Connect with Us

All posts tagged "nxehta"

Showbizz 13:18 - 21 Tetor, 2019

“Dua më shumë diamantë”/ I tërboi të gjithë,ja fotot më të nxehta të Chloe Khan

E bërë e njohur në kompeticionin “X Factor” dhe “Big Brother” në Britani, Chloe Khan ka ndryshuar shumë për shkak të operacioneve plastike në masë. Por...

Showbizz 12:28 - 16 Tetor, 2019

Tërheqëse dhe me forma bombastike/ Fotot më të nxehta të Beatrix Ramosaj

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ka mijëra fansa për shkak të fotove seksi që poston. Beatrix Ramosaj është një prej emrave më të...

Life Style 14:25 - 4 Gusht, 2019

Temperatura të nxehta dhe lodhje/ Ja çfarë duhet të konsumoni nëse jeni shtatzënë në këtë stinë

Nëse jeni shtatzënë, ideja e një vere të mbushur me ushqime zgare me siguri që ju bën të djersiteni. Epo, ka një lajm të mirë për...

Fashion 18:10 - 3 Gusht, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë të nxehta gushti? Zbuloni 7 veshjet më të përshtatshme

Gushti ka nisur me temperaturat e tij tipike dhe kur ke ngecur në qytet për shkak të punës, një ndër problemet më të mëdha është: “Çfarë...

Life Style 14:40 - 20 Korrik, 2019

Freskohuni në këto ditë të nxehta/ Si të përgatisni 10 koktejle të shijshme këtë verë

1. Mojito – rum Bacardi dhe Havana Club, të kombinuar me mente, ujë tonik, lime dhe sheqer. 2. Espresso Martini – vodka, kafe ekspres, liker kafeje dhe akull....

Kryesore Show Biz 12:40 - 20 Korrik, 2019

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Shpesh...

Kuriozitete 11:53 - 1 Korrik, 2019

Foto- Në mes të temperaturave të nxehta/ Ky qytet zbardhet papritur nga stuhia e akullit

Edhe pse ishte 27 gradë celcius, Meksika ka përjetuar një “surprize” te pakëndshme nga moti. Një stuhi shumë e veçantë dhe e rrallë ka bërë që...

Kuriozitete 11:25 - 30 Qershor, 2019

Temperaturat e nxehta/ Si të kujdeseni për lëkurën tuaj gjatë këtyre ditëve

Temperaturat e nxehta kanë pushtuar ditët e fundit Shqipërinë dhe gjatë ditës duhet të kujdesemi për veten tonë sidomos për lëkurën e cila është më e...

Life Style 11:53 - 28 Qershor, 2019

Çfarë duhet të konsumoni këto ditë të nxehta vere? Zbuloni “listën” e ushqimeve që duhet të konsumoni

Në këto ditë me temperatura të papërballueshme ku i vetmi “shpëtim” është kondicioneri, duhet edhe të konsumojmë ushqimet e duhura të sezonit të verës dhe të...

ushqimet e ndaluara
Life Style 21:45 - 22 Mars, 2019

A i pini ose hani gjërat e nxehta? Ky është rreziku i madh që mund t’ju ndodhë

Personat, të cilët rregullisht konsumojnë çaj të nxehtë në temperaturë deri 60 gradë, janë të rrezikuar nga kanceri i ezofagut. Studimi i bërë nga Universiteti i...

Kryesore Show Biz 10:40 - 25 Dhjetor, 2018

Krishtlindje të “nxehta” në Australi

Mijëra njerëz kanë përfituar nga moti i përsosur i verës për tu vendosur në disa nga plazhet më të njohura të Australisë për të festuar një...

Kryesore Show Biz 16:25 - 21 Nentor, 2018

Foto/Njihuni me modelet “më të nxehta” të Instagramit

Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen? Revista “Esquire”...

Kryesore Show Biz 23:30 - 18 Nentor, 2018

Pas komenteve të nxehta të Justin, Hailey mori një vendim të rëndësishëm

Martesa e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po shkon për mrekulli. Pavarësisht se gjatë gjithë kohës ka pasur dyshime për ndjenjat e Justin lidhur me Selena...

Kryesore Show Biz 09:50 - 15 Tetor, 2018

Prisni se nuk i keni parë të gjitha! Tuna poston momentet e nxehta në shtrat me Vildane Zenelin

Pak ditë më parë Seven Saraqi dhe Tuna kanë publikuar këngën e tyre më të re “Maria”. Përveç se kënga ka pushtuar rrjetet sociale, klipi i...

Showbizz 13:56 - 25 Janar, 2017

FOTOT/ 10 fotot më të nxehta të Rita Orës

Këngëtarja tashmë njihet për format e kolme, ndersa dekolteja e saj shpërthyese nuk ka si të mos marrë vëmendjen e paparacëve. Rita Ora është mjaft aktive...