Connect with Us

All posts tagged "ngjyre"

Fashion 12:32 - 22 Mars, 2020

FOTOT/ 15 ide brilante për të kombinuar ngjyrën portokalli

Tashmë jemi në sezonin e pranverës dhe dollapi juaj duhet të jetë i mbushur me plot ngjyra. Ajo që rekomandohet më shumë është ngjyra portokalli që...

Fashion 18:53 - 24 Shkurt, 2020

FOTOT- Ngjyra që do të bëjë namin në sezonin e ardhshëm/ Këto janë kombinimet më perfekte

Në të gjitha sfilatat e mëdha të modës në Milano, u prezantuan modele të ndryshme me ngjyra të ndryshme. Pas të gjitha koleksioneve që u shfaqën...

Kuriozitete 12:09 - 23 Nentor, 2019

Doni që xhinset të ruajnë ngjyrën dhe të “shkëlqejnë”?/ Ja metoda më e çuditshme që nuk e dinit

Të gjithë ne kemi xhinse që nuk numërohen në garderobën tonë. Por a e dini se xhinset duhen larë shumë rrallë? Sipas statistikave 90% xhinseve që...

Fashion 22:30 - 8 Nentor, 2019

Ngjyra që do të mbizotërojë më shumë këtë sezon/ 5 kombinimet më të fantastike

Bezhë e çelët apo bezhë e errët? Në raste dyshimi më mirë t’i zgjedhim të dyja, sepse ky tonalitet i kafes do të jetë një nga...

Life Style 21:21 - 5 Nentor, 2019

Kjo është ngjyra që rrit energjinë e shenjës tuaj të horoskopit/ Njihuni me efektet pozitive që ka tek ju

Dashi Ngjyra juaj energjike është e kuqja. Ju jeni një shenjë energjike, luftëtar dhe ngjyra juaj është e ngrohtë, e zjarrtë dhe pak metalike. Demi Ngjyra...

Life Style 16:05 - 5 Nentor, 2019

Zbuloni ngjyrën që rrit energjinë e shenjës tuaj në horoskop dhe efektet që ka tek ju

Ngjyra e Dashit Ngjyra juaj është… e kuqe . Ju jeni një shenjë energjike, luftëtare dhe ngjyra juaj është e ngrohtë, e zjarrtë dhe pak metalike.Kur...

cardi b emision
Showbizz 19:32 - 2 Tetor, 2019

FOTO-E buzëqeshur dhe me gjoksin jashtë/ Cardi B rikthen në modë ngjyrën që e kishim harruar prej kohësh

Reperja e famshme Cardi B i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj gjatë Javës së Modës në Paris. Cardi është shfaqur bombastike e veshur...

Showbizz 11:13 - 30 Shtator, 2019

Nga ngjyra e bardhë tek format seksi të Jennifer Lopez/ Zbulohen detajet luksoze të fejesës së këngëtares

Edhe pse Jennifer Lopez dhe partneri i saj Alex Rodriguez, zhvilluan festën e fejesës që ditën e premte vetëm së fundmi ato kanë postuar fotot e...

Fashion 21:25 - 24 Shtator, 2019

Ngjyra rozë dhe syze dielli me ngjyra/ Tendencat e modës, çfarë ndodhi këtë javë në rrugët e Milanos

Rrugët e Milanos këtë javë kanë qënë të mbushura me fashionistat të cilat kanë sjellë tendencat më të reja të modës. Më e rëndësishmja deri tani...

Kuriozitete 13:10 - 10 Gusht, 2019

Nga fëmijët tek ngjyra e bardhë/ Çfarë nuk duhet të bëni në një dasëm?

Edhe pse dita e dasmës është më e vecanta për një çift, ata duhet të shqetësohen gjatë gjithë kohës për të ftuarit e tyre ‘problematikë’. Sipas...

Kryesore Show Biz 22:22 - 7 Gusht, 2019

“Kishte marrë një ngjyrë të çuditshme”/ Modelja rrezikon jetën nga këpucët e reja

Modelja 23-vjeçare Gemma Downey, nuk e mendoi se këpucët e sapo blera do t’i shkaktonin një dhimbje tepër të madhe. Pasi i veshi ajo vuri re...

Kuriozitete 21:53 - 17 Korrik, 2019

Cila ngjyrë të pëlqen? Zbulo personalitetin tënd sipas preferencës

E bardha E bardha është kombinimi i të gjitha ngjyrave të dritës. Nëse të pëlqen e bardha je një njeri i lumtur,gjithnjë në kërkim të një...

Kryesore Show Biz 13:53 - 15 Korrik, 2019

“Ngjyrat e verës time”/ Moderatorja shqiptare lë “pa fjalë” ndjekësit, poston foton seksi me bikini

Pas një sezoni të suksesshëm me emisionin “Soiree” i cili do të rikthehet përsëri në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Shehu së bashku me bashkëshortin...

Kryesore Show Biz 10:36 - 17 Qershor, 2019

“Jeton me injorancën”/ Këngëtarja acarohet me ndejkësin që i shau burrin

Këngëtarja Linda Halimi është një ndër personazhet e cila karrierën dhe jetën personale po i  zhvillon në Amerikë. Në intervistat e shumta, ajo është shprehur se...

Fashion 12:40 - 13 Qershor, 2019

Nga fustanet tek bikini/ Ngjyra që po “çmend” vajzat shqiptare

Sipas revistave prestigjioze më të njohura në botë këtë vit ngjyra më në trend për këtë verë është e verdha. Dhe sigurisht kjo nuk do mungonte...