Connect with Us

All posts tagged "olta gixhari"

Showbizz 13:11 - 7 Janar, 2020

“Do flas se po plas”/ Olta Gixhari sulmon publikisht Hervin Çulin: “Sa të jetë ky drejtor teatri s’do bëjë hajër”

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka shprehur hapur mendimin e saj për mënyrën se si Hervin Çuli po drejton Teatrin Kombëtar. Olta e ka sulmuar hapur...

Showbizz 18:42 - 28 Nentor, 2019

“Kurrë qielli s’ka qenë kaq i zi”/ Olta Gixhari zemërthyer lutet për qytetin e saj

Aktorja Olta Gixhari, si shumë personazhe të tjerë të famshëm është gjendur pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Aktorja zemërthyer ka publikuar një video nga qyteti...

Showbizz 13:12 - 14 Nentor, 2019

“Më e nxehtë se asnjëherë”/ Olta Gixhari jep mesazhin: “Mos hiq dorë nga ëndrrat”

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet që shpesh herë komentohet për jetën e saj private apo dhe fotot provokative që ndan me ndjekësit në rrjetet...

Showbizz 19:43 - 20 Tetor, 2019

VIDEO-Skena të nxehta në shtrat me një femër/ Olta Gixhari shfaqet si kurrë më parë

Aktorja shumë simaptike Olta Gixhari është një nga personazhet e njohur shqiptarë më të komentuar në shtypin rozë. Aktorja njihet si një nga vajzat që nuk...

Showbizz 11:16 - 13 Tetor, 2019

Jonida Vokshi pozon seksi para pasqyrës/ Olta Gixhari i “tërheq veshin” bashkëshortit të moderatores

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi para pak javësh kurrorëzoi dashurinë e saj në martesë me aktorin Besnik Krapin. Pas muajit të mjalit dhe festës madhështore të...

Showbizz 12:54 - 26 Shtator, 2019

“Të sfidoj Arbana Osmani”/ Olta Gixhari konkuron hapur moderatoren

Moderatorja Arbana Osmani, prej kohësh ka ndarë me publikun dhe pasionin e madh që ka për kuzhinën. Së shpejti pritet që të publikojë dhe libren e...

Kryesore Show Biz 17:51 - 11 Shtator, 2019

“Më puth”/ Olta Gixhari “çmend” ndjekësit me foton provokuese

Aktorja shumë e dashur shqiptare, Olta Gixhari është një nga personazhet publikë më të kometuar. Shpesh herë mediat rozë shkruajnë për jetën e saj private si...

Kryesore Show Biz 18:10 - 19 Gusht, 2019

Aktorja lozonjare që njihet si “Marlyn Monroe” shqiptare/ Durrsakja që “ngre” temperaturat me fotot e guximshme

Olta Gixhari është një nga aktoret më seksi shqiptare. Prej vitesh ka një karrierë të suksesshme si aktore dhe numëron me qindra role të luajtura në...

Kryesore Show Biz 18:02 - 15 Korrik, 2019

Pas aventurës së “çmendur” me parashutë/ Olta Gixhari takon këngëtarin e famshëm spanjoll

Aktorja Olta Gixhari po kalon pushimet më të bukura të jetës së saj. Pas një ditëlindje romantike dhe hedhjes së çmendur me parashutë me të dashurin,...

Kryesore Show Biz 16:33 - 9 Korrik, 2019

“Surpriza më e çmendur”/ Olta Gixhari përjeton momente që të lënë pa frymë

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari ka përjetuar një nga aventurat më të çmendura. Pas ditëlindjes romantike me të dashurin, ditën e sotme ajo ka vendosur...

Kryesore Show Biz 16:10 - 8 Korrik, 2019

Olta Gixhari feston ditëlindjen/ Merr dhuratën më romantike për 33 vjetorin

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari ka zbuluar se është në një lidhje por ka preferuar që identitetin e të dashurit të saj ta mbajë të...

Kryesore Show Biz 13:50 - 4 Korrik, 2019

“Dashuria ime”/ Olta Gixhari rrëfen se është në një romancë dashurie

Olta Gixhari është një nga aktoret më seksi shqiptare. Ajo njihet për natyrën e saj lozonjare dhe për këtë arsye tërheq gjithnjë vëmendje. Instagrami i saj...

Kryesore Show Biz 18:58 - 8 Qershor, 2019

Olta Gixhari “ndez” fansat/ Tregon format gjatë pushimeve

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari njihet për karakterin e saj të ëmbël dhe si një nga femrat më joshëse shqiptare. Së fundi ajo ka tërhequr...

olta gixhari perlotet
Kryesore Show Biz 11:50 - 16 Janar, 2019

Olta Gixhari përlotet në emision: ‘E kam një ëndërr’

Mbrëmjen e shkuar në emisionin “Provokacja” të Mustafa Nanos ishte e ftuar aktorja dhe tanimë sipërmarrësja Olta Gixhari. Sigurisht është e pamundur që në një intervistë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Dhjetor, 2018

Olta Gixhari larg teatrit: Të keqtrajtojnë, të trajtojnë si marionetë dhe unë nuk e duroj dot këtë

Nëse dhe ju e keni vënë re do të na jepni të drejtë për faktin se Olta Gixhari kohët e fundit nuk po shfaqet më në teatër....