Connect with Us

All posts tagged "oferta"

Trendi Sot 11:32 - 9 Shkurt, 2020

Dashuria bëhet më e bukur me Preciosa/ Ofertat marramendëse për 14 Shkurtin

Ende nuk e keni menduar dhuratën për të dashurit tuaj për këtë Shën Valentin? Preciosa është gjithmonë pranë jush për t’ju ofruar dhuratat më të bukura...

Showbizz 16:40 - 20 Janar, 2020

Para në këmbim të marrëdhënieve intime/ Modelja e Instagramit zbulon ofertat e “çmendura”

Influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale gjenden pothuajse çdo ditë përballë ofertave që ofrojnë përdoruesit apo ndjekësit e tyre për seks. Mediat sociale janë kthyer...

Life Style 19:33 - 17 Dhjetor, 2019

Oferta të çmendura tek Preciosa/ Zgjidhni dhuratat e fundvitit me ulje marramendëse

Preciosa, një brand unik me dyqanet ku ofrohen markat më të njohura të orëve, bizhuterive dhe aksesorëve të ndryshme. Tashmë që festat e fundvitit po trokasin,...

Showbizz 12:20 - 17 Nentor, 2019

“Kam pasur gjithmonë oferta”/ Moderatori shqiptar largohet nga programi:”Ky është sezoni i fundit”

Ai është bërë tepër i njohur tashmë si moderatori më i pëlqyer në ekranin shqiptar. Moderatori Alban Musa i ftuar së fundmi në emisionin “Mos i...

Kryesore Show Biz 10:25 - 11 Mars, 2019

A do të largohen nga Al Pazar? Binjakët tregojnë ofertat që kanë marrë

Të gjithë i njohin si “Binjakët e Al Pazar” edhe pse në fakt ata quhen Romeo dhe Donald Veshaj. Të ftuar këtë të shtunë në emisionin...

Showbizz 17:00 - 14 Dhjetor, 2014

Kim Kardashian pranon ofertën 1 mln $ të Princit Saudit

Një princ nga Arabia Saudite thuhet se i ka ofruar 1 milion dollarë Kim Kardashin-it për të kaluar një natë në festë me të. Kardashian-it i...