Connect with Us

All posts tagged "operacion"

Showbizz 18:03 - 21 Janar, 2020

Almeda Abazi tregon për operacionin e Efehan/ Përlotet në emision:” Ishte shumë e vështirë “

Almeda Abazi është përlotur gjatë një emisioni live në Turqi teksa ka treguar për operacionin që i vogli i saj Efehan bëri pak kohë më parë....

Showbizz 10:53 - 10 Nentor, 2019

Miley Cyrus i nënshtrohet operacionit/ Zbulohet çfarë ka ndodhur me këngëtaren dhe gjendja e saj

Këngëtarja amerikane e cila ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë për marrëdhëniet dhe ndarjet e saj, Miley Cyrus qëndroi e shtruar në spital për...

Showbizz 19:37 - 8 Nentor, 2019

Sfidat me jetën të aktores së Game of Thrones/ Problemet me shëndetin nuk e penguan në shkëlqimin e saj

Aktorja e famshme e serialit Game of Thrones Emilia Klark ka patur probleme shumë serioze me shëndetin. Pas përfundimit të serialit, Emilia u godit nga një...

Showbizz 10:40 - 1 Nentor, 2019

“E kapi syri i keq”/Operacioni i vështirë, Almeda Abazi rrëfen për herë të parë për sëmundjen e djalit të saj

Ish miss Shqipëria, Almeda Abazi pasi u bë nënë për herë të parë, ka treguar vështirësitë që ka kaluar gjatë operacionit të djalit të saj, Efehan....

Kuriozitete 10:45 - 22 Tetor, 2019

“I ndjeja muskujt e mi se si po hapeshin”/ 27 vjeçarja përjeton momente tmerri gjatë lindjes, ja çfarë i ndodhi

Një përvojë e tmerrshme ka ndodhur në jetën e 27-vjeçares Jodie Mardsen në atë ditë që ajo duhet ta quante si më të bukurën e jetës...

Kryesore Show Biz 21:10 - 3 Gusht, 2019

I shpëtoi jetën/ Këngëtarja e njohur nuk e mban fjalën, sherr me shoqen e fëmijërisë

Rreth dy vite më parë, këngëtarja e njohur Selena Gomez, iu nënshtrua një operacioni të vështirë ku tregoi se shoqja e saj më e ngushtë Francia...

Life Style 13:40 - 5 Korrik, 2019

Kthehet shpresa tek pacientët e paralizuar/ Operacioni historik bën të mundur rikthimin e ndjesive tek njerëzit

Një tjetër operacion i suksesshëm është futur në historinë e mjekësisë. Mjekët në Australi kanë bërë të mundur që 13 pacientë të paralizuar, si pasojë e...

Kryesore Show Biz 16:33 - 11 Maj, 2019

Big Mama befason me ndryshimin drastik në pamje/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime

Big Mama është një nga personazhet që njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur. Që në fillim kur vendosi të bënte ndërhyrje për...

Kryesore Show Biz 20:00 - 8 Maj, 2019

Këngëtari i famshëm anulon koncertet/ Zbulon arsyen

Eros Ramazzotti është një ndër ikonat e muzikës italiane. Për shkak të problemeve me kordat e zërit këngëtari është detyruar të anulojë të gjitha koncertet që...

Kryesore Show Biz 14:25 - 27 Prill, 2019

“Vorbulla” e operacioneve plastike, modelja e famshme në luftë me “vdekjen”

Ajo është një nga modelet më të njohura të showbizit të huaj. Bëhet fjalë për Katie Price, e cila është mjaft e përfolur për ndërhyrjet e...

Kryesore Show Biz 15:10 - 26 Prill, 2019

Akuzohej se kishte bërë operacion të pasmet/Modelja e famshme “çertifikohet” tek kirirgu

Modelja e njohur në Instagram për fotot seksi, e quajtur Daisy Keech, merrte vazhdimisht akuza se kishte bërë operacion të pasmet dhe për t’u mbushur mendjen...

Kryesore Show Biz 11:36 - 24 Mars, 2019

“Pse mos të bëhesha edhe unë si bullgaret”/Këngëtarja shqiptare tregon për ndërhyrjen në gjoks

Shumë personazhë të njohur nuk e kanë aspak problem ta pranojnë se kanë kryer një operacion plastik. Një prej tyre është dhe këngëtarja e dashur për...

Kryesore Show Biz 10:14 - 4 Shkurt, 2019

“Vazhdoj të dua t’i bëj”- moderatorja shqiptare flet për “imperfeksionin” e saj në fytyrë

Të gjithë njerëzit kanë një tipar që nuk i pëlqen te vetja ose një imperfeksion për të cilin ndihen të pasigurtë. Ditën e djeshmë, dikush ja...

Kryesore Show Biz 13:25 - 29 Janar, 2019

Operacion plastik apo “Photoshop”? Fansja kap ndryshimin në trupin e Angela Martinit

Ajo që di të bëjë më mirë Angela Martini është që të jetë sensuale! Modelja shqiptare është arratisur për disa pushime ekzotike në një plazh misterioz....

Life Style 22:20 - 29 Dhjetor, 2018

 Më në  fund krijohet teknika e operimi të tiroideve pa prerje

Mjeku Andrea Casaril  ka treguar interes në përdorimin e metodave jo kirurgjikale për kurimin e sëmundjes së tiroides. Vite punë dhe kërkime janë shpërblyer së fundmi...