Connect with Us

All posts tagged "ndjekes"

Showbizz 11:25 - 25 Prill, 2020

“A je e virgjër?”/ Moderatorja lë pa fjalë ndjekësit: Po, Virgil Van Dijk jam, kam hequr mjekrën

Moderatorja Fjoralba Ponari ka vendosur që të këtë periudhë izolimi të realizojë më shumë intervista të shkurtra me ndjekësit. . Në rubrikën pyetje-përgjigje, moderatores i ka...

Showbizz 12:34 - 18 Prill, 2020

Aktori i famshëm thyen rekordin/ Arrin miliona ndjekës në vetëm dy ditë

Aktori i famshëm Johnny Depp së fundi i është bashkuar rrjeteve sociale ku ka thyer rekorde ndjekësish në vetëm 48 orë. 56-vjeçari ka aktualisht mbi 2,...

Showbizz 11:03 - 23 Mars, 2020

FOTOT-Nuk qëndron dot e izoluar/ Ylli i televizionit “kryqëzohet” nga ndjekësit

Lauren Goodger është kritikuar nga punëtorët e NHS për kundërshtimin e urdhrave të qeverisë për të qëndruar në shtëpi. Reagimet vijnë pasi ish ylli i Towie...

Showbizz 18:13 - 11 Mars, 2020

BOOM-Fotot më të fundit të supermodeles britanike/ Demi dhuron poza të nxehta për 13 milionë ndjekësit e saj

Demi Rose është një nga supermodelet më provokuese të Instagramit. Çdo foto e saj e publikuar së fundi nxit imagjinatën e meshkujve. Ajo është bërë e...

Showbizz 15:26 - 31 Janar, 2020

“A është kjo Kylie Jenner”/Ndjekësit ngatërrojnë ish banoren e Big Brother me miliarden

Ish banorja e Big Brother, Gerta Shino është një nga vajzat më aktive në rrjetet sociale. Ajo poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme...

Showbizz 13:33 - 25 Janar, 2020

“Sa isha zgjuar kur e shkrepa atë foto”/ Eva Murati i mbyll gojën ndjekësit me përgjigjen

Moderatorja Eva Murati është bërë pjesë e sfidës më të re në rrjetet sociale. Ajo ka postuar në Instagram 4 foto që tregojnë ndryshimin e moderatores...

Showbizz 15:32 - 21 Janar, 2020

Morena Taraku arrin 1 milionë ndjekës në Instagram/ Dhuron poza të nxehta nga pushimet

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku po kalon pushime të nxehta në Tajlandë nga dhe ku nuk kanë munguar fotot seksi me bikini. Morena ka treguar suksesin e...

Showbizz 18:14 - 10 Janar, 2020

FOTO-Demi Rose i kalon të gjithë kufijtë e imagjinatës/ “Tërbon” 12 milionë ndjekësit duke pozuar krejtësisht nudo

Nëse bëhet fjalë për fotot më të nxehta në Instagram atëherë padyshim që fronin e mban supermodelja Demi Rose. Së fundi ajo ka arritur numrin e...

Showbizz 17:52 - 13 Dhjetor, 2019

Aktorja e njohur përplaset me ndjekësin: “Plakë që kërkon vëmendje”

Aktorja e njohur Kate Beckinsale është një nga personazhet që është komentuar shumë në rrjetet sociale për fizikun e saj. Edhe pse 46 vjeç, aktorja britanike...

Showbizz 12:24 - 11 Dhjetor, 2019

Yjet që kanë numrin më të madh të ndjekësve në Instagram/ Zbuloni kush e kryeson listën e Top 10

Cristiano Ronaldo : 190 milion ndjekës Emri i plotë i futbollistit me famë botërore është Cristiano Ronaldo DOS Santos Aveiro. Prindërit nuk mund të gjenin një...

Showbizz 11:13 - 9 Dhjetor, 2019

“Po të ishte për ty do të martoheshe që nesër”/ Armina Mevlani nuk duron dot, i kthehet ndjekësve

Blogerja e njohur Armina Mevlani prej vitesh është në një marrëdhënie dashurie me Shkëlzen Berisha. Prej kohësh flitet se së shpejti ata do të kurorëzojnë lidhjen...

Showbizz 15:51 - 7 Dhjetor, 2019

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është...

Showbizz 21:24 - 19 Nentor, 2019

Vetëm një muaj aktive në Instagram/ Jennifer Aniston thyen rrjetin, arrin 20 milionë ndjekës

Ajo e ka thyer rrjetin teksa u bë pjesë e tij vetëm një muaj më parë.. Aktorja me famë botërore Jennifer Aniston po feston arritjen e...

Showbizz 12:00 - 27 Tetor, 2019

FOTO-Kejvina Kthella mahnit ndjekësit/ Me një shikim “vrasës”, modelja ekspozon format seksi

Ish velina e “Xing me Ermalin” dhe modelja seksi shqiptare Kejvina Kthella, nuk ndalet me fotot joshëse në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një...

Showbizz 17:05 - 26 Tetor, 2019

“Me çfarë lekësh e hape kompaninë”/ Rezarta Shkurta i përgjigjet ndjekësit

Këngëtarja dhe fotografja Rezarta Shkurta është kthyer në qendrën e vëmendjes të shtypit rozë. Shpesh herë ajo është gjendur përballë kritikave që pas arrestimit të bashkëshortit...