Connect with Us

All posts tagged "nuse"

Showbizz 10:53 - 20 Tetor, 2019

FOTO-“Kam besim tek ti”/ Reperi shqiptar kërkon nuse, Tayna publikon bisedat

Pak ditë më parë, reperja shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar, Tayna publikoi këngën e saj të re, një baladë të titulluar “Sicko”, e cila ka...

Showbizz 13:32 - 14 Tetor, 2019

Mosmarreveshjet vjehrrë-nuse/ Zbulohet arsyeja e ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Ndarja pas 10 vitesh lidhje dhe 8 muaj martesë, e çiftit të njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, nuk ka qenë fare e lehtë dhe të...

Showbizz 10:50 - 4 Tetor, 2019

VIDEO- “U bëra më i bukur se nusja”/ Besnik Krapi tregon momentet më të ëmbla të dasmës me Jonida Vokshin

Pak javë më parë, më saktë më datë 14 shtator, moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krapi kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, në një...

Kryesore Show Biz 17:14 - 28 Gusht, 2019

Fotoja me fustan nusërie që bëri “namin” në rrjet/ Anxhela Peristeri zbulon çfarë fshihet pas saj

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar në rrjetet sociale një foto e cila shkaktoi shumë zhurmë në rrjetet sociale. Anxhela shfaqej e veshur me fustan...

Kryesore Show Biz 12:10 - 16 Korrik, 2019

“Nën gjurmët e nuses”/ Vjehrra seksi e biondes që u fut në fushë, i lë të gjithë pa fjalë

Disa javë më parë gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi ruse Kinsey Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës duke...

Kuriozitete 12:40 - 21 Qershor, 2019

“Martesa ime dështoi”/ Vjehrra vesh të njëjtin fustan si nusja, habit të ftuarit

Një nuse nga Ohio është shokuar ditën e dasmës së saj ku vjehrra kishte zgjedhur të vishte një fustan martesor në ceremoninë e dasmës së djalit...

Kuriozitete 12:40 - 14 Maj, 2019

E pabesueshme/ Kishte shumë shpenzime, nusja mban dasmën dhe funeralin e tezes në të njëjtën ditë

Ky rast i pabesueshëm u tregua në një grup Facebook-u që mban emrin ‘That’s It I’m Wedding Shaming’. Të gjithë e dimë që dasmat ose funeralet...

Kryesore Show Biz 11:10 - 15 Mars, 2019

E veshur nuse! Elvana Gjata publikon pamje të reja nga komedia që të gjithë po presim

Komedia “2 Gisht Mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi pritet që së shpejti të jepet në të gjitha kinematë shqiptare dhe jo...

Kuriozitete 21:00 - 8 Shkurt, 2019

E kanë në traditë, nuset ditën e dasmës në këtë vend duhet të shkojnë në varreza me patjetër

Çdo shtet ka zakonet e tij, të cilat për disa vende të tjera cilësohen si të papërshtashme apo dhe të çuditshme. Kështu cilësohet edhe një zakon...

Kryesore Show Biz 12:01 - 25 Janar, 2019

“Nusja e ardhshme duhet të dijë të gatuaj”, nëna e reperit shqiptar ka disa kushte

Seven Saraçi është një këngëtar mjaft i preferuar e sidomos nga femrat. Për këtë arsye ai ka vendosur që në Instagramin e tij të publikojë disa...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Janar, 2019

A nuk do bëhej nuse? Samanta Karavella flet për martesën “e shumëpritur”

Edhe pse para një viti, Samanta Karavella, u shpreh në llogarinë e saj në Instagram se do të martohej verën e ardhshme, duket se planet për...

Life Style 14:10 - 5 Dhjetor, 2018

Nga hedhja e nuses në ujë tek goditja e saj me shigjeta, traditat e çuditshme të dasmave kineze

Autoritet kineze do të përpiqen të ndalojnë disa nga trendet më të çuditshme që zbatohen në dasma. Qeveria mendon se shumë prej mënyrave se si festohen...

Kryesore Show Biz 11:25 - 2 Dhjetor, 2018

Alba Hoxha e veshur nuse, shikoni reagimin e Albi Nakos kur balerina i kalon përballë

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur prej muajsh për një romancë mes tyre, por dyshja ende nuk e ka konfirmuar. Fotot...

Life Style 16:25 - 28 Nentor, 2018

‘Kjo nuk është nusja ime”, dhëndri befasohet në ditën e dasmës

Një dhëndër është befasuar në ditën e tij të dasmës. David Hofmann po priste para altarit nusen, Brianne Dennis, por në fakt pas tij ishte një...

Kuriozitete 11:10 - 28 Nentor, 2018

Një “URRA” për nusen e vitit! Si u hakmor ndaj tradhtisë së partnerit…në altar

Një grua me emrin Casey ka përjetuar ankthin më të madh para dasmës së saj, pasi mësoi se partneri e tradhtonte. Australiania mori një mesazh anonim...