Connect with Us

All posts tagged "oferte"

Life Style 13:40 - 10 Gusht, 2019

Dëshironi të bëheni të pasur? Apple bën ofertën marramendëse për ata që “dashurojnë” teknologjinë

Nëse jeni të fiksuar pas teknologjisë, Apple ju ofron një “punë” me fitime marramendëse për ju.  Hakeri i cili mund të hakojë bazën e sistemit operativ...

Kryesore Show Biz 14:19 - 28 Prill, 2019

“Ka edhe keqkuptime të vogla”/Alesia Bami tregon si u bë pjesë e Top Channel

Alesia Bami,e njohur si ish velina e emisionit investigativ “Stop”, tërhoqi vëmendje me pamjen dhe format trupore. Lajmi i largimit të saj nga “Stop” bëri bujë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 17 Prill, 2019

“Kam refuzuar ofertën nga Top Channel”/Moderatorja shqiptare tregon arsyet e largimit nga televizioni

Moderatorja simpatike Arjola Shehu pasi u largua nga televizioni “Klan”  ku ishte moderatore e emisionit “Kush vjen për drekë” ,ka rrëfyer se ka pasur një ofertë...

Kryesore Show Biz 10:35 - 21 Dhjetor, 2018

“Mjafton të dish t’ja kërkosh”/Xhensila Peres i ofrojnë shifrën marramendëse

Xhensila Pere është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila u bë e njohur me pjesëmarrjen në realityshow-n “Big Brother Albania”. Së...

Showbizz 09:41 - 18 Nentor, 2018

Moderatori shqiptar e pranon/ Më kanë ofruar 100 mijë euro për një natë

Moderatori Arjon Muça ka bërë një deklarata shokuese në studion e emisionit “Mos i fol shoferit” Ora News. Muça ka treguar se ka pasur oferta seksuale...

Showbizz 10:26 - 16 Tetor, 2015

Vildanes i kan bërë një ofertë

Vildanes i kanë bërë një ofertë: të shkruajë një libër autobiografik. Një ofertë që e ka pranuar me dëshirë dhe që tashmë e quan një nga...

Showbizz 10:30 - 27 Shtator, 2015

Enki Bracaj merr ofertë nga “Playboy”

Enki Bracaj, 21-vjeçarja që guxoi të jepte lajme me gjoks gjysmë të zbuluar në televizionin më të ri “Zjarr Tv”, vetëm pas tre muajsh prezencë në...