Connect with Us

All posts tagged "olti"

Kryesore Show Biz 12:40 - 21 Shtator, 2019

“Po pres ujin të lahem”/ Olti Curri publikon mesazhet, ja çfarë i shkruan këngëtarja shqiptare

Prej disa ditësh qytetarët e Tiranës janë pa ujë ,për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në...

Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Korrik, 2019

“Sa e nxori këngën Luana, ja kopjuan”/ Olti Curri akuzon këngëtaren për vjedhje

Blogeri Olti Curri njihet për ironitë e tij në lidhje me artistët e showbizzit shqiptar. Këtë herë ai është “kapur” me këngën më të re të...

Kryesore Show Biz 11:03 - 13 Qershor, 2019

“Po ma lyp, por stë ndihmoj dot”/ Plas sherri mes Olti Currit dhe Noizyt

Çdo gjë nisi pas një postimi të Olti Currit në rrjetet sociale ku reperi Noizy kishte pozuar me kryetarin e bashkisë Erion Veliaj, dhe reklamonte bluzën...

Kryesore Show Biz 10:53 - 9 Maj, 2019

“Kushedi kur është përballur me librat për herë të fundit”/Olti Curri vazhdon ‘sherrin’ me moderatoren

Blogeri dhe gazetari Olti Curri dy ditë më parë thumboi përmes një videoje moderatoren Fjoralba Ponarin ku kishte shkëputur një copëz nga skenari i moderatores së...

Kryesore Show Biz 13:30 - 1 Maj, 2019

“Shfrytëzohet për humor”/Olti Curri nuk ndalet,flet publikisht për debatin me Alketa Vejsiun

Pas debatit virtual që patën një ditë më parë në lidhje me deklaratën e tij për “taramelen” e emisionit “Në Kurthin e Piter Panit”,Olti Curri ka...

Kryesore Show Biz 11:53 - 29 Prill, 2019

“E shndërruat në lypës”/Pas deklaratës së Olti Currit reagon Alketa Vejsiu

Deklarata e Olti Currit ditën e djeshme ndaj Alketa Vejsiut bëri bujë rreth nismës së saj për të ndihmuar vogëlushin e “Piter Pan”, Xheision Baftin, i...

Kryesore Show Biz 14:40 - 15 Prill, 2019

“Çfarë po më shohin sytë!”/Olti Curri nxehet me batutën raciste të Ermal Fejzullahut

Pak më parë këngëtari Ermal Fejzullahu irritoi ndjekësit me një koment racist në lidhje me pamjen e Këshilltarit dhe Ndihmësit Personal të Presidentit të Gambias. “Thuj...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Prill, 2019

“E keni zhytur standardin në WC!”/Olti Curri ironizon këngët shqiptare

Blogeri i njohur Olti Curri ka ironizuar këngët e repereve shqiptarë dhe është bazuar në një intervistë të Ledri Vulës, i cili e pranoi se sot...

Kryesore Show Biz 10:40 - 10 Mars, 2019

“Nuk ka lënë fast-food pa kënduar!” Olti Curri ‘shpërthen’ ndaj Tunës pas koncertit për 8 mars

Ditën e 8 marsit, këngëtarja e talentuar Tuna gjatë një koncerti të mbajtur në Shkup, promovoi albumin e saj më të ri të titulluar “Fortuna.”  ...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Shkurt, 2019

“Fitojnë lekë duke marrë të tjerët nëpër gojë!” Ja përgjigja epike që i kthen Olti Curri komentueses

Pasditen e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina” ishin gazetarët e njohur Olti Curri, Iva Tiço dhe Enxhi Lula për të folur për temat më të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 19 Shkurt, 2019

Pamjet e plota: Brenda apartamentit modern të Olti Currit

Olti Curri ka përshëndetur ndjekësit e tij kuriozë me disa pamje të reja të shtëpisë. Opinionisti i njohur ka disa muaj që ka hyrë në shtëpinë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Nentor, 2018

“Kush është burri këtu?”/Adelina Tahiri i kthehet keq Olti Currit

Një koment i Olti Currit në foton e këngëtares Adelina Tahiri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Adelina kishte pozuar me bashkëshortin Serjoza në një foto...

Showbizz 00:41 - 18 Prill, 2017

Big Brother fun club/Debat mes Albana Osmanit dhe Olti Currit, prezantuesja ndërpret emisionin

Sherri mes Damianos, Ervinit dhe Olsit ka sjellë debate edhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”. Për mospërputhje mendimesh, Albana Osmani dhe Olti Curri kanë nisur një...