Connect with Us

All posts tagged "ori nebiaj"

Showbizz 12:14 - 6 Dhjetor, 2019

Ori Nebiaj e prerë: “Nuk do e doja një mashkull të tillë”

Moderatorja Ori Nebiaj është një nga personazhet e cila e ruan më shumë fanatizëm jetën private. Gjatë një interviste për revistën “Class”, ajo ka zbuluar më...

Showbizz 11:20 - 4 Dhjetor, 2019

“Për të gjitha leksionet që i jep motrës tënde Shqipëri”/ Ori Nebiaj falenderon për ndihmën pa kushte Kosovën

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Ori Nebiaj, si shumë personazhe të tjerë të bnjohur nuk ka harruar të falenderoj Kosovën për ndihmën e madhe që...

Showbizz 10:15 - 24 Tetor, 2019

“Je shumë e mirë, mos u merr me politikë”/ Ori Nebiaj ka një përgjigje për të gjithë ata që e gjykojnë për këtë vendim

“Vip-at në politikë”, kjo ishte tema e kësaj të mërkure në “Soirée”  me Jonida Shehun në Top Channel. Një ndër të ftuarit ishte edhe moderatoja e...

Showbizz 14:03 - 17 Tetor, 2019

Ori Nebiaj surprizon kolegun për ditëlindje në mes të emisionit/ Moderatori nuk mban dot lotët

Dita e sotme ka qenë shumë e veçantë për moderatorin Isli Islami, i cili feston 33 vjetorin e tij të lindjes. Përveç këtij fakti, ajo që...

Showbizz 12:44 - 9 Tetor, 2019

Isli Islami nuk përmbahet/ Bën komentin më romantik në foton e Ori Nebiaj

Moderatorja Ori Nebiaj është një nga vajzat më të dashura të ekranit.  Ajo njihet për thjeshtësinë që e karakterizon në ekran ndaj dhe të shumtë janë...

Kryesore Show Biz 16:39 - 13 Shtator, 2019

“Ore beqar je?”/ Ish zëdhënësja e PD “gjuan” reperin e njohur

Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Capital T ka qenë i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin Wake up me Ori Nebijan dhe Isli Islamin....

Kryesore Show Biz 14:26 - 23 Gusht, 2019

“Ish zëdhënësja seksi e PD”/ 20 fotot më sensuale të moderatores Ori Nebiaj

Karriera e saj ka filluar që në moshën 18 vjeçare, ku i është futur rrugës së medias dhe më pas ka vazhduar të mbetet një nga...