Connect with Us

All posts tagged "ojky"

Life Style 11:56 - 11 Janar, 2020

Episodi i fundit i serialit “Bija ime”/ Ja çfarë do të ndodhë sot

Demir i dërgon surprizë Xhandanit fustanin e nusërisë. Xhandan dhe Sevgi bëhen nuse dhe shkëlqejnë me fustanet e nusërisë. Ugur mahnitet kur e sheh Sevgin nuse...

Life Style 09:20 - 9 Janar, 2020

Demir zbulon se Ojky ka fshehur paratë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Sevgi i tregon të atit që e dashuron Ugurin dhe dëshiron të jetë e lumtur pranë tij. Babai i saj më në fund e pranon lidhjen...

Life Style 09:12 - 7 Janar, 2020

Ojky fsheh paratë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Ojky gjen një zarf me para në parkun e lojrave. Ajo e merr zarfin në shtëpi dhe e fsheh poshtë dyshekut. Demir kupton që Ojky fsheh...

Life Style 11:09 - 3 Janar, 2020

Demir vështron Ojkynë nga larg/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Reshat e kërcënon Demirin të bëjë vjedhë një gjerdan. Demir shkon në varreza dhe sheh që të gjithë janë mbledhur për funeralin e tij. Xhandan vajton...

Life Style 11:09 - 27 Dhjetor, 2019

Ahmet rrëmben Ojky, Xhandan dhe Sevgin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Xhemal vihet në kërkim të Ahmetit dhe zbulon planin e tij. Ugur shkon të marrë Ojkyn tek shtëpia e Sevgit por kjo e fundit nxehet me...

Life Style 11:04 - 26 Dhjetor, 2019

Demir i kërkon Xhandan të rikthehen/ Zbuloni çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Demir i premton Ojkyt që ata do t’ja dalin mbanë dhe do t’ja nisin nga fillimi. Xhemal mëson për fatkeqsinë që i ka ndodhur Demirit dhe...

Life Style 11:11 - 22 Dhjetor, 2019

Xhemal i shpëton jetën Ojkysë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Ojky dhe Xhandan gjejnë një mace në rrugë dhe vendosin ta marrin në shtëpi. Ugurit i mungon Sevgi dhe shikon fotot me të. Ai pendohet për...

Life Style 11:07 - 21 Dhjetor, 2019

Ojky mëson se Xhemal është dhuruesi i saj dhe zemërohet me Demir/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Xhemal është në rrezik për jetën dhe nuk ka shumë shpresë që transplanti të bëhet. Demir kthehet në shtëpi dhe detyrohet ta gënjejë Ojkyn. Demir i...

Life Style 11:10 - 20 Dhjetor, 2019

Xhemal plagoset dhe është në rrezik për jetën/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Demir vihet në kërkim të Xhemalit dhe mendon se ai po e vë në lojë. Xhemal mëson se Ahmet ka vrarë babain e Demirit. Ugur ka...

Life Style 11:24 - 19 Dhjetor, 2019

Demir mëson se Xhemal është donatori i Ojkysë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Ojky nuk dëshiron të shkojë në shkollë pasi ka frikë se shokët e klasës do e shohin ndryshe tani që e mësuan sëmundjen e saj. Xhandan...

Trendi Sot 10:58 - 17 Dhjetor, 2019

Ojky lëndohet pasi mëson se sëmundja e saj nuk ka shërim/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Ojky argëtohet me Demirin dhe shokët e klasës në ekskursionin e shkollës. Ugur betohet se nuk e ka vrarë babain e Demirit por Xhemal nuk e...

Life Style 11:09 - 16 Dhjetor, 2019

Demir mëson se është gjetur një donator për Ojkyn/ Çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin tuaj të preferuar “Bija ime”

Ojky dhe Demir shkojnë në ekskursion dhe kalojnë një ditë shumë të bukur. Ugur është në telashe pasi askush nuk e beson që ai nuk e...

Life Style 11:10 - 15 Dhjetor, 2019

Ojky dhe Demir udhëtojnë së bashku/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Ojky rikthehet në shtëpi. Xhandan dhe nëna e Ugurit kujdesen për të. Demir kujton fjalët e Xhemalit dhe fillon të dyshojë tek Uguri. Ugur vihet pas...

Life Style 11:04 - 14 Dhjetor, 2019

Ojky sëmuret dhe e dërgojnë në spital/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Ojky sëmuret dhe e çojnë në spital. Doktori njofton Demirin se Ojkyt duhet t’i bëjnë transplant palcën kockore në të kundërt ajo nuk do të jetojë...

Life Style 11:06 - 11 Dhjetor, 2019

Xhandan dhe Sevgi surprizojnë Ojkyn për ditëlindje/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Xhandan dhe Demir zihen për vendimin që ka marrë Ojky për të mos shkuar në shkollë. Demir e lë Ojkyn të bëjë siç ka dëshirë ndërsa...