Connect with Us

All posts tagged "ndihme"

Showbizz 15:57 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Gjyshja më seksi në botë/ 49 vjeçarja në ndihmë të të prekurve nga zjarret në Australi

Gjyshja më e nxehtë në botë po ofron abonime falas në llogarinë e saj Vetëm për fansat, për të mbledhur të ardhura për të prekurit nga...

Showbizz 11:51 - 7 Janar, 2020

Yjet botërorë në ndihmë të të prekurve nga zjarret në Australi/ Ja personazhet që po kontribuojnë

Shumë personazhe të njohur janë sensibilizuar dhe iu kanë ardhur në ndihmë të prekurve nga zjarret në Australi. Gjatë fundjavës është hapur një fond ku i...

Showbizz 13:25 - 7 Dhjetor, 2019

“Të besojmë edhe pse jetojmë në mjerim”/ Morena Taraku largohet nga Shqipëria me “zemrën copë”

Këngëtarja Morena Taraku prej ditësh ka qëndruar pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Ajo është një nga personazhet e famshme që ka ndihmuar duke dhuruar dhe...

Showbizz 11:27 - 7 Dhjetor, 2019

“Kur shqiponjat bëhen bashkë, çajnë qiellin”/ Angela Martini largohet nga Shqipëria me besim të plotë

Prej disa ditësh modelja me famë botërore Angela Martini ka qenë në Shqipëri dhe ka parë nga afër situatën në të cilën është gjendur vendi pas...

Showbizz 13:34 - 5 Dhjetor, 2019

“Nuk jam nga ata që shfrytëzoj situata të tilla për vëmendje”/ Enca i përgjigjet atyre që e akuzuan se nuk ndihmoi pas tërmetit

Enca Haxhia ka qenë një nga personazhet e njohur që ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Por ndryshe nga personazhet e tjerë ajo kishte vendosur...

Showbizz 13:52 - 4 Dhjetor, 2019

“Shqipëri të dua”/ Eliza Dushku nuk e harron atdheun në këto ditë të vështira

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku ka vendosur të ndihmojë shqiptarët në këto ditë të vështira. Aktorja së bashku me studentët e Universitetity Harvard do të...

Showbizz 11:10 - 4 Dhjetor, 2019

Ish kapiteni i kombëtares në ndihmë të të prekurve nga tërmeti/ Lorik Cana zbulon shumën që ka mbledhur deri tani

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana po punon për të ndihmuar familjet shqiptare të cilat ui prekën nga tërmeti. Ai ka udhëtuar për në SHBA...

Showbizz 17:05 - 3 Dhjetor, 2019

Dhuroi 100 mijë euro për të prekurit nga tërmeti/ Këngëtari jep lajmin e mirë, do të ndërtojë shtëpinë e vëllezërve Abazi

Ermal Fejzullahu dhuroi 100 mijë euro që do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti. Këngëtari pas këtij gjesti shumë human ka dhënë dhe...

Showbizz 15:46 - 3 Dhjetor, 2019

Aurela Hoxha në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti: “Të shpresojmë që kjo dhimbje të përfundojë këtu”

Modelja Aurela Hoxha ka vendosur t’i bashkohet thirrjes për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Modelaj së shpejti do të publikojë linjën e saj të “Aurela...

Showbizz 14:01 - 3 Dhjetor, 2019

Dua Lipa nxjerr në shitje bluzat e realizuara nga “Bond”/ Të ardhurat do të shkojnë për familjet e prekura nga tërmeti

Disa ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, njoftoi se së shpejti do të nxirrte në shitje disa materiale dhe të gjithë të ardhurat...

Showbizz 13:12 - 1 Dhjetor, 2019

VIDEO-Bebe Rexha nuk humb më kohë/ Mban premtimin dhe niset drejt Shqipërisë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka njoftuar përmes një video në Instagram se ditën e sotme është nisur drejt Shqipërisë. Këngëtarja ka mbledhur një shumë...

Showbizz 15:55 - 30 Nentor, 2019

“Kosovë të dua për gjithçka që bëre për nënën Shqipëri”/ Capital T më krenar se kurrë

Capital T është një ndër artistët që ka qenë shumë pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Që nga momenti i parë ai ka siguruar ushqim, veshje...

Showbizz 15:42 - 30 Nentor, 2019

“Do zgjas dorën drejt atyre që kanë nevojë”/ Eneda Tarifa publikon videon që përloti rrjetin

Këngëtarja Eneda Tarifa e cila konkurron në “Kënga Magjike” me këngën “Ma zgjat dorën”ka treguar se kjo këngë i përshatet shumë situatës në të cilën ndodhen...

Showbizz 15:18 - 30 Nentor, 2019

“Dielli do lindë sërish”/ Luana Vjollca koncert në Gjermani: “Të ardhurat do të shkojnë për familjet e prekura nga fatkeqësia”

Pasi anulloi transmetimin për këtë javë të emisionit të saj në shenjë solidarizimi për fatkeqësinë natyrore që ndodhi në Shqipëri, moderatorja Luana Vjollca së bashku me...

Showbizz 14:45 - 30 Nentor, 2019

“Do të shfrytëzoj çdo mënyrë për të ndihmuar njerëzit”/ Fifi zbulon a do të marrë pjesë në “Këngën Magjike”

Si shumë artistë të tjerë të estradës së musikës shqiptare, edhe këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi do të japë ndihmën e saj për ët...