Connect with Us

All posts tagged "oriola marashi"

Showbizz 12:22 - 16 Shkurt, 2020

Të “fortat” e showbizit shqiptar/ Oriola Marashi në krah të Kejvina Kthellës: “Për sherre dhe festa familjare”

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy prej modeleve më të njohura shqiptare që nuk iu kanë shpëtuar skandaleve në media. Kejvina u përfol për lidhjen...

Showbizz 17:51 - 13 Shkurt, 2020

Pas akuzave për përdorim të lëndëve narkotike/ Oriola Marashi publikon foto nga vaska

Modelja shqiptare Oriola Marashi prej ditësh është në qendër të vëmendjes pasi sipas policisë në makinën e saj janë gjendur lëndë narkotike. Pas këtyre lajmeve e...

Showbizz 16:55 - 11 Shkurt, 2020

U kap me lëndë narkotike në makinë/ Mamaja e Oriola Marashit zbulon të vërtetën

Mbrëmjen e kaluar në media qarkulloi lajmi se modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ishte kapur me lëndë narkotike në makinë. Thuhej se në mjetin tip...

Showbizz 12:41 - 18 Janar, 2020

BOOM BOOM/ Oriola Marashi në 50 foto të zjarrta me bikini

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të pasarelave shqiptare. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të vogël dhe...

Showbizz 14:18 - 15 Janar, 2020

Oriola Marashi ndez rrjetin/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ësht ënjë nga vajzat më seksi të ekranit. Shpesh herë ajo provokon ndjekësit teksa pozon me bikini duke treguar linjat...

Showbizz 14:00 - 7 Janar, 2020

FOTOT-Oriola Marashi i vë “flakën” Instagramit/ Pozon seksi dhe e quan veten “Pelë”

Modelja shqiptare Oriola Marashi i ka çmndur të gjithë fansat e saj në Instagram. Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet e hipur...

Showbizz 15:38 - 27 Dhjetor, 2019

Oriola Marashi çmend ndjekësit/ Çokollatë e veshur me të kuqe uron festat e fundvitit

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me bikini minimaliste nga Meksika dhe Playa Akumal. Modelja është shfaqur më seksi se kurrë duke...

Showbizz 11:57 - 7 Dhjetor, 2019

FOTO- Oriola Marashi ndez rrjetin/ Modelja shfaqet tunduese në foton e fundit

Modelja shqiptare Oriola Marashi është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan...

Showbizz 17:44 - 26 Nentor, 2019

“Kontribuoni sado pak”/ Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti

Modelja Oriola Marashi dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj janë sensibilizuar dhe kanë vendosur t’iu vijnë në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti. Nëpërmjet një postimi në rrjetet...

Showbizz 16:36 - 19 Nentor, 2019

Mario deklaroi në publik se ishte gay/ Oriola Marashi jep mesazhin e fortë: “Mentalitet i ndryshkur”

Grimieri Mario Dedivanoviç, u bë i njohur për publikun pasi prej vitesh punon krah biznesmenes Kim Kardashian. Së fundmi ai ka fituar çmimin “American Influencer Awards...

Showbizz 15:38 - 10 Nentor, 2019

VIDEO-Oriola Marashi na “verboi” të gjithëve me shkëlqimin e saj/ Modelja çmend me format e saj

Modelja e njohur Oriola Marashi është komentuar pafund në shtypin rozë përsa i përket formave seksi dhe pozave provokuese. Oriola duket se nuk di të ndalet...

Showbizz 16:44 - 9 Nentor, 2019

Një modele “përvëluese” si Oriola Marashi/ Fotot më tunduese të “bombës” shqiptare

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të pasarelave shqiptare. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të vogël. Sot...

Showbizz 20:40 - 6 Nentor, 2019

Oriola Marashi nuk ndalet/ Fotot më të reja të modeles do t’iu lënë pa fjalë

Modelja shqiptare Oriola Marashi është një nga vazjat më seksi të showbizit. Ajo ka treguar linjat e saj perfekte pothuajse në çdo foto të publikuar në...

Showbizz 19:06 - 30 Tetor, 2019

FOTO-4 modelet shqiptare që po bëjnë namin në rrjetet sociale me pozat e nxehta/ Format e tyre do t’i dëshironte çdo femër

Ato janë emrat më të komentuar në shtypin rozë. Bëhet fjalë për 4 modelet shqiptare: Kejvina Kthella, Oriola Marashi, Trejsi Sejdini dhe Françeska Jaçe. Ish miss...

Showbizz 18:06 - 27 Tetor, 2019

“Nuk munda t’i rezistoj”/ Oriola Marashi nuk ndalet me fotot seksi

Bukuroshja e pasarelave Oriola Marashi nuk ndalet së postuari foto seksi në rrjetet e sociale. Edhe një herë tjetër modelja ka treguar  linjat e saj perfekte...