Connect with Us

All posts tagged "nderhyrje"

Showbizz 18:54 - 22 Janar, 2020

Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: “Bëra hundën para se të dilja tek Kënga Magjike”

Marjona Metohu u bë e njohur falë këngës “Bosh” me të cilën mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”. E ftuar në emisionin e Rudinës, Marjona ka...

Showbizz 18:41 - 8 Nentor, 2019

VIDEO-Ylli i televizionit bën ndërhyrjen në fytyrë live/ Ndjekësit e masakrojnë me kritikat

Pak kohë më parë ajo u zotua se nuk do të bënte kurrë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë pasi kur e provoi iu duk vetja si personazhi...

Showbizz 21:23 - 18 Tetor, 2019

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Korrik, 2019

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket...

Kryesore Show Biz 13:53 - 6 Korrik, 2019

U desh ndërhyrja e forcave ushtarake/ Fansat e aktorit turk shkaktojnë kaos gjatë vizitës së tij

I njohur si “Brad Pitt” i Turqisë, aktori i famshëm i serialeve turke, Burak Ozcivit, mesa duket nuk është mësuar ende me kaosin që mund të...

Kryesore Show Biz 22:23 - 24 Qershor, 2019

Nuk njihet më/ Shihni si dukej Beatrix Ramosaj para ndërhyrjeve

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet që pothuajse e shohim gjithë kohës aktive në rrjetet sociale. Edhe pse nuk po sjell projekte të reja muzikore, të...

cardi b emision
Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Qershor, 2019

“S’ka më ndërhyrje”/ Reperja e famshme tregon fotot e frikshme pas operacioneve plastike

Reperja e njohur e hitit “Bodak Yellow” Cardi B tregoi pasojat e rënda prej ndërhyrjeve me një foto të frikshme të këmbëve të saj të fryra:“Shiko...

Kryesore Show Biz 12:10 - 5 Qershor, 2019

“Pa ndërhyrje estetike”/ Armina Mevlani “ironizon” kolegët me këtë foto

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka vendosur t’i kthejë përgjigje të gjithë atyre që e kanë akuzuar për operacione plastike. Ditën e djeshme ajo ka publikuar...

Kryesore Show Biz 20:20 - 4 Maj, 2019

Këngëtarja shqiptare merr vendimin e papritur/ Bën ndërhyrjen në trup

Këngëtarja e njohur Fifi ka arritur mjaft suksese në karrierën e saj muzikore. Që në momentet e para të daljes së saj në publik u identifikua...

Kuriozitete 14:25 - 1 Maj, 2019

“4 mijë dollarë për muskuj të rremë”/24 vjeçari bën ndërhyrjen e rrezikshme

Pangpaparn Ounvilai, nga Tajlanda ka bërë një procedurë të çuditshme kozmetike që përfshin liposuction për të hequr yndyrën nga pjesët e stomakut, që më pas zbulon...

valbona selimllari
Kryesore Show Biz 10:53 - 16 Janar, 2019

Valbona Salimllari pranon më në fund ndërhyrjen estetike në fytyrë

Ndërsa mbetet një nga gratë më të bukura shqiptare, Valbona Selimllari na ka habitur shpesh me faktin që te ajo vitet nuk lënë asnjë shenjë. Nuk...

Kryesore Show Biz 11:53 - 19 Nentor, 2018

Ish-Missi shqiptar pranon se ka bërë ndërhyrje në fytyrë: “Shyqyr që erdhën këto kohë”

Ajo fitoi çmimin e femrës më të bukur shqiptare në 2005-n dhe vazhdon të mbetet e tillë pavarësisht viteve. Por Suada Sherifi pranoi se për këtë...

Kryesore Show Biz 13:40 - 14 Nentor, 2018

E quan veten barbi, nëna 35-vjeçare e pëson keq pas ndërhyrjes në buzë

Mania për të ndërhyrje në pothuajse çdo pjesë të trupit në kërkim të perfeksionit i ka bërë shumicën e vajzave të sotme të ngjajnë si produkte...

Life Style 12:09 - 14 Nentor, 2018

Ndodhi dhe kjo! Njerëzit në Instagram po bëjnë vetë “ndërhyrje” të përkohshme në hundë

Nëse ju ka zënë syri në Instagram disa video të femrave që heqin makijazhin dhe tregojnë rezultatet shokuese para dhe pas, na besoni se nuk jeni...

Kryesore Show Biz 22:45 - 11 Nentor, 2018

Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

Kjo javë shënoi edhe ardhjen e madhe të Cheryl e cila u rikthye në çartet e klasifikimeve me këngën e saj të re, Love Made Me...