Connect with Us

All posts tagged "Nentor"

Life Style 09:54 - 22 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 22 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e premte për ju

Dashi  Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në lidhjen...

Life Style 10:05 - 20 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 20 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi  Mundohuni që të keni më shumë besim te vetja juaj dhe tek njeriu i zemrës. Venusi do të jetë në anën tuaj dhe dashuria do...

Life Style 10:05 - 19 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 19 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e martë për ju

Dashi  Venusi do të jetë në anën tuaj dhe pas një sërë vështirësish që keni kaluar, më në fund dashuria do të jetë e përmirësuar. Pavarësisht...

Life Style 10:25 - 18 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 18 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e hënë për ju

Dashi Dinamika juaj e familjes po hyn tani në një fazë të re, mos kini frikë ta eksploroni atë më hollësisht sot. Marrëdhënia e ngrohtë me...

Life Style 10:05 - 17 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 17 nëntor 2019/ Ja surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Në dashuri sot, çiftet e konsoliduara do të zhvillojnë diskutime ekonomike për t’u marrë me të. Ata që janë bashkë vetëm do të fillojnë...

Life Style 09:42 - 17 Nentor, 2019

Horoskopi javor 18-24 nëntor 2019/ Puna, dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo javë për ju

Dashi Jeta juaj në çift do jetë e mbushur me emocione të forta këtë javë, por ato do jenë si pozitive ashtu edhe negative. Përgatituni shpirtërisht....

Life Style 10:05 - 16 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 16 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe financat zbuloni si do të jetë kjo e shtunë për ju

Dashi  Nëse flisni shumë mund të ketë komplikime, sidomos në dashuri, ku fundjava do të jetë e vështirë. Parashikohet që të ketë debate. Mund të ndiheni...

Life Style 09:53 - 15 Nentor, 2019

Horoskopi 15 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe shëndeti, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi  Mëngjesi i kësaj të premteje do të jetë shumë i dobishëm, ndërkohë që lodhja do të ndihet gjatë pasdites. Mund të hidhni një hap përpara...

Kuriozitete 15:43 - 12 Nentor, 2019

Sot hëna e plotë e nëntorit/ Zbuloni çfarë do të ndodhë në jetën tuaj dhe sfidat që ju presin

Siç e keni parë dhe në artikujt e mëparshëm, sot do të ketë një hënë të plotë në dhe me të, ne do të dëshirojmë të...

Life Style 09:53 - 12 Nentor, 2019

Horoskopi 12 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Dashi                                                 Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni. Jeni...

Life Style 10:20 - 11 Nentor, 2019

Horoskopi 11 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe shëndeti, zbuloni si do të jetë kjo ditë për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Këtë javë do të jeni shumë prekës dhe nuk do keni mundësi të mendoni para se të veproni. Bërja juaj impulsive nuk do të...

Kuriozitete 15:53 - 8 Nentor, 2019

Si do të ndikojë energjia misterioze dhe çfarë ju pret në 11/11/2019 sipas shenjave të horoskopit

11 Nëntor 2019, mund të jetë një nga ditët më magjike të vitit, falë domethënies shpirtërore të 11/11 në numerologji, si dhe tranzitimeve shumë të veçanta...

Life Style 10:05 - 8 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 8 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe shëndeti, zbuloni si do të jetë kjo e premte për ju

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë...

Life Style 10:20 - 6 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 6 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat që do të ndodhin sot sipas shenjës së horoskopit

Dashi Ju pret një ditë gjatë së cilës mund të keni për të zgjidhur disa çështje të mbetura pezull. Me gjasë për shkak se mund të...

Life Style 09:53 - 3 Nentor, 2019

Horoskopi javor 4-10 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Kjo javë nuk do jetë aspak rutinë. Çdo dite do ndodhin gjëra që do ju bëjnë te emocionoheni herë për mire e here për keq....