Connect with Us

All posts tagged "ndarje"

Showbizz 22:07 - 19 Tetor, 2019

Nora Istrefi flet për herë të parë pas ndarjes nga Roberti/ Ja çfarë tha këngëtarja

Tashmë u bë pak kohë që ka kaluar nga ndarja e Robertit dhe Norës por  në krahasim nga këngëtari, Nora nuk ka bërë një deklaratë publike...

Life Style 21:06 - 19 Tetor, 2019

Jeta në çift/ Pse është e vështirë që një marrëdhënie të zgjasë për të gjithë jetën?

Nga historitë personale të njerëzve që na rrethojnë dëgjojmë shpesh herë për ndarjet. një nga asryet më të shumta  është tradhtia dhe një faktor tjetër është...

Showbizz 11:11 - 19 Tetor, 2019

Demi Rose nuk pyet për ndarjen nga i dashuri/ Fotot e saj “bombë” tërbojnë njerëzit në Las Vegas

Edhe pse ka pak ditë që ajo është ndarë nga DJ i njohur Chris Martines, modelja seksi Demi Rose nuk ndalet me fotot seksi. Ajo është...

Showbizz 12:10 - 12 Tetor, 2019

Ndarja e bujshme/ Loredana pranoi publikisht se nuk janë më bashkë, reagon Mozzik

Ditën e djeshme, reperja Loredana Zefi pranoi publikisht ndarjen me Mozzik, ku me anë të një statusi në rrjetet sociale shkruante se tashmë është një nënë...

Showbizz 13:10 - 10 Tetor, 2019

“Do të ishte diçka e dhimbshme”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi “fillon” të japë këshilla

Prej disa muajsh, lajmi i ndarjes së reperit shqiptar Stresi me bashkëshorten e tij Keisi ka bërë bujë dhe ende vazhdon të komentohet. Ende s’janë bërë...

Showbizz 19:48 - 6 Tetor, 2019

Rudina Dembacaj i thotë të gjitha në një foto/ Tregon se çfarë po ndodh mes saj dhe bashkëshortit

Rudina Dembacaj prej ditësh është bërë qendra e vëmendjes të shtypit rozë. Moderatorja u përfol se ishte ndarë nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj. Pas lajmeve...

Showbizz 12:10 - 6 Tetor, 2019

“U lëndova dhe u bëra një person i vogël/ Ndarja me Brad Pitt, Angelina Jolie flet për herë të parë

Edhe pse kanë kaluar disa muaj nga ndarja e tyre e bujshme, aktorja e njohur në gjithë botën, Angelina Jolie ka folur për herë të parë...

Showbizz 13:50 - 4 Tetor, 2019

“Nuk më kënaq në shtrat”/ Pas ndarjes së bujshme, Erjona Sulejmani bën deklaratën e papritur për ish bashkëshortin

Edhe pse kanë kaluar disa vite nga ndarja e saj e bujshme me futbollistin shqiptar Blerim Xhemaili, modelja shqiptare Erjona Sulejmani vazhdon të jetë shumë e...

Showbizz 22:01 - 2 Tetor, 2019

FOTO- Kapet mat Kylie Jenner/ Miliarderja takon fshehtas Tygan në mesnatë

Miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott po kalojnë një periudhë shumë të vështirë në marrëdhënien e tyre. Prej ditësh po flitet për një ndarje të...

Showbizz 19:35 - 2 Tetor, 2019

“Unë e kam fajin”/ Stresi zbulon për herë të parë të vërtetën e ndarjes me Keisin

Pas shumë lajmeve në shtypin rozë, reperi Stresi ka sqaruar gjithçka në lidhje me bashkëshorten e tij Keisin. Pasditen e sotme ka qenë i ftuar në...

Showbizz 18:26 - 2 Tetor, 2019

Stres, xhelozi dhe zënka/ Zbulohen prapaskenat e ndarjes se miliarderes Jenner dhe reperit Travis Scott

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner dhe Travis Scott  duket se po kalojnë një periudhë jo shumë të mirë në marrëdhënien e tyre. Pas...

Showbizz 21:35 - 29 Shtator, 2019

Bihter “kapet mat”/ 1 vit pas ndarjes fotografohet me DJ e famshëm

Beren Saat është një nga aktoret më të njohura e të komentuara turke. Për publikun shqipatr u bë e njohur në rolin e Bihterit në serialin...

Showbizz 13:46 - 29 Shtator, 2019

“Refuzon ndarjen me Rudina Dembacaj”/ Pas skandalit me ish deputetin, reagon bashkëshorti i moderatores

Prej disa ditësh, marrëdhënia mes aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj dhe bashkëshortit të saj Aleks, është në qendër të mediave rozë. Pasi u tha se Rudina...

Showbizz 21:43 - 27 Shtator, 2019

“U pendova për dasmën”/ Ish banorja e BB pranon ndarjen nga bashkëshorti

Çifti fitues i edicionit të  fundit të BB Danjel dhe Fotini i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këtë e ka konfirmuar vetë Fotinia e cila...

Showbizz 11:40 - 27 Shtator, 2019

“Je bërë kockë e lëkurë”/ Pas ndarjes së bujshme, fansat shqetësohen për këngëtaren e njohur

Pasi kaloi dy ndarje jo të lehta në jetën e saj, këngëtarja ndërkombëtare Miley Cyrus duket se nuk ndihet dhe aq mirë me veten e saj....