Connect with Us

All posts tagged "nora istrefi"

Kryesore Show Biz 18:01 - 15 Shtator, 2019

Ndarja më e bujshme e showbizit/ Ja si e tradhtonin njëri-tjetrin Roberti dhe Nora

Nora Istrefi dhe Robert Berisha para pak javësh i dhanë fund martesës së tyre dhe lidhjes prej 13 vitesh, nga e cila lindi një vajzë e...

Kryesore Show Biz 10:46 - 14 Shtator, 2019

Pas ndarjes nga Roberti, Nora takon Tunën/ Dalin pamjet nga takimi i dy këngëtareve

Duket se surprizat nuk kanë të mbaruar nga Roberti dhe Nora. Prej ditësh rrjeti po zien nga lajmet në lidhje me ish çiftin. Ditën e sotme...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Shtator, 2019

“M’ka ardh loçka”/ Robert Berisha fotografohet me këngëtaren shqiptare

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së saj disa vjeçare. Lajmi i ndarjes u bë kryefjala e mediave rozë, ndërkohqë...

Kryesore Show Biz 12:35 - 5 Shtator, 2019

Nora Istrefi i “vë flakën” Instagramit/ Tregon linjat seksi me bikini të kuq

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit bëri bujë të madhe në rrjetet sociale. Ishte këngëtari ai që nëpërmjet një statusi në Instagram bëri të ditur...

Kryesore Show Biz 18:48 - 29 Gusht, 2019

“Është abuzues dhe ka lidhje jashtëmartesore me një modele”/ Nora Istrefi padit Robert Berishën ?

Që nga momenti ku këngëtari Robert Berisha njoftoi fansat për ndarjen nga Nora Istrefi, mediat nuk kanë ndalur së shkruari për këtë ngjarje. Të shumta kanë...

Kryesore Show Biz 12:48 - 26 Gusht, 2019

“E kuptoj se çfarë po kaloni”/ Bleona Qereti e pikëlluar për ndarjen e Norës dhe Robertit

Ndarja e Robert Berishë nga Nora Istrefi bëri një bujë të madhe në portale, pasi vetë këngëtari ndau me fansat lajmin se dashuria mes të dyve...

Kryesore Show Biz 10:20 - 26 Gusht, 2019

“Jetojnë prej kohësh të ndarë”/ Dalin detaje të reja rreth ndarjes së Robertit dhe Norës

Mbrëmjen e kaluar këngëtari Robert Berisha dha lajmin se është ndarë nga bashkëshortja e tij, Nora Istrefi. Me anë të një statusi në Instagram ai shkruajti...

Kryesore Show Biz 16:03 - 11 Gusht, 2019

Super “bisha” shqiptare/ Fotot më magjepsëse të Nora Istrefit

Nora Istrefi është një ndër të paktat këngëtare që nuk është përfshirë kurrë në skandale. Gjitashtu është cilësuar si një nga vajzat më seksi të showbizit...

Kryesore Show Biz 22:02 - 2 Gusht, 2019

Tunën apo Gentën? Nora Istrefi i habit të gjithë me përgjigjen

Marrëdhëniet mes çiftit Nora-Robert dhe Tuna-Patris kanë qenë gjithnjë konflikutale. Të gjithë i mbajmë mend deklaratat e Robert Berishës kundër Tunës dhe duket se asgjë nuk...

Kryesore Show Biz 16:41 - 14 Korrik, 2019

“Shëtit lule më lule”/ Robert Berisha “i vë kapak” thashethemeve rreth ndarjes

Çifti Nora dhe Robert janë përfolur shumë në media, të cilat shkruajnë se mes tyre ka shumë mosmarrëveshje dhe për këtë arsye janë në prag të...

Kryesore Show Biz 17:33 - 7 Korrik, 2019

Çifti i krizave?/ Kolegët zbulojnë sekretin e Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Prej kohësh po përflitet për një ndarje mes këngëtares Nora Istrefi dhe Robert Berishës. Edhe pse ata e mohuan nëpër intervistat e ndryshme duket se për...

Kryesore Show Biz 15:06 - 4 Korrik, 2019

Çifti Nora-Robert në krizë?/ Këngëtari zbulon kujt ia dedikon këngën “S’të njoh më”

Marrëdhënia e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është vënë shumë herë në dyshim nga mediat bazuar nga deklaratat e dhëna së fundi nga dyshja. Këngëtari Robert...

Kryesore Show Biz 21:20 - 28 Qershor, 2019

U tha se janë ndarë pas 14 vitesh/ Nora tregon të vërtetën për marrëdhënien me Robert Berishën

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të komentuara përsa i përket jetës private. Edhe pse shpesh herë mundohen ta mbajnë larg syrit...

Kryesore Show Biz 20:57 - 28 Qershor, 2019

Kishte apo jo të brendshme?/ Nora Istrefi jep përgjigjen e “shumëpritur”

Nora Istrefi është një prej këngëtareve që në çdo dalje të saj tërheq vëmendjen. Të gjithë e mbajmë mend performancën e saj në Këngën Magjike me...

Kryesore Show Biz 16:16 - 21 Qershor, 2019

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Era dhe Noizy së shpejti me një super hit

Ndërkohë që Era po shijon suksesin e projektit të saj më të fundit me Nora Istrefin, duket që po përgatitet të sjellë një tjetër bashkëpunim i...