Connect with Us

All posts tagged "ofendime"

Showbizz 15:10 - 1 Nentor, 2019

VIDEO-Sherr dhe ofendime me pasagjerët/ Aktorja e njohur nxirret me forcë nga avioni, ja çfarë ndodhi

“Unë jam aktore dhe me gjasë ju jeni fshatarë sepse me gjasë e keni blerë biletën nga halli, ndërsa unë e bleva time për 2,475 paund...

Showbizz 12:04 - 1 Tetor, 2019

VIDEO-Rudina Dembacaj injoron ofendimet dhe kritikat tuaja/ Ja si po e kalon ajo “stresin e ndarjes”

Në muajin që kaloi, lajmi se aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti për shkak të tradhëtise së saj me një ish deputet të...

Kryesore Show Biz 13:25 - 7 Gusht, 2019

“Duhet të ndihesh krenar për veten”/ Pas ofendimeve, reperi shqiptar bën gjestin simbolik me fansin

Mbrëmjen e së dielës, në koncertin “Sunny Hill Festival”, reperit shqiptar Gashi, i ndodhi një incident. Gjatë momentit kur reperi u hodh në mesin e publikut,...

Kryesore Show Biz 14:47 - 9 Maj, 2019

“Më ktheve në tabelë ofendimesh”/Fjoralba Ponari nuk përmbahet më ndaj Olti Currit

Moderatorja e emisionit “E diell” Fjoralba Ponari pas shumë replikave me blogerin Olti Curri , ka reaguar për herë të fundit në llogarinë e saj në...

Kryesore Show Biz 10:41 - 5 Nentor, 2018

Pas ofendimeve dhe komenteve negative, reagon Kejvina: ‘Qetësohuni, unë s’vras njerëz!’

Programi i ‘Xing me Ermalin’ këtë të shtunë nisi krejt normalisht, por mori përmasa të paparashikueshme kur Kejvina Kthella i drejtoi blogger-it arabo-izraelit  Nas Daily një...

Kryesore Show Biz 09:51 - 4 Nentor, 2018

Renato Mekolli shpërtheu në ofendime në emision, këngëtari shqiptar ka dy fjalë për t’i thënë

Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale së fundmi. Shefi i kuzhinës së “Hell’s kitchen”, shpeshherë edhe është kritikuar...

Kryesore Show Biz 10:10 - 28 Tetor, 2018

Dhëmb për dhëmb! Fjolla Morina kërcënon dhe ofendon rëndë ish të dashurin e Morenës

Sherri mes Fjolla Morinës dhe Sasha Sobhan, ish të dashurit të Morena Tarakut u bë kryefjala e mediave rozë ditën e sotme. Para disa javësh ata...

Showbizz 17:00 - 20 Shkurt, 2015

Luftë ofendimesh në internet

“Jam e lumtur që të gjithëve ua ke rikujtuar se kam qenë striptiste kur isha 15-vjeçe. Isha ajo kurva e vogël me qëllim që të ndihmoja...