Connect with Us

All posts tagged "Neymar"

Showbizz 18:23 - 4 Shkurt, 2020

Bukuroshet shqiptare nuk ndalen/ Këngëtaret bëhen pjesë e festës gjigante të Neymar

Ylli i futbollit Neymar ka festuar ditëlindjen ku mes të ftuarve vip janë edhe dy bukuroshet shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe  Beatrix Ramosaj. Braziliani kishte vendosur një...

Showbizz 18:21 - 26 Tetor, 2019

Neymar u fut mes tyre/ Modelja e njohur pranon ndarjen nga Maluma

Para disa ditësh në rrjet qarkulloi lajmi se miqësia mes këngëtarit seksi latin, Maluma dhe futbollistit Neymar kishte përfunduar dhe shkak ishte modelja Natalia Barulich. Edhe...

Showbizz 20:10 - 16 Tetor, 2019

Detaji që na kishte shpëtuar/ Modelja seksi shkaktarja e prishjes së miqësisë mes Malumës dhe Neymar

Modelja seksi Natalia Barulich është arsyeja përse Maluma dhe Neymar i dhanë fund miqësisë së tyre. Natalia para disa kohësh ishte partnerja e këngëtarit seksi latin...

Showbizz 19:26 - 15 Tetor, 2019

Neymar në një lidhje të re/ Njihuni me të dashurën e tij “bombë”

Futbollisti i famshëm botëror Neymar duket se po flirton me një nga modelet më seksi Natalia Barulich. Përveçse modele ajo është edhe këngëtare por nuk është...

Kryesore Show Biz 22:10 - 15 Gusht, 2019

“Tërbon” fansat e vëllait futbollist/ Njihuni me motrën “super bombë” të brazilianit të famshëm

Neymar është një nga futbollistët më të famshëm të futbollit. Ai ka shprehur dëshirën se do të largohet nga PSG por tifozët nuk e kanë pranuar...

Kryesore Show Biz 10:56 - 5 Nentor, 2018

Ish e dashura seksi e Neymar/I shokon të gjithë me format bombastike

Përveç se një futbollist i madh në fushë, Neymar njihet edhe për jetën e shthurur dhe për të dashurat e shumta që i ndryshon shpesh. Njëra prej tyre...

Kryesore Show Biz 01:20 - 13 Shkurt, 2018

Diva e karnavaleve në Rio/ E dashura e Neymar lë gojëhapur njerëzit

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien...

Kryesore Show Biz 19:00 - 7 Maj, 2017

Video që po thyen rrjetin/Futbollisti duke kërcyer twerk  me mikun e tij

Neymar është një nga futbollistët më të talentuar dhe më të pëlqyer nga të gjitha vajzat. Përtej imazhit që përcjell në fushë, ai është një djalë...

Life Style 09:49 - 9 Korrik, 2016

Foto/ Zbulohet lidhja e biznesmenit të martuar shqiptar me ish-të dashurën e Neymar

Një biznesmen shqiptar ka arritur të bëjë për vete një nga femrat më të përfolura në Serbi. Bëhet fjalë për Soraja Vuçeliç, e cila shquhet jo...