Connect with Us

All posts tagged "Olti Curri"

Showbizz 11:59 - 20 Dhjetor, 2019

Olti Curri thumbon Alketa Vejsiun/ Me kritika dhe ironi, blogeri nxjerr në pah të metat e drejtueses së Festivalit

Blogeri Olti Curri  ka shprehur pakënaqësitë dhe kritikat e tij ndaj Festivalit dhe drejtueses së tij. Nëpërmejt një statusi në Instastory ai nuk i ka kursyer...

Showbizz 15:35 - 24 Nentor, 2019

“Nuk e meriton të quhet këngëtare”/ Olti Curri thumbon këngëtaren shqiptare

Blogeri i njohur Olti Curri është një nga personazhet që njihet për sherret virtuale me personazhet e famshme. Së fundi ai ka realizuar një intervistë me...

Showbizz 11:09 - 31 Tetor, 2019

VIDEO-Ermal Mamaqi “tallet keq” me Encën dhe Olti Currin/ Ja si i ka “maskuar” për Halloween

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi njihet për karakterin e tij humoristik. Mëngjesin e sotëm Ermali ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet Enca Haxhia dhe...

Showbizz 12:22 - 9 Tetor, 2019

“Nuk do të bëhemi shokë të ngushtë”/ Fjoralba Ponari flet për pozicionin e Olti Currit në “E Diell”

Të gjithë e mbani mend sherrin virtual mes blogerit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari. Blogeri e ironizoi për gafat që moderatorja bënte në emision dhe...

Showbizz 21:40 - 4 Tetor, 2019

Olti Curri shfaqet me dorë e këmbë të fashuar/ Bes Kallaku: “E kanë zënë haqet tona”

Pak minuta më parë Bes Kallaku ka publikuar një foto që i ka befasuar të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij. Ai shfaqet me blogerin Olti...

Showbizz 18:24 - 27 Shtator, 2019

“Bëri garipen, më tha kërkon luftë”/ Olti Curri tregon detajet e “sherrit” me Luana Vjollcën

Blogeri i njohur Olti Curri njihet për thumbimet dhe sherret e shumta virtual që ka patur me personazhe të njohura të ekranit. I ftuar sot në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 18 Shtator, 2019

“Unë isha i sëmurë”/ Ndryshimi drastik i Olti Currit, blogeri rrëfen përse u detyrua të dobësohet

Muajt e fundit, ndryshimi drastik i blogerit shqiptar Olti Curri i cili njihet për “thumbimet” që i bën VIP-ave shqiptarë, i ka rënë në sy të...

Kryesore Show Biz 11:06 - 15 Shtator, 2019

Pas sherrit virtual/ Olti Curri flet për herë të parë për raportin me Noizyn

Blogeri i njohur Olti Curri ka folur për herë të parë pas sherrit virtual që pati me reperin Noizy. Blogeri ka treguar në emisionin Treshat se...

Kryesore Show Biz 18:46 - 14 Shtator, 2019

“Kam pirë hashash dhe mbeta i zhgënjyer”/ Olti Curri rrëfen ndjesitë e çuditshme

Blogeri i njohur Olti Curri ka qenë i ftuar së fundmi në emisioni “Treshat” ku është gjendur përballë pyetjeve pikante të Bora Zemanit. I pyetur nëse...

Kryesore Show Biz 14:43 - 12 Shtator, 2019

“A ke përdorur ndonjëherë drogë?”/ Olti Curri e thotë troç

Blogeri Olti Curri njihet për komentet e tij të drejtpërdrejta në lidhje me tema të ndryshme. Ai gjithashtu është një nga blogerët që thumbon dhe ironizon...

Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Gusht, 2019

“Je lidhur me ndonjë milioner”/ Gazetarja pozon në jahtin luksoz

Gazetarja e njohur Iva Tiço prej ditësh po shijon pushimet dhe nuk nguron të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Ajo ka publikuar disa...

Kryesore Show Biz 15:11 - 9 Gusht, 2019

“Kënga më e bukur e sezonit”/ Olti Curri “heq dorë” nga sharjet ndaj Tunës

Blogeri i njohur Olti Curri shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë nëpërmjet sherreve virtuale me këngëtarët. Pas sherrit të famshëm me reperin Noizy, Olti...

Kryesore Show Biz 18:32 - 15 Korrik, 2019

“Po e nxjerr nga turma”/ Olti Curri thumbon sërish moderatoren

Debati virtual mes moderatores Fjoralba Ponari dhe blogerit Olti Curri nuk ka përfunduar akoma. Ditën e djeshme qarkulloi një deklaratë e Fjoralbës ku thoshte se nuk...

Kryesore Show Biz 11:54 - 14 Qershor, 2019

“Bëji tag lokalit të japin ndonjë pije falas”/ Noziy degjeneron Olti Currin

Ditën e djeshme ka nisur një sherr virtual midis dy personazheve mjaft të njohur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për reperin Noizy dhe blogerin Olti Curri....

Kryesore Show Biz 17:01 - 9 Qershor, 2019

“Jap lekë vetëm ta shoh njëherë”/ Olti Curri bën ofertën tunduese për Nora Istrefin

Olti Curri është një ndër blogerët më të përfolur të momentit. Të gjithë e dimë që kur bëhet fjalë për vipat shqiptarë ai nuk të fal....