Connect with Us

All posts tagged "ndarja"

Showbizz 15:07 - 9 Dhjetor, 2019

Babai i Bella Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e vogël/ Zbulohet arsyeja

Babai i modeleve të njohura Hadid, Mohamed Hadid i ka dhënë fund lidhjes së tij me partneren 32 vite më të vogël. 71 vjeçari dhe Shiva...

Kryesore Show Biz 17:30 - 18 Maj, 2019

“Nuk mbajmë kontakte”/ Blogerja e njohur flet për ndarjen nga Dj i famshëm

Blogerja e njohur nga Prishtina, Argjira Spanca e gjen inspirimin e saj në rrjetet sociale. E ftuar në emisionin “Thumb” ajo ka folur rreth jetës së...

Akademiku Rexhep Qosja
Kultura 14:13 - 9 Shkurt, 2019

Ndarja nga jeta e Kiço Blushin/ Rexhep Qosja: Pata fatin ta njoh

Akademiku Rexhep Qosja ka bërë një mesazh të ndjerë për shkrimtarin që u nda nga jeta, Kiço Blushin. Qosja shkruan se Blushi ishte një njeri i...

Kuriozitete 23:10 - 28 Janar, 2018

Mënyra më e mirë për t’u ndarë sipas shkencëtarëve

Pavarësisht se ndarja mund të jetë gjëja më e keqe, ndonjëherë të jesh personi që “jep duart” është më e keqe. Të marrësh vendimin për t’i...

Kryesore Show Biz 18:15 - 26 Dhjetor, 2017

U ndanë me mërira, ish-i dashuri i Erës “ngrohet” me dy seks bombat shqiptare

Pas ndarjes nga Era Istrefi, Faton Shoshi argëtohet me dy femrat seksi shqiptare Ndarja e Fatjon Shoshit dhe Era Istrefit ka marrë vëmendjen e mediave rozë....

Kryesore Show Biz 03:00 - 20 Dhjetor, 2017

U nda nga Tuna?/ Patrisi bën deklaratën që s’e priste askush

Edhe pse mund të kenë shumë persona që nuk e besojnë, Tuna është bërë nënë dhe babai i fëmijës së saj nuk është Cozmani, por Patris...

Femra 00:30 - 11 Dhjetor, 2017

Nuk po gjeni parnerin ideal? Ja disa arsye pse jeni ende beqare

Jeni perfeksioniste Ndonjëherë, njerëzit janë tepër perfeksionistë kur kërkojnë një partner. Refuzojë këdo që ka qoftë edhe një të metë të vogël apo sipas tyre nuk...

Kryesore Show Biz 00:15 - 11 Dhjetor, 2017

Pas ndarjes nga Bora, Vin Veli tërbohet me dy femra në club 

Prej disa javësh në media përflitet për ndarjen e tyre dhe ndonëse çifti nuk e ka konfirmuar ende, duket se gjërat mes tyre vërtet kanë marrë...

Kryesore Show Biz 00:45 - 26 Nentor, 2017

Më në fund Taylor Swift e gjen “të duhurin”

Miqtë e Taylor Swift mesa duket janë shumë të lumtur për lidhjen e saj më të fundit me Joe Alwyn. Ata thonë se Taylor më në...

Kryesore Show Biz 01:00 - 18 Nentor, 2017

Selena konfirmon rikthimin shumë të diskutuar me Justin Bieber

Ata kanë qenë disi gojë mbyllur mbi statusin e tyre. Por Selena Gomez dhe Justin Bieber më në fund e bënë shumë të qartë se ata...

Kryesore Show Biz 17:10 - 13 Nentor, 2017

The Weeknd tani po del me ishin e Justin Bieber

Për ata që kanë ndjekur lajmet më të fundit mbi të famshmit, e dinë shumë mire se rikthimi i Justin Bieber dhe Selena Gomez është tema...

Kryesore Show Biz 23:50 - 10 Nentor, 2017

Çfarë do të mendonte Selena?/ Justin Bieber kapet mat me bukuroshen brune

Ai po përpiqet të fitojë përsëri ish të dashurën e tij Selena Gomez.Por kjo nuk e ndaloi Justin Bieber, që të flirtonte me një vajzë të...

Kuriozitete 22:40 - 26 Shtator, 2017

Shmangni këtë sjellje në martesë ose do të përfundoni në divorc

Heshjta. Shpatulla e ftohtë. Kundërshtimi. Pavarësisht nga ajo që ju vendosni ta thërrisni, shpërfillja – ose të qenit e paqartë ndaj partnerit tuaj gjatë një debati-...

Kryesore Show Biz 12:01 - 16 Shtator, 2017

A po divorcohet Shakira me Pique ?

Javët e fundit, mediat spanjolle kanë folur për një krizë të madhe në një nga çiftet më të famshme të showbizit në botë. Sipas revistave spanjolle,...

Kuriozitete 13:16 - 14 Shtator, 2017

Betohet të luajë në piano derisa ish-e dashura t’i japë një shanc të dytë

Një muzikant zemërthyer është betuar të luajë në piano pa ndalur në një qendër të qytetit Bristol,Angli derisa dashuria e jetës së tij të kthehej tek...