Connect with Us

All posts tagged "nostalgji"

Showbizz 13:46 - 22 Prill, 2020

FOTOT-“Dua të kthehem pas”/ Kendall Jenner, fantastike me bikini

Modelja e famshme Kendall Jenner është bërë paksa nostalgjike dhe ka shprehur dëshirën e saj të madhe për t’iu rikthyer pushimeve. Ajo ka publikuar disa foto...

Showbizz 15:46 - 14 Mars, 2020

Soni Malaj bëhet nostalgjike/ Këngëtarja tregon “pikën më të fortë” të bukurisë

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Gjithashtu është vlerësuar si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Duke përfituar nga...

Showbizz 10:10 - 1 Nentor, 2019

“Ne të dy…”/ Nostalgji për ditën e dasmës, Afrona i prek të gjithë me dedikimin për Bleron

Çifti më i përfolur i showbizzit shqiptar , Blero dhe Afrona Dika , pak javë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni...

Kryesore Show Biz 17:18 - 4 Shtator, 2019

“Më mungojnë…”/ Vajza e Albërie Hadërgjonajt bëhet nostalgjike

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj po jeton prej vitesh në Amerikë. Bukuroshja është shumë e komentuar përsa i përket pamjes së saj. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj është...

Kryesore Show Biz 11:25 - 8 Gusht, 2019

Inis Gjoni bëhet nostalgjike/ Poston foton e ëmbël të adoleshencës

Edhe pse për disa vite këngëtarja shqiptare Inis Gjoni ka braktisur skenën dhe rrallë e shohim të shfaqet edhe në intervista, është tepët aktive në llogarinë...

Kryesore Show Biz 14:25 - 9 Korrik, 2019

Drini Zeqo kujton me nostalgji fillimet në Top Channel/ Ja fotoja që i ka ngelur në “mendje”

Edhe pse tashmë ai bën pjesë në stafin e televizionit “Klan”, moderatori shqiptar Drini Zeqo fillimet e karrierës i ka pasur në “Top Channel”. Rreth 15...

Kryesore Show Biz 10:10 - 29 Mars, 2019

“Shtëpia e pionerit”/Bleona Qerreti bëhet nostalgjike dhe rrëfen fillimet e saj në muzikë

Duket se së fundmi këngëtarja Bleona Qerreti, është bërë nostalgjike dhe ka shpërndarë me ndjekësit një foto të shkrepur gjatë periudhës së komunizmit. Siç mund ta...

Kryesore Show Biz 15:10 - 13 Shkurt, 2019

Nostalgjia: Objektet që gjendeshin në çdo shtëpi para viteve ’90

Me siguri të gjithë jeni nostalgjikë për objektet e vjetra të shtëpisë, që i keni përdorur për vite me rradhë para se të vinit tek televizori...

Kryesore Show Biz 19:00 - 9 Shkurt, 2018

Alketa Vejsiu bëhet nostalgjike për vitet e gjata në ekran

Moderatorja Alketa Vejsiu është bërë nostalgjike për vitet e gjata që ajo ka kaluar në ekranet televizive. Ajo ka publikuar në “Instagram” një video ku shfaq...

Kryesore Show Biz 15:27 - 24 Tetor, 2017

Vesa Luma bëhet nostalgjike/ Ja çfarë poston

Këngëtarja Vesa Luma tashmë nëna e një djali të vogël me emrin Lian po shijon periudhën e mëmësisë duke na e treguar herë pas here nëpërmjet...

Showbizz 23:15 - 12 Korrik, 2017

Foto-Eni Çobani i prek të gjithë me postimin e saj/ Sado të jem unë…

Avokatja e njohur, Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale me postimet e saj, të cilat shpeshherë kanë lidhje me fëmijërinë e saj. Së fundmi,...

Showbizz 20:00 - 4 Mars, 2017

Çifti Beckham bëhet nostalgjik/ Edhe 100 vite Brooklyn

David Beckham ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram para 18 vitesh duke mbajtur në krahë djalosin e tij Brooklyn. E mesa duket Broklyn tashmë...

Showbizz 13:40 - 26 Tetor, 2015

Çiljeta, nostalgji për bashkëpunimin me Dr. Florin

Në llogarinë Instagram, Çiljeta ka publikuar një foto e cila të kthen pas në kohë. Bëhet fjalë për vitin 1999 kur Xhilaga ka qenë vetëm 14...