Connect with Us

All posts tagged "Oscar"

Showbizz 18:37 - 2 Mars, 2020

“Mu duk se i lashë në baltë”/ Jennifer Lopez e zhgënjyer që nuk u nominua në Oscar

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez u komentua shumë në mbarë botën pasi sluajti rolin kryesor në filmin Hustlers. Pas ndarjes së çmimeve të...

Showbizz 15:21 - 11 Shkurt, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian një “minë me sahat”/ Tërbon ndjekësit me pamjen e saj

Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj. Ajo është shfaqur super në formë teksa ka qenë pjesë në partyn e organizuar pas...

Showbizz 14:12 - 11 Shkurt, 2020

Bleona Qereti në listën e të veshurave më bukur në Oscar/ Mediat e huaja shkruajnë për fustanin e këngëtares shqiptare

Bleona Qereti di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë.Së fundi ajo u  bë pjesë e eventit më të rëndësishëm, në ceremoninë e ndarjes së...

Showbizz 18:21 - 10 Shkurt, 2020

Nuk u nominua për asnjë çmim në Oscar/ Jennifer Lopez më seksi se kurrë

Këngëtraja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez i ka çmendur të gjithë fansat e saj me pamjen në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscar. Edhe...

Showbizz 14:51 - 10 Shkurt, 2020

FOTOT-Pas Bleona Qeretit, një tjetër shqiptare tërheq vëmendjen në festën e “Oscar”

Përveç Bleona Qeretit një tjetër këngëtare e famshme shqiptare ka qenë e pranishme në festën e organizuar pas ndarjes së çmimeve Oscar. Po ashtu si Bleona,...

Showbizz 12:15 - 10 Shkurt, 2020

FOTOT- Çfarë nuk patë nga mbrëmja më e rëndësishme e vitit/ Nga aktori që shkoi me mamanë tek ai me të dashurën dhe vajzën

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur eventi më i rëndësishëm për yjet botërorë, ndarja e çmimeve Oscar. Personazhe të famshëm të kinematografisë parakaluan në tapetin e kuq...

Showbizz 11:54 - 10 Shkurt, 2020

Bleona Qereti “vjedh” të gjithë vëmendjen/ Shfaqet sërish nudo në mbrëmjen e çmimeve Oscar

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka ditur edhe një herë të rrëmbejë të gjithë vëmendjen në mbrëmjen e ndarjeve të çmimeve Oscar. Ashtu si vite...

Kryesore Show Biz 15:10 - 26 Shkurt, 2019

Festa sekrete e Beyonce-Jay Z , pas ‘Oscars 2019’: Kush mori pjesë?

Beyonce dhe Jay- Z menduan të kishin festën e tyre personale pas ceremonisë së çmimeve Oscars. Kështu u siguruan të ofronin një ambient të rehatshëm, pa...

Kryesore Show Biz 14:25 - 25 Shkurt, 2019

Aktori i njohur shokon në ‘Oscars’, del i veshur me fustan princeshash

Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “Oscar” për filmat më të mirë dhe vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq e...

Kryesore Show Biz 13:18 - 25 Shkurt, 2019

Dikur pastruese, sot fituese e Oscar-it! Aktorja nuk ndal dot lotët gjatë fjalimit

Të gjithë po flasin sot për aktoren Olivia Colman dhe nëse nuk e mbanit mend emrin e saj, ka ardhur koha që ta mësoni. Olivia fitoi...

Kryesore Show Biz 12:16 - 25 Shkurt, 2019

Pas “The Oscars”, Bleona Qereti shkëlqen në festën e Elton John

Mbrëmja e kaluar duket se ka qenë një natë e gjatë për këngëtaren shqiptare Bleona Qereti. Pasi mori pjesë në “The Oscars”, bukuroshja ka qenë e...

Kryesore Show Biz 11:40 - 25 Shkurt, 2019

Ky u shpall filmi më i bukur në “Oscar” dhe duhet ta shohim të gjithë

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Oscar” këtë vit ishte e veçantë, pasi për herë të parë pas 30 vitesh nuk kishte një prezantues. Të gjithë filmat...

Kryesore Show Biz 21:15 - 23 Shkurt, 2019

Për herë të parë ceremonia e Oscars nuk do të ketë një prezantues, çfarë pritet të ndodhë?

Siç mund ta keni dëgjuar, ceremonia e 91-të e Oscar-ve, e cila do të mbahet në 24 shkurt, nuk do të ketë një prezantues. Padyshim që...

Life Style 21:00 - 22 Shkurt, 2019

Nga Oscar në Osc-HER: Për herë të parë, ndryshohet statuja e çmimeve prestigjoze

Në gjithë historinë e çmimeve Oscar, për herë të parë këtë vit ka më shumë kandidate gra. Prandaj pak para ceremonisë, si një formë për të...

Kryesore Show Biz 10:53 - 13 Shkurt, 2019

Pasi Kevin Hart hoqi dorë nga Oscar, zbulohet lista e të gjithë prezantuesve

Oscar-i i 2019-s nuk do të ketë një prezantues këtë vit, por do të ketë shumë të tillë. Akademia ka publikuar të hënën listën e të...