Connect with Us

All posts tagged "ngacmime"

Showbizz 11:12 - 19 Prill, 2020

Nga martesa tek ngacmimet nga personazhet e njohur/ Rashel Kolaneci i tregon të gjitha

Ish velina seksi e Xing me Ermalin, Rashel Kolaneci është një vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar përsa i përket pamjes së jashtme. Së fundi...

Kryesore Show Biz 16:29 - 23 Qershor, 2019

“Nuk do ta harxhoj kohën time me ty”/ Era Istrefi “çmend” këngëtarin britanik

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi po pozicionohet shumë mirë në tregun muzikor ndërkombëtar. Pas “Bon bon” të gjitha këngët e saj numërojnë me miliona klikime në kanalin...

Kryesore Show Biz 12:27 - 30 Prill, 2019

Ngacmime seksuale në punë/Miliarderi grek i detyruar të paguajë ‘gjobën’ 11 milionë dollarëshe

Alkiviades David sipërmarrësi miliarder grek biznesi i të cilit zotëron fabrikat e shisheve të Coca-Colës, është i detyruar të paguajë 11 milionë dollarë në gjyq për...

Kryesore Show Biz 10:40 - 12 Mars, 2019

Pas akuzave ndaj Michael Jackson për ngacmime seksuale me të mitur, flet vajza e tij

Michael Jackson është akuzuar për ngacmime seksuale ndaj të miturve por kur ishte gjallë gjykata  vendosi pafajësia e tij. Dokumentari “Leaving Neverland” ka rihapur një plagë...

Kryesore Show Biz 22:40 - 22 Janar, 2018

Rrëfehet aktorja: Që kur isha 13 vjeç, meshkujt fantazonin të më përdhunonin!

Dje në Los Angeles është mbajtur një marshim për vajzat dhe gratë. Aktorja e njohur Natalie Portman ka mbajtur një fjalim emocionues, duke treguar se ka...

Kryesore Show Biz 17:06 - 28 Prill, 2017

Olsi ngacmon Armelën në sy të Fiorentinës

Olsi bën vrap në oborr, ku del edhe Armela dhe Fiorentina që nxjerrin rrobat për të tharë. Rastësisht Armela dhe Fiorentina janë veshur që të dyja...