Connect with Us

All posts tagged "Nene"

Showbizz 17:41 - 10 Mars, 2020

“Jam tërhequr, është shumë e vështirë”/ Moderatorja seksi rrëfen eksperiencën e saj si nënë

Genta Cana është një nga moderatoret më seksi shqiptare. Para pak kohësh ajo u bë nënë për herë të parë e një vajze të cilën e...

Showbizz 16:18 - 10 Mars, 2020

U bë nënë për herë të parë pas 8 vitesh/ Këngëtarja poston foton e ëmbël

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Yllka Kuqi, pas 8 vitesh martesë me muzikantin Astrit Pallaska është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bënë...

Showbizz 18:28 - 28 Janar, 2020

Këngëtarja shqiptare përlotet në emision/ Tregon për periudhën më të vështirë të jetës së saj

Këngëtarja e dashur për publikun Ertila Koka ka rrëfyer dhe për një nga ngjarjet më të trishtueshme të jetës së saj. Në moshë shumë të vogël...

Showbizz 16:56 - 28 Janar, 2020

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë/ Shefi i kuzhinës zbulon emrin e vogëlushit

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë djalin të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah....

Showbizz 17:38 - 21 Janar, 2020

Muzika dhe eksperienca e saj si nënë/ Rrëfehet këngëtarja e njohur: “Gjithçka që kam ëndërruar”

Pas shumë vitesh mungesë në muzikë,  këngëtarja e njohur shqiptare Anjeza Branka ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku dhe ka treguar më shumë...

Kuriozitete 15:26 - 15 Janar, 2020

FOTOT-U bënë “nëna” pas moshës 40 vjeçare/ Yjet botëror që surprizuan fansat

Të shumta kanë qenë personazhet e famshme që janë bërë nënë pas moshës 40 vjeçare. Emra të njohur të shoëbizit të huaj si Maddona, Gween Stefani,...

Showbizz 11:10 - 19 Dhjetor, 2019

Stresi bën gjestin e papritur në emision/ Ulet në gjunjë për nënën e tij

Stresi është një ndër reperët më të suksesshëm për momentin. Ai ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel...

Showbizz 17:08 - 11 Dhjetor, 2019

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për...

Showbizz 18:31 - 10 Dhjetor, 2019

Më e lumtur se kurrë/ Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Anne Hathaway dhe partneri i saj Adam Shulman janë bërë prindër për herë të dytë. Edhe pse ende nuk e bërë të ditur lajmin, çifti është...

Showbizz 12:55 - 5 Dhjetor, 2019

50 vjeçarja më seksi në botë/ Jennifer Lopez zbulon dëshirën për të patur sërish fëmijë

Ajo është një nga këngëtaret dhe femrat më seksi në botë. Diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez, pak muaj më parë u fejua me partnerin e...

Showbizz 12:05 - 20 Nentor, 2019

Aktorja e preferuar nga shqiptarët bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon portretin e djalit të sapolindur

Ditën e djeshme aktorja e njohur turkez Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi...

Showbizz 18:18 - 19 Nentor, 2019

Aktorja e famshme turke bëhet nënë për herë të parë/ Publikon foton e parë pas lindjes

Aktorja shumë e njohur turke Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme. Hazalm 29-vjeç ka sjellë në jetë fëmijën e saj...

Showbizz 10:53 - 6 Nentor, 2019

Nënë për herë të parë/ Vilma Masha largohet nga televizioni, ja kush do e zëvendësojë moderatoren seksi

Moderatorja seksi e sportit, Vilma Masha prej vitesh është pjesë e “Supersport” ku prezanton emisionin “Gol pas goli”. Edhe pse nuk është shkëputur për asnjë moment...

Showbizz 12:18 - 31 Tetor, 2019

Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë: “Ishte momenti më i mirë”

Ish banorja e famshme e Big Brother, Najada Konomi e njohur ndryshe si Noçja është bërë nënë për herë të parë. Noçja është bërë nënë e...

Showbizz 10:36 - 26 Tetor, 2019

FOTO-“Jam nëna më paranojake në botë”/ Rezarta Shkurta rrëfen çfarë ndodh me vajzën e saj kur ajo është larg

Pas suksesit me kompaninë e saj, këngëtarja Rezarta Shkurta ka treguar gjithnjë se është një nënë shumë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Hera. Së fundmi,...