë për ato që ndodhin në jetën tuaj, bazuar në orët që zgjoheni rastësisht gjatë natës?  Por a e...

Showbizz 12:40 - 8 Nentor, 2019

VIDEO-“Përmbani veten”/ Sherri në mes të natës për një djalë, Alesia Bami ka dy fjalë për vajzat e showbizzit

Pak muaj më parë, sherri mes vajzave të showbizzit Kejvina Kthella, Oriola Marashi dhe Einxhell Shkira, bëri bujë në mediat rozë dhe u tha se ato...

Kuriozitete 12:25 - 6 Tetor, 2019

“Natë e çmendur mes maceve”/ Maçoku nuk përmbahet, pronarët detyrohen të marrin këtë masë

Mbrëmja e djeshme ka qënë tepër e “cmendur” për një maçok i cili është bërë për serum, pas një natë mes macesh. Pronarët, Zonja dhe Zoti...

Showbizz 12:19 - 6 Tetor, 2019

VIDEO- Një natë e “zjarrtë”/ Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë ndezin skenën me këngët e tyre

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, nata e 5 tetorit do të ishte një zjarr i vërtetë. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku të ftuarit...

Life Style 21:54 - 5 Tetor, 2019

Mos hidhni kurrë deodorant në mëngjes/ Ja çfarë sugjerojnë ekspertët

Secili prej nesh ka një rutinë të tillë të nisjes së ditës. Zgjoheni në mëngjes, bëni dush, hidhni deodorant, visheni, rregulloni flokët dhe bëni make up-in....

Showbizz 13:10 - 28 Shtator, 2019

“Dua të kaloj një natë me të”/ Këngëtarja shqiptare bën zgjedhjen e çuditshme dhe kërkon falje

Pak muaj më parë, këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe ish bashkëshorti i saj Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre dhe ky lajm “shokoi”publikun dhe...

pasojat e fshehta te pagjumesise
Blog 11:00 - 21 Gusht, 2019

Studimi/Një gjumë i keq natën, dëmton rëndë kujtesën dhe gjendjen emocionale

Filozofi i Mesjetës, Toma Akuini shkroi dikur se “pikëllimi mund të lehtësohet nga një gjumë i mire”. Sot shkencëtarët po konstatojnë, se ai nuk ishte shumë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 6 Gusht, 2019

“Nje natë e çmendur”/ Dj i njohur ndërkombëtar “mahnitet” nga Prishtina, ja çfarë thotë për Dua Lipën

3 netët fantastike të Festivalit Sunny Hill  në Parkun e Gërmisë në Prishtinë do të mbahen mend gjatë nga shqiptarët. Artistë të njohur shqiptarë e të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 5 Gusht, 2019

U mbyll ashtu siç duhej/ Nata e fundit e “Sunny Hill” elektrizohet nga Dua Lipa

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua nata e tretë dhe e fundit e “Sunny Hill Festival” e cila u mbyll me DJ e famshëm Calvin Harris, i...

Kuriozitete 14:10 - 16 Korrik, 2019

Sot të gjithë me sytë nga qielli/ Çfarë do të ndodhë gjatë mesnatës?

Sot do të jetë një natë e veçantë për adhuruesit e eklipseve. Eklipsi i Hënës pritet të ndodhë në orën 22:00 i cili do të jetë...

Kuriozitete 11:40 - 24 Maj, 2019

“Fshihte telefonin, dhe dilte natën”/ 33 vjeçari zbulon tradhtinë e gruas pas dhjetë vitesh martesë

Nje histori e çuditshme ka ndodhur në Gjeorgji ku 33-vjeçari Seth Megow zbuloi se bashkëshortja e tij prej 10 vitesh, e tradhtonte përmes Facebook-ut dhe se sjellja...

Kryesore Show Biz 10:55 - 15 Maj, 2019

Nata e parë e Eurovizion me surpriza/ Greqia dhe Serbia kalojnë për në finale

Nata e parë e Festivalit Evropian të Këngës në Tel Aviv u mbajt mbrëmjen e djeshme dhe si çdo herë, festivali u hap me këngën fituese...

Kryesore Show Biz 21:10 - 7 Maj, 2019

500.000 dollarë nata/Zbulohen pamjet e spitalit ku ka lindur Meghan Markle

“Portland Hospital” në Londër, njihet si spitali luksoz ku disa nëna shpenzojnë deri në 500 000 dollarë në varësi të netëve që kalojnë , prandaj jo...

Kryesore Show Biz 10:53 - 6 Maj, 2019

“Gati për lutjen e natës”/Pasi ‘çmendi’ Kuvendin me linjat e saj, deputetja shqiptare mbulohet me shami

Deputetja shqiptare Duda Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë.Por ajo ka surprizuar mbrëmjen e djeshme me postimin e saj...