Connect with Us

All posts tagged "njesoj"

Showbizz 15:37 - 7 Mars, 2020

Kylie Jenner apo Beyonce?/ Fotoja që bëri “lëmsh” rrjetin

Ato janë dy diva në fusha të ndryshme. Kylie është femra më e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa Beyonce konsiderohet si mbretëresha e popit. Një foto...

Showbizz 18:39 - 10 Janar, 2020

Fotot-Nga koka tek këmbët njësoj/ Si e “kopjuan” njëra-tjetrën Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo

Moderatoret e njohura të ekranit, Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo kanë bërë “xing” me njëra-tjetrën pasditen e sotme. Rudina dhe Bieta janë shfaqur të veshura njësoj...

Showbizz 18:04 - 8 Tetor, 2019

Yjet e famshme botërore që kopjuan njëra-tjetrën pa e ditur/ 7 veshjet më ikonike të modës

Është një fakt i padiskutueshëm që personazhe të famshëm marrin pjesë në shumë ngjarje. Nga ceremonitë e ndarjes së çmimeve deri tek premierat e filmit, intervistat,...

Kryesore Show Biz 13:10 - 25 Mars, 2019

A e dinit ? Këto 11 emisione shqiptare janë njësoj

“1001 pse” dhe “Në kurthin e Piter Pan” Të dyja këto emisione janë transmetuar në kohë të ndryshme por kanë të njëjtin format. “1001 pse” është...

Showbizz 10:00 - 21 Janar, 2017

Jenner dhe Tyga- dyshja ideale vishen njësoj

Dyshja e famshme Kylie Jenner dhe reperi i suksesshëm Tyga kanë darkuar mbrëmjen e kaluar në restorantin Migos Listening në Los Angeles. Cifti kishte preferuar të...

Showbizz 21:00 - 26 Dhjetor, 2014

Nicki Minaj njësoj si e ëma

Secili fëmijë ka nga 46 kromozome, 23 nga nëna dhe 23 nga babai, gjë që nënkupton se ata trashëgojnë nga ta veçori të ndryshme, disa karakterin...