Connect with Us

All posts tagged "nuk"

shenjat qe nuk ndahen dot
Kuriozitete 23:58 - 23 Mars, 2019

Nuk i bën zemra/ Personat e këtyre shenjave nuk ndahen dot nga partneri

Peshqit Kjo shenjë do të jetë gjithnjë me ty në të mirë e në të keqe. Është një partner perfekt dhe është shumë e vështirë për...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Life Style 23:00 - 20 Mars, 2019

Të babëzitur/ Shenjat e horoskopit që nuk kënaqen kurrë në shtrat

Demi Duke qenë se kjo është një shenjë shumë detajiste, çdo gjë që nuk i përmbush standardet e tij do ta bëjë që të humbë interesin...

nese nuk te pelqen puna qe ben
Kuriozitete 22:35 - 19 Mars, 2019

Nuk të pëlqen puna që bën?/ Ndalo dhe lexo këtë artikull

Ndalo dhe mendo pak për të gjitha aftësitë e tua, mos ki frikë të rrezikosh, puna që ti do nuk do të vijë vetë. Kap momentin...

burrat mizore zodiak
Kuriozitete 20:20 - 5 Mars, 2019

 Labirinte njerëzore/ Këto shenja horoskopi nuk do t’i kuptoni dot kurrë

Ujori Ujorët janë shumë të rezervuar dhe shumë rrallë mund të flasin për mendimet apo përjetimet e tyre,ata mendojnë se përsonat që i rrethojnë duhet ta...

shenjat e horoskopit qe nuk kerkojne kurre falje
Kuriozitete 20:00 - 20 Shkurt, 2019

Krenarë sa më s’ka/ Këto shenja zodiaku nuk e pranojnë kurrë gabimin 

Demi Kokfortësia dhe krenaria janë karakteristikat kryesore të një Demi. Ata janë gjithnjë në kundërshtim me personat që bien në kundërshtim me idetë e tyre. Zakonisht...

Burrat me te cilet nuk duhet te merreni
Kuriozitete 22:40 - 17 Shkurt, 2019

Llojet e burrave që duhet t’i mbani sa më larg

Mësuesi Ato që nuk janë tërhequr kurrë nga një mësues le të hedhin gurin e parë. Nuk ka rëndësi lënda që jep në shkollë, ajo që...

shenjat qe tregojne se ai nuk te do me
Kuriozitete 22:20 - 17 Shkurt, 2019

Kur mbaron dashuria/ Tre shenjat që tregojnë se ai nuk të do më

Lexon të gjitha mesazhet e tua dhe nuk përgjigjet Kjo tregon se nuk është më i interesuar për ty. Ai që të do shqetësohet për ty...

zgjimi
Kuriozitete 23:00 - 6 Shkurt, 2019

Studimi/Nuk zgjoheni dot në mëngjes, e ka fajin IQ e lartë

Sipas psikologut, Satoshi Kanazawa, personat që kanë vështirësi për t’u zgjuar kanë IQ më të lartë se sa ata që zgjohen menjëherë në mëngjes. Kjo pasi...

alkool rdorime alternative \
Kuriozitete 23:40 - 26 Janar, 2019

Përdorime alternative  të alkoolit, që nuk i paskemi ditur më parë

Si zëvendësues i deodorantit Nëse keni harruar që të hidhni deodorant në shtëpi dhe jeni jashtë në fundjavë mund të rrini të qetë, do të  mjaftojë...

kompromis
Femra 23:20 - 24 Janar, 2019

Gratë nuk duhet t’i bëjnë kurrë këto kompromise në një lidhje

Të ndryshosh mënyrën si vishesh Shpesh partneri mund të të bëjë komplimenta për mënyrën si vishesh, ndërsa në raste të tjera mund të bëjë komente negative....

Kuriozitete 22:52 - 11 Janar, 2019

Këto janë shenjat e horoskopit që nuk falin dhe nuk harrojnë

Demi Demi mban vetëm pak miq rreth vetes. Është e vështirë që të pranojë tradhëtinë,apo mungesën e besnikërisë. Duhet ta dini që të lindurit nën shenjën...

Fëmija 21:00 - 10 Janar, 2019

Çfarë nuk na kishin thënë për jetën pas vdekjes së prindërve

Pas vdekjes së prindërve, jeta ndryshon shumë, le të themi se ndryshon totalisht. Të jesh jetim, qoftë kjo edhe si i rritur mund të jetë e...

Kuriozitete 20:00 - 4 Janar, 2019

Burrat e këtyre shenjave të zodiakut nuk keni për t’i harruar kurrë

Demi Burrat e kësaj shenje dedikohen tërësisht për ta bërë të lumtur personin që duan. Ata e urrejnë kur partnerja e tyre është e trishtuar, e...

Kuriozitete 11:13 - 4 Janar, 2019

Këto janë sekretet që nuk ua thonë parukieret

Një model i mirë mund të përmirësojë ndjeshëm vetëvlerësimin e një gruaje dhe ta bëjë më të bukur gjithë ditën e saj. Megjithatë, takimi me një...

Femra 12:40 - 2 Janar, 2019

Ja pse njerëzit e fortë e kanë të vështirë të krijojnë marrëdhënie

Ata gjithmonë reagojnë me zemër dhe jo me mendje Ata nuk janë mësuar të reagojnë me logjikë, por gjithmonë përdorin  zemrën. Ata nuk dinë se si...