Connect with Us

All posts tagged "Ofendim"

Showbizz 16:58 - 22 Janar, 2020

E quajti analfabete/ Stresi i “mbyll gojën” ndjekësit që ofendoi Keisin

Reperi Stresi dhe Keisi janë komentuar gjatë në media pas ndarjes. Edhe pse prej muajsh janë të ndarë duket se dyshja ende kanë ndjenja të forta...

Kuriozitete 11:23 - 7 Tetor, 2019

Të gjithë e ofendonin për peshën e saj/ 44 vjeçarja ua mbyll gojën të gjithëve në dasmë me këtë ndryshim drastik

Mbipesha është një rast tepër problematik në Amerikë, ku pothuajse shumica e njerëzve vuajnë nga obeziteti dhe kjo është një problem tepër madhor sidomos për femrat....

Kryesore Show Biz 12:25 - 8 Gusht, 2019

“Nuk ke kapur ndonjë emigrant”/ Komentuesi ofendon aktoren shqiptare, ajo reagon ashpër

Aktorja shqiptare Ana Lika, njihet si vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale për shkak të fotove dhe videove të saj shpesh...

Kryesore Show Biz 17:55 - 16 Korrik, 2019

“Më mirë e çmendur sesa një k*çkë”/ Modelja e famshme “sulmohet” nga ish kunata

Pas ndarjes së modeles së famshme Kendall Jenner nga Ben Simmons, motra e këtij të fundit ka shpërhtyer në komente ofenduese ndaj Kendall. Liv Simmons ka...

Kryesore Show Biz 11:53 - 4 Qershor, 2019

“Nuk e dija që ishte aq e keqe”/Pasi Donald Trump ofendoi Meghan Markle, ja si reagoi Princ Harry

Pak ditë më parë deklarata ofenduese e presidentit Donald Trump ndaj dukeshës Meghan Markle, bëri xhiron në rrjetet sociale duke tronditur shumë komentues. Në vitin 2016...

origjina gishti i mesit
Kuriozitete 21:40 - 2 Prill, 2019

Gishti i mesit lart/  Ofendimi që romakët vodhën nga helenët

Origjina e gishtit të mesit lart  daton që në hershmërinë e kohërave. Romakët e vjetër e përdornin madje dhe e quanin digitus impudicus, e thënë shqip,...

Kryesore Show Biz 11:10 - 10 Shkurt, 2019

Revista zvicerane ofendoi shqiptarët, Mozzik shpërthen dhe ka një mesazh për bashkëkombësit e tij

Një revistë zvicerane bëri një shkrim me nota fyese ndaj shqiptarëve, ndërsa artikulli u cilësua si racist. Revista “Weltwoche” përmendte këngëtaren me prejardhje shqiptare, Loredana Zefin,...

Kryesore Show Biz 11:09 - 9 Shkurt, 2019

“Një copë mishi me dy sy!” Flori Mumajesi ofendon këngëtaren shqiptare

Kur u zbulua se Fifi dhe Flori nuk ishin më miq në Instagram, kjo na bëri të gjithëve të dyshonim se marrëdhënia mes tyre mund të...

Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Janar, 2019

“Ça mban o dhè?” Komentuesja e ofendon rëndë, por Rozana Radi ka përgjigjen perfekte

Veç muzikës, aktrimi është një tjetër talent i Rozana Radit për të cilin jemi të gjithë dëshmitarë. Moderatorja dhe këngëtarja është treguar gjithnjë e hapur për...

Kryesore Show Biz 10:40 - 25 Nentor, 2018

Olti Curri ofendon publikisht Adelina Tahirin pasi ajo tha se nuk e njihte

Një koment i Olti Currit në foton e këngëtares Adelina Tahiri është bërë mollë sherri mes tyre. Adelina kishte pozuar me bashkëshortin Serjoza në një foto...

Life Style 19:45 - 17 Qershor, 2015

Ofendon në WhatsApp, gjobitet me 45 mijë £

Një person është gjobitur me 45 mijë paund, pasi kishte ofenduar kolegun e punës në WhasApp. Gjykata Supreme në Abu Dhabi urdhëroi rigjykimin e një personi...