Connect with Us

All posts tagged "nudo"

Showbizz 17:42 - 19 Janar, 2020

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo...

Showbizz 15:35 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Wanda Nara i lë pak vend imagjinatës/ Çmend ndjekësit me fotot e fundit

Gruaja e futbollistit të njohur Mauro Icardi, Wanda Nara ka çmendur 6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 33 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend...

Showbizz 11:49 - 11 Janar, 2020

Emily Ratajkowski shfrenon imagjinatën/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme të Instagramit

Modelja e famshme e rrjeteve sociale Emily Ratajkowski nuk ndalet kurrë së provokuari ndjekësit. Emily ndez gjithnjë imagjinatën e tyre me fotot topless apo krejtësisht e...

Showbizz 14:44 - 6 Janar, 2020

Këngëtarja e njohur nuk i lë vend imagjinatës/ Realizon setin fotografik e guximshëm

Gisela Llado Canova i ka befauar të gjithë fansat e saj. Si asnjëherë më parë këngëtarja ka realizuar një set fotografik shumë të guximshëm. Këngëtarja është...

Showbizz 18:45 - 4 Janar, 2020

FOTOT-Ditëlindja më e nxehtë e vitit 2020/ Çifti i famshëm i showbizit me foto nudo nga vaska

Çifti i famshëm i cili u bë i njohur nga reality show Love Islands, Olivia Buckland dhe Alex Boëen kanë surprizuar të gjithë ndjekësit. Çifti ka...

Showbizz 13:20 - 11 Dhjetor, 2019

FOTO-Mbretëresha e Instagramit tejkalon kufijtë/ Nuk ndalet së pozuari nudo

Demi Rose nuk njeh kufij. Modelja e famshme e Instagramit vazhdon të pozojë nudo duke ndezur kështu imagjinatën e meshkujve. Duket se këtë fundvit Demi ka...

Showbizz 12:36 - 10 Dhjetor, 2019

FOTO-“Lutuni për mua”/ Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, pozon tërësisht nudo

Demi Rose nuk di të ndalet së provokuari ndjekësit e saj me fotot seksi. Mbretëresha e Instagramit i ka lënë të gjithë pa frymë teska ka...

Showbizz 13:27 - 16 Nentor, 2019

Foto- Demi Rose nuk di të ndalet/ Nudo në mes të kanionit, modelja i çmend të gjithë me pozat seksi

Modelja seksi Demi Rose pothuajse cdo ditë publikon foto “përvëluese” për fansat e saj të cilët nuk kursejnë komentet pozitive. “Një artist dhe muza e tij”,...

Showbizz 11:40 - 4 Nentor, 2019

FOTO-“Nudo para 20 personave”/ Aktori shqiptar rrëfen skenat e nxehta me “zyrtaren” spanjolle

Aktori shqiptar Eni Shehu, u bë tepër i famshëm pak kohë më parë në serialin shqiptar “Hostel By Anabel”, ku spikati talenti i tij në aktrim....

Showbizz 18:41 - 3 Nentor, 2019

Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më “hot” të Lucia Javorcekova do iu lënë pa frymë

Lucia Javorčeková është një yll Instagrami e cila është bërë e njohur falë fotove provokuese që ndan në rrjetet sociale. Ajo e ka nisur modelimin pasi...

Showbizz 17:49 - 30 Tetor, 2019

Modelja holandeze nuk ndalet me fotot provokuese/ Tregon linjat perfekte e zhveshur

Ajo ka sfiluar për markat më të njohura të modës si Prada dhe Valentino. Para se të niste betejat e saj në fushën e modelingut në...

Showbizz 20:31 - 11 Tetor, 2019

Redona Koçi pranon të pozojë nudo/ Ky është çmimi i modeles seksi

Juristja dhe modelja seksi Redona Koçi ka qenë e ftuar pasditen e  sotme në emisionin Ftesë në 5 ku ka treguar më shumë detaje rreth jetës...

Showbizz 21:42 - 8 Tetor, 2019

FOTO- Mbi 20 femra nudo/ Rita Ora zbulon pamjen e çuditshme nga dhoma e saj e grimit

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përfolur shumë shpesh në mediat e huaja për biseksualitetin e saj. Bukuroshja bjonde ka treguar se ka tërheqje fizike...

Kuriozitete 14:40 - 7 Tetor, 2019

Vajza nudo dhe 7 milionë litra birrë/ Oktoberfest 2019 tërbon Gjermaninë

Festa tradicionale e birrës e quajtur “Oktoberfest” e cila filloi që në datë 21 shtator, ka përfunduar ditën e djeshme në mënyrën më të mirë të...

Showbizz 11:10 - 4 Tetor, 2019

FOTO- Fotoja nudo që tërboi rrjetin/ Alban Ramosaj i habit të gjithë me deklaratën

Nëntë muaj më parë , këngëtari shqiptar Alban Ramosaj tronditi rrjetin me foton e tij ku shfaqej nudo në plazh. I ftuar ditën e sotme në...