Connect with Us

All posts tagged "noizy"

Showbizz 13:44 - 15 Mars, 2020

“Me zemër të thyer”/ Enca thumbon Noizyn publikisht: I mungoj

Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy  përzuri Encën nga grupi “OTR”, pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej intervistave të saj. “Por të gjithë...

Showbizz 18:30 - 22 Shkurt, 2020

VIDEO-Incidenti në koncertin e Noizyt/ Veprimi i reperit i habit të gjithë

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm dhe të pëlqyer të momentit. Koncertet dhe fansat e tij të zjarrtë janë të panumërt dhe këtë e...

Showbizz 13:37 - 28 Janar, 2020

Surprizat “bombë” të Noizyt/ Bashkëpunime të reja me emra të mëdhenj

Reperi Noizy duket se po përgatitet për albumin e tij më të ri i cili thuhet se do të ketë shumë bashkëpunime me artistë shumë të...

Showbizz 17:43 - 16 Dhjetor, 2019

Noizy përlotet në koncert/ Reperi kujton rrugën e vështirë drejt suksesit

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të momentit në Shqipëri. Reperi numëron me dhjetëra hite dhe këngët e tija kanë grumbulluar me miliona klikime...

Showbizz 16:10 - 15 Dhjetor, 2019

“Mos na del sllav”/ Biznesmeni gay ironizon Noizyn, i kërkon të bëjë ADN-në

Biznesmeni gay Elton Ilrjani tashmë ka vënë në shënjestër së fundi reperin Noizy. Përmes një postimi në rrjetet sociale biznesmeni gay ka thumbuar Noizyn. Ai është...

Showbizz 12:38 - 13 Dhjetor, 2019

Noizy tallet me reperin që e shau disa vite më parë te Arian Çani: “Këngëtar tallavaje në Durrës”

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të momentit. Reperi vijon të sjellë hite të njëpasnjëshme dhe Noizy nuk nguron t’ua kujtojë edhe atyre që...

Showbizz 17:12 - 20 Nentor, 2019

“Ky yll i lindur ka një sekret”/ Alketa Vejsiu zbulon projektin e madh me Noizyn

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe reperi i famshëm shqiptar Noizy i kanë surprizuar fansat e tyre. Alketa dhe Noizy janë bërë bashkë në një projekt që deri...

Showbizz 21:16 - 16 Nentor, 2019

“Duhet të ikja nga policia, por…”/ Çfarë po ndodh me Noizyn?

Padiskutim që ai është reperi më i njohur dhe i pëlqyer i momentit në Shqipëri. Besoj  e kuptuat që bëhet fjalë për Noizyn. Reperi përflitet shpesh...

Showbizz 12:11 - 14 Nentor, 2019

Noizy zbulon surprizën për fansat/ Reperi pjesë e filmit gjerman

Reperi i njohur shqiptar Noizy, disa ditë më parë ka bërë të ditur për fansat e tij se do të jetë pjesë e një filmi gjerman....

Showbizz 11:40 - 10 Nentor, 2019

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Pak kohë më parë, në mediat rozë, u shtuan zërat se moderatorja shqiptare Einxhel Shkira simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas....

Showbizz 10:20 - 10 Nentor, 2019

“Bën shumë zhurmë për asgjë”/ Stresi ironizon Noizyn dhe flet për ish bashkëshorten e tij

Marrëdhëniet mes reperëve shqiptarë dihen që nuk janë gjithnjë të mira mes tyre. Së fundmi, reperi shqiptar Stresi ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”...

Showbizz 17:55 - 8 Nentor, 2019

U tha se i bëri “diss” se i kopjoi klipin e këngës/ Shpërthen Noizy: “Duan të na fusin në sherr”

Reperi nga Kosova Mozzik pak orë më parë ka publikuar këngën e tij më të re “Dhelpër dinake.” Pas publikimit të klipit në rrjetet sociale nisi...

Showbizz 22:07 - 7 Nentor, 2019

Noizy nuk di të ndalet/ Reperi së shpejti me një bashkëpunim ndërkombëtar

Noizy është një nga reperat më të njohur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Pas publikimit të klipit të fundit, Colpo Grosso në bashkëpunim me reperët e...

Showbizz 15:11 - 2 Nentor, 2019

“Mos u varfëroni duke tentuar të dukeni të pasur”/ Noizy jep mesazhin e rëndësishëm

Reperi i famshëm Noizy është ndër më të komentuarit përsa i përket jetës luksoze që bën. Makina të shtrenjta, aksesorë të markave të njohura, suksesi që...

Showbizz 09:47 - 1 Nentor, 2019

Sherr mes këngëtarëve shqiptarë?/ Ky veprim i Noizyt për Dafina Zeqirin tregon gjithçka

Pak kohë më parë u tha se pas bashkëpunimit për këngën “A don love”, Noziy dhe Dafina Zeqiri u përfolën për prishje të marrëdhënieve të tyre...