Connect with Us

All posts tagged "ndryshim"

Kuriozitete 18:30 - 4 Dhjetor, 2019

Instagram vjen me ndryshimin e radhës/ Përdoruesit do të duhen të plotësojnë këtë kërkesë të rrjetit

Instagram do të vijë me një ndryshuim në regjistrimin e accounteve. Rrjeti social do të kërkojë si një të dhënë shtesë ditëlindjen e çdo përdoruesi që...

Kuriozitete 18:05 - 29 Nentor, 2019

WOW- Ndryshimi drastik ndër vite i 13 vendeve më të bukura në botë

Popullsia urbane e botës sonë është rritur me shpejtësi nga 746 milion në vitin 1950 në 3.9 miliardë në 2014. Kjo tingëllon jashtëzakonisht e shpejtë! Por...

Kuriozitete 15:40 - 17 Nentor, 2019

10 fotot që tregojnë se si gjërat kane ndryshuar ne mënyrë drastike në vetëm 20 vite

Eshtë e pamundur të besosh që vetëm 20 vjet më parë askush nuk e dinte se çfarë ishte Google ose Netflix dhe nuk mund të mbante...

Showbizz 12:20 - 15 Nentor, 2019

FOTO-Aktori më i “dëshiruar” nga femrat/ Ndryshimi drastik i tij i habit të gjithë fansat

Aktori turk Engin Akyurek, i cili në Shqipëri është bërë i njohur me rolin e tij si “Omer” në serialin “Dashuri bardh e zi”, i ka...

Showbizz 11:10 - 12 Nentor, 2019

“Ai nuk punoi me të vërtetë, nuk bëri ndryshim në jetën time”/ Ndarja e bujshme, Loredana flet për herë të parë për Mozzik

Edhe pse ka pak muaj që ato janë ndarë, reperët Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ruajnë kontaktet së bashku. Përmes rrjeteve sociale ata kanë treguar se...

Showbizz 12:53 - 11 Nentor, 2019

“Hoqa dorë nga bakllavaja”/ Këngëtarja shqiptare i habit të gjithë, bën ndryshimin drastik në pamje

Këngëtarja shqiptare ,Marsela Çibukaj e cila është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar u shfaq dje me këngën e saj më të re në “Kënga Magjike”....

Showbizz 10:20 - 5 Nentor, 2019

FOTO-As Xhemi Shehu nuk mund t’i shpëtonte këtij trendi/ Moderatorja bën ndryshimin drastik në pamje

Këtë vit baluket e prera kanë qenë një trend tepër i përdorur nga fashionistat në të gjithë botën. Shumë nga personazhet e ‘showbiz-it’ të huaj kanë...

Showbizz 17:59 - 3 Nentor, 2019

VIDEO-“Dilema” e madhe e Kejvina Kthellës/ Modelja kërkon mendimin e ndjekësve

Kejvina Kthella është një nga vajzat më seksi të showbizit. Ajo është përfolur shpesh herë në media për pamjen e saj dhe linjat perfekte. Së fundi...

Showbizz 15:05 - 3 Nentor, 2019

Bëri për vete publikun me rolin e saj/ Ja ndryshimi drastik i aktores turke Songul Oden

Pak vite më parë, aktorja turke Songul Oden bëri “namin” me rolin e saj si Jasemin, në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”. Ky serial u transmetua në...

Showbizz 12:40 - 3 Nentor, 2019

Foto- Shtatzënë për herë të dytë/ Miriam Cani bën ndryshimin drastik në pamje

Rreth 1 muaj më parë, këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar, Miriam Cani tregoi se ishte shtatzënë për herë të dytë ku zbuluan se do...

Showbizz 10:16 - 23 Tetor, 2019

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re...

Showbizz 11:49 - 22 Tetor, 2019

FOTO- Mozzik vjen me ndryshime rrënjësore në karrierë/Reperi tregon detajin e ri në këngët e tij

Pak javë pas ndarjes së bujshme të çiftit më të famshëm në showbizzin shqiptar, Loredana Zefi dhe Mozzik, ky i fundit nuk ka ndaluar me projektet...

Showbizz 14:40 - 11 Tetor, 2019

Seksi dhe e suksesshme/ E akuzojnë se ka ndryshuar, Morena Taraku iu përgjigjet të gjithëve

E shpallur Miss Kosova në vitin 2010, Morena Taraku ka mbetur një nga vajzat më seksi dhe suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Prej kohësh Morena,...

Life Style 11:50 - 6 Tetor, 2019

“Ndryshim i madh në jetë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Përpiquni të zbuloni aftësitë menaxhuese në ekonomi apo ndonjë pasurim shpirtëror që vjen nga një lidhje me personin e duhur. Demi Në cështje të një...

Showbizz 21:08 - 1 Tetor, 2019

Askush nuk e priste/ Dua Lipa merr vendimin drastik

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i ka befasuar të gjithë fansat e saj me ndryshimin e papritur në pamje. Jemi mësuar që bukuroshen shqiptare ta...