Connect with Us

All posts tagged "nicki minaj"

Showbizz 21:51 - 30 Tetor, 2019

VIDEO-Të verbon sytë nga shkëlqimi/ Nicki Minaj tregon unazën e martesës dhe çmimin e “kripur” të saj

Reperja e famshme Nicki Minaj dhe partneri i saj Keneth Petty kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Dyshja e ka bërë të ditur lajmin në...

Kryesore Show Biz 16:36 - 15 Korrik, 2019

Video-Nuk përmbahet reperja e famshme/ Tregon format e rrumbullakosura

Mbrëmjen e kaluar reperja Nicki Minaj ka ndarë me fansat lajmin se po bashkëpunon me linjën e famshme “Fendi” të këngëtares Rihanna. Reperja 36-vjeçare ka treguar...

Kryesore Show Biz 23:22 - 10 Dhjetor, 2018

Është zyrtare! Nicki Minaj konfirmon lidhjen me të dashurin e ri, që qenka pakëz i dënuar si përdhunues

Nicki Minaj ka konfirmuar lidhjen më të re me Kenneth ‘Zoo’ Petty, përmes një fotoje në Instagram, ku duken shumë të dashuruar. Por fansat e reperes...

Kryesore Show Biz 22:00 - 1 Dhjetor, 2018

Hakmarrje e pastër! Nicki Minaj rindez sherrin me Cardi B

Nicki Minaj paska në plan që të rindezë sherrin me Cardi B, pasi ka punësuar dy banakiere, të cilat po përgatiten të padisin reperen. Baddie Gi...

Kryesore Show Biz 22:55 - 7 Korrik, 2018

Ariana Grande-Nicki Minaj, tjetër bashkëpunim

Vetëm pak ditë më parë Ariana Grande dhe Nicki Minaj njoftuan nëpërmjet rrjeteve sociale se do të vinin me një bashkëpunim të ri muzikor dhe fansat...

Kryesore Show Biz 16:50 - 15 Dhjetor, 2017

FOTO+18/ Nicki Minaj çmend fansat, publikon foto tmerrësisht të nxehta

Nuk është hera e parë që reperja e famshme Nicki Minaj shfaqet kaq e guximshme në postimet e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja  ka ndarë disa...

Kryesore Show Biz 01:30 - 16 Nentor, 2017

Treshja e Nicki Minaj po bën xhiron e rrjetit

Revista Paper po përpiqet të “thyejë internetin” përsëri! Revista, e cila tani është e famshme për kopertinën ikonike të dimrit 2014 ku dukej Kim Kardashian e...

Showbizz 00:30 - 27 Maj, 2017

Nicki Minaj krah për krahu me këtë këngëtare shqiptare/Ja reagimi i saj

Nicki  Minaj është rreperja më e admiruar e të gjitha kohërave, kjo jo vetëm falë talentit të saj në muzikë, por  edhe  falë tipit shumë spontan...

Kryesore Show Biz 17:00 - 26 Maj, 2017

Nicki Minaj krah për krahu me këtë këngëtare shqiptare/Ja reagimi i saj

Nicki  Minaj është rreperja më e admiruar e të gjitha kohërave, kjo jo vetëm falë talentit të saj në muzikë, por  edhe  falë tipit shumë spontan...

Showbizz 02:00 - 10 Maj, 2017

Nuk është  tërmet/Janë të pasmet e Nicki Minaj duke e dredhur

Nicki Minaj mund të  cilë sohet si një  mbretëreshe e kërcimit twerk, por videoja e fundit i ka lënë  të  gjithë  pa fjalë . I dashuri i saj...

Kryesore Show Biz 23:30 - 9 Maj, 2017

Nuk është  tërmet/Janë të pasmet e Nicki Minaj duke e dredhur

Nicki Minaj mund të  cilë sohet si një  mbretëreshe e kërcimit tweer, por videoja e fundit i ka lënë  të  gjithë  pa fjalë . I dashuri i saj...

Showbizz 01:40 - 20 Prill, 2017

Nicki Minaj jashtë kontrolli/Një mashkull i prek gjoksin

Nicki Minaj është një fanse e madhe e skenave provokuese, sidomos e atyre që nxjerrin në dukje format e saj të kolme. Për këtë arsyr rreperja...

Kryesore Show Biz 19:00 - 19 Prill, 2017

Nicki Minaj jashtë kontrolli/Një mashkull i prek gjoksin

Nicki Minaj është një fanse e madhe e skenave provokuese, sidomos kur  nxjerrin në dukje format e saj të kolme. Për këtë arsye rreperja i ka...

Kryesore Show Biz 19:30 - 12 Prill, 2017

Joe Jonas mëson karate pasi keqtrajtohet nga Nicki Minaj

  Joe Jonas ka treguar se ka mësuar lëvizje karateje, teksa ka dalë me të dashurën e tij Sophie Turner në Hollivudin Perëndimor në Kaliforni. 27...

Kryesore Show Biz 10:22 - 30 Mars, 2017

Nicki Minaj promovon këngën e re veshur me bikini

Nicki Minaj di se si të fitojë vëmendjen e të gjithëve. Ylli ka promovuar singëllin saj më të ri të titulluar Make Love, teksa ka hipur...