Connect with Us

All posts tagged "operacione plastike"

Showbizz 10:57 - 26 Prill, 2020

Ka bërë apo jo operacione plastike/ Enca e thotë hapur

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më të komentuara në shoëbiz përsa i përket pamjes së jashtme. Këngëtarja është akuzuar shpesh për operacione plastike, megjithatë...

Showbizz 12:21 - 6 Prill, 2020

“E bëra dy herë se e para nuk ishte e suksesshme”/ Arbenita Ismajli zbulon “sekretet”

Modelja Arbentia Ismajli është kthyer në një nga modelet më të komentuara dhe të pëlyera. Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk nguron të...

Showbizz 10:52 - 5 Prill, 2020

Operacionet plastike dhe planet për zgjerimin e familjes/ Adelina Tahiri tregon detajet nga jeta private

Këngëtarja Adelina Tahiri ka folur për herë të parë për operacionet plastike. Ajo është gjetur përballë disa pyetjeve shumë picante nga Prive që përfshijnë jetën personale....

Showbizz 15:46 - 25 Shkurt, 2020

“Sapo të gjej doktorin do shfryj gjoksin”/ Ish e dashura e deputetit e penduar për operacionet plastike

Modelja Iva Aliko është komentuar shpesh herë për jetën e saj private po ashtu edhe për pamjen e saj ekstravagante. E ftuar së fundi në emisionin...

Showbizz 12:45 - 21 Nentor, 2019

“Kanë bërë operacione por nuk e tregojnë”/ Doktori i Vip-ave flet për personazhet e famshme

Skerdi Faria njihet ndryshe si “Doktori i Vip-ave” pasi drejton një klinikë estetike. Së fundi Skerdi ka qenë i ftuar në emisionin Glamour Zone ku dhe...

Showbizz 16:39 - 5 Nentor, 2019

Ndjekësit masakrojnë Genta Ismajlin: “Je deformuar, çfarë të ka ndodhur kështu”

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit. Së fundi ajo është vënë në qendër të komentuesve, pas fotove që ka publikuar...

Showbizz 16:51 - 1 Nentor, 2019

“E kam lënë pas atë jetë, është e mërzitshme”/ Ylli i televizionit çlirohet nga alkooli dhe operacionet plastike

Megan McKenna më në fund ndihet e çliruar pasi u shkëput nga fillerat, extension dhe alkoli. Ylli i Towie 27 vjeç ka treguar se më në...

Showbizz 21:14 - 9 Tetor, 2019

“I hoqa dhe s’do t’i bëj më kurrë”/ Aurela Hoxha tregon për herë të parë të vërtetën e operacioneve plastike

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është një nga vajzat më të përfolura të showbizit përsa i përket formave të saj trupore. Modelja u bë pjesë...

Kryesore Show Biz 20:41 - 18 Gusht, 2019

“T’i kam marrë ty lekët”/ Anna Lika “shpërthen” ndaj komentueses

Aktorja Anna Lika njihet për karakterin e të thënit gjërat troç dhe është një nga vajzat që nuk i njeh komplekset. Anna ka publikuar një foto...

Kryesore Show Biz 17:33 - 12 Gusht, 2019

Grimieri shqiptar “nxjerr” zbuluar miliarderen/ Publikon foton e rrallë para operacioneve plastike

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner para dy ditësh ka festuar 22 vjetorin e saj të lindjes. Kylie ka festuar me familjen dhe miqtë...

Kryesore Show Biz 20:32 - 4 Gusht, 2019

Sot është një nga këngëtaret më të bukura/ Ndryshimi drastik i Dhurata Dorës ndër vite

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të kërkuara nga publiku shqiptar. Që në fillimet e para të karrierës së saj muzikore, ajo...

Kryesore Show Biz 21:54 - 14 Korrik, 2019

“Dieta ime bazohet 100% në bimë”/ Kim Kardashian nuk pranon operacionet plastike

Kim Kardashian është një nga vajzat më seksi në botë. Të gjithë i adhurojnë format e trupit të saj, madje shumë vajza bëjnë gjëra ekstreme për...

Kryesore Show Biz 17:14 - 12 Korrik, 2019

“Doja të ndihesha femër”/ Ylli televiziv rrëfen eksperiencat e saj me operacionet plastike

Ajo iu nënshtrua operacioneve plastike që në moshën 19 vjeçare. Dëshira e saj për të zmadhur gjoksin dhe të zvogëlonte hundën ishte shumë e madhe pasi...

Kryesore Show Biz 16:11 - 18 Qershor, 2019

Ylli televiziv bën ndërhyrje në fytyrë/ Fansat “shokohen” nga pamja e saj

Ylli televiziv Chantelle Connelly ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë, buzë dhe nofulla vetëm 3 javë pasi u bë nënë. 29-vjeçarja ka treguar me anë...

Kryesore Show Biz 10:12 - 17 Qershor, 2019

E transformuar nga operacionet plastike/ Doktorët sqarojnë gjendjen shëndetësore të reperes

Reperja me famë botërore Cardi B po përkeqësohet nga ana shëndetësore për shkak të ndërhyrjeve të shumta estetetike në trupin e saj. Në performancën e saj...